Skocz do zawartości

ATF - GOAT Polak


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co? :D

myślę, na że moja pamięć jednak blednie przy tym, że pamięta to kilkaset milionów ludzi dla których te mecze to świętość, ja już się piłką tak nie interesuje, wyciągam proste wnioski, ktöre raczej nie są odkrywcze i kontrowersyjne, po Tobie też widać, że c***a się znasz, ale oczywiście robilbyś za eksperta nawet od Termomixa

 

Uważasz ,że kilkaset  milinów pamięta El Classio sprzed 10 lat?

Możesz podać dane stojące za tym. Czy to po prostu kolejna Twoja teoria bez potwierdzeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wdając się w powyższy spór napiszę tylko, ze pomimo dobrego do oglądania meczu EC nie widzę tu powodu aby wjechać na białym koniu i oznajmić po tym wieczorze tylko Robert 😉

mecz wygrany raczej na barkach innych graczy, napastnik bramki nie strzelił ale popisał się piękną piętką w tempo

na tie-breaker jakikolwiek to za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ely3 napisał:

Uważasz ,że kilkaset  milinów pamięta El Classio sprzed 10 lat?

dziękuję, dla mnie to za dużo, miłego tygodnia Wam tu życzę :D

5 minut temu, ignazz napisał:

nie wdając się w powyższy spór napiszę tylko, ze pomimo dobrego do oglądania meczu EC nie widzę tu powodu aby wjechać na białym koniu i oznajmić po tym wieczorze tylko Robert 😉

no to było lekkie prowo, niemniej wielkość gracza poznaje się czasem po jednym zagraniu, a to był ten jeden magic touch, który w rezultacie pewnie da mistrzostwo (całkiem niezłe zagranie jak na dokładacza nogi), to, że Lewy jest w słabej formie ciężko tu ukrywać, ale to jego świetna gra na początku sezonu pozwoliła zbudować przewagę, dzięki której teraz jest te 12 punktów nad Realem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Nikt nie będzie pamiętał tego meczu poza maniakami. Ale spoko zyj takim złudzeniem ,że wygranie EL Classico jest ponad medale MŚ. Jakoś nie widziałem by w Hiszpanii po tym meczu ktorś trenera Barcy stawiał ponad Pau Gasola na przykład. Cieszą sie wygraną ale nikt nie stawia tego jako wyczyn ALL time. Poza Tobą i zdesperowanym @julekstep, który wie ,ze spieprzpył wybór i teraz próbuje ciągle wykrzykiwać co nie zmienia faktu ,ze ma ogólnie słaby zespół w tym ARF

Nic dziwnego, trener Barcy jest już od dawna powyżej Pau Gasola, więc ten mecz nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, wiadomo żarty żartami bo julek zjebał, że lewego wziął tak szybko przez co nie wziął jakiegoś goata z innej dziedziny ale jednak lewy to jest kot i marka sama w sobie.

trofea, bite rekordy, ciągnięcie tego c***owego wózka czyli reprezentacja Polski w piłkę nożną to szacunek

mnie wkurwia tylko tymi tańcami oraz zabawę w zwalnianie selekcjonerów ale gość jest TOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

dziękuję, dla mnie to za dużo, miłego tygodnia Wam tu życzę :D

no to było lekkie prowo, niemniej wielkość gracza poznaje się czasem po jednym zagraniu, a to był ten jeden magic touch, który w rezultacie pewnie da mistrzostwo (całkiem niezłe zagranie jak na dokładacza nogi), to, że Lewy jest w słabej formie ciężko tu ukrywać, ale to jego świetna gra na początku sezonu pozwoliła zbudować przewagę, dzięki której teraz jest te 12 punktów nad Realem

a nie jest tak, że Barcelona ma obecnie obronę wszechczasów i ta przewaga wynika z tego że u siebie stracili tylko dwa gole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

a nie jest tak, że Barcelona ma obecnie obronę wszechczasów i ta przewaga wynika z tego że u siebie stracili tylko dwa gole?

nie rozumiem za bardzo tej logiki, samą obroną meczów się raczej nie wygra, no i uważaj z tymi przymiotnikami, bo zaraz ktoś przyjdzie z wynikami fazy grupowej LM i powie, że to patałachy, a nie obrońcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, P_M napisał:

Czy naprawdę nie chcemy głosować per teamy, zamiast per ludzi z każdej kategorii? 

Głosując per ludzi głosujemy per teamy. 

Chyba, że ktoś faktycznie wziął sobie do serca mój opis i Anitę Włodarczyk jako smallball centra, wtedy głosujemy na teamy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Głosując per ludzi głosujemy per teamy. 

Chyba, że ktoś faktycznie wziął sobie do serca mój opis i Anitę Włodarczyk jako smallball centra, wtedy głosujemy na teamy. ;]

Po prostu wolałbym robić jedną listę, a nie 12...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że głosując na teamy mocniej by to poszło subiektywnie kogo się lubi

 

rozbijając to na poszczególne elementy chyba te sympatie i antypatie będą bardziej rozmyte więc będzie ciut bardziej sprawiedliwie

3 minuty temu, P_M napisał:

Po prostu wolałbym robić jedną listę, a nie 12...

totsalnie to zmieni moim zdaniem wyniki

na gorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sewer napisał:

Czyli stricte biorący udział nie głosują, automatyczne 12? Przepraszam wypiłem dzisiaj dopiero 2 kawy bo też nie czaje.

głosujesz ale na wszystkich poza sobą, sobie za wszystko dajesz 12 punktów wiec generalnie masz 144 punkty ja start :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

dobra, wiadomo żarty żartami bo julek zjebał, że lewego wziął tak szybko przez co nie wziął jakiegoś goata z innej dziedziny ale jednak lewy to jest kot i marka sama w sobie.

trofea, bite rekordy, ciągnięcie tego c***owego wózka czyli reprezentacja Polski w piłkę nożną to szacunek

mnie wkurwia tylko tymi tańcami oraz zabawę w zwalnianie selekcjonerów ale gość jest TOP

obiektywnie to pewnie powinienem brać Matejkę (patrząc na słabość w kategorii sztuka i to jak późno poszedł Małysz) -> po czasie widać że, ze strategicznego punktu widzenia, to byłoby najlepsze

z drugiej strony gdybym wziął Matejkę to ely3 by tu robił artystyczną krucjątę anty-matejkową (bo ma mój kompleks i myśli że żeby zostać prawilnym trollem trzeba pokonać trolla xD*), więc imho i tak zdrowiej czytać jego wysrywy o żużlu i pchnięciu kulą niż o art deco i dadaizmie :) 

* a walka ta wygląda mniej więcej tak:

Im Invincible Monty Python GIF - Find & Share on GIPHY

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał:

Wg tej zasady to swojemu 12, a najlepszemu kontrkandydatowi 11 itd? 

dokładnie tak, chyba ze czujesz ze zajebales jakiś niezły fakap typu wybór Korzeniowskiego przed Malyszem to wtedy możesz skorzystać z klauzuli sumienia i dać sobie 0 punktów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.