Skocz do zawartości

PLAYOFFS RACE 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Nuggets vs Pelicans
Suns vs Clippers
Kings vs Lakers
Grizzlies vs Warriors

Wspaniałe byłyby to pary w pierwszej rundzie. Praktycznie wszędzie świetne matchupy, historie, historyjki i smaczki. Najbardziej chyba chciałbym zobaczyć zdrowych Suns ze zdrowymi Clippers, indywidualnie chyba na najwyższym poziomie seria ze wszystkich potencjalnych zestawień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, JarenGOAT napisał:

mam nadzieje, że zobaczymy KD vs Lebron w pierwszej rundzie, byłoby pysznie

btw oni nie grali przeciwko sobie od 2018 roku jakos :D Jakby sie spotkali w PO to by byl meksyk.

Aleee jednak podziekuje za taki scenariusz na ten moment w pierwszej rundzie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LAF napisał:

No a jaki impact ma KD na ławce w street clothes ?

@LAF moja teza polegała na tym ze nie dotrwaja do konca sezonu w zdrowiu. Nie dotrwali. W PO też nie będą zdrowi. Do finałów nie awansują. Zdrowia nie oszukasz. Choć ja bym chciał, wtedy moja drużyna miałaby jakieś szanse. Niestety marzenia != rzeczywistość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

A co to za różnica dla Was ? 
 

Świetnie się match ujecie , macie stopera na Devina i lepszy bilans w poprzednim miesiącu. 

Jak nie rozumiesz tej różnicy, to nie chce mi się tłumaczyć :P ale spytaj Giannisa czemu woli grac w 1 rundzie z Hawks, a nie Celtics. Łapanie rytmu, flow, momentum(zwłaszcza po kontuzji Lebrona). Wiele powodów.

Nie mówiąc o tym, że Suns zdążą się połamać do drugiej rundy.

 

 

 

Ad tez hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

A Ja uważam , że to pokazało, że te TOP 2 takie na wyrost.
 

Niby jesteśmy TOP 2 i opierdolimy Phoenix , ale to , ale tamto , ale siamto. Gdybyście wierzyli , że jesteście w TOP 2 to by nie było wymówek.

Dla mnie nie ma znaczenia czy Lakers będą w I rundzie czy później. I tak raczej KD odprawi LBJa

Jakiś fan napisze, że Lakers są w top2 na zachodzie

Wszyscy fani Lakers uważają, że są w top2.

I nie zmienia się nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Reikai napisał:

Jakiś fan napisze, że Lakers są w top2 na zachodzie

Wszyscy fani Lakers uważają, że są w top2.

I nie zmienia się nic.

no dobra, ale na serio to czemu Lakers mają się obawiać kogokolwiek skoro na dobrą sprawę obecnie wyglądają najmocniej lub rzeczywiście są w topce takowych ekip

ja tam się nie chcę czaić z perspektywy Nuggets, co mi z tego, że w pierwszej rundzie będą mieli niby łatwiej, na zachodzie jest od ciula ekip wierzących przynajmniej w WCF, to oznacza, że nie będzie łatwo, a zwycięstwo nad trudnym rywalem może dać dodatkowego boosta, natomiat jeśli po pierwszej rundzie będą zbyt zmęczeni batalią i nie dadzą potem przez to rady, to będzie oznaczać, że nie zasługiwali na zwycięstwo, trzeba być gotowym nawet na 21 spotkań w drodze do Finałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no dobra, ale na serio to czemu Lakers mają się obawiać kogokolwiek skoro na dobrą sprawę obecnie wyglądają najmocniej lub rzeczywiście są w topce takowych ekip

ja tam się nie chcę czaić z perspektywy Nuggets, co mi z tego, że w pierwszej rundzie będą mieli niby łatwiej, na zachodzie jest od ciula ekip wierzących przynajmniej w WCF, to oznacza, że nie będzie łatwo, a zwycięstwo nad trudnym rywalem może dać dodatkowego boosta, natomiat jeśli po pierwszej rundzie będą zbyt zmęczeni batalią i nie dadzą potem przez to rady, to będzie oznaczać, że nie zasługiwali na zwycięstwo, trzeba być gotowym nawet na 21 spotkań w drodze do Finałów

Lakers zagrali minimalna ilość spotkań w pełnym skladzie. Po prostu wolałbym, żeby zgrywali się na spokojnie skacząc po głowie Sabonisowi i 28 obronie w lidze, zeby w tym czasie Lebron odzyskał pełnie nóg(trochę mu się jeszcze plączą)  I zwłaszcza wyregulował jakkolwiek rzut bo jest źle pod tym względem.

Ale tak, macie rację. Jak się chce grac jak najdalej, to i tak trzeba pokonać dane ekipy, takze to tylko takie moje idealne marzenie pod serie z Kings z wieloma podtekstami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Po prostu wolałbym, żeby zgrywali się na spokojnie skacząc po głowie Sabonisowi i 28 obronie w lidze, zeby w tym czasie Lebron odzyskał pełnie nóg(trochę mu się jeszcze plączą)  I zwłaszcza wyregulował jakkolwiek rzut bo jest źle pod tym względem.

Kings wyglądaja w teorii na łatwy kąsek, ale to będzie seria na poziomie formuły 1, trzeba będzie się nabiegać, w ogóle patrząc na drabinkę rok temu to nie ma za bardzo co porównywać, byli Nuggets z samym Jokiem, jakaś Sota, Grizz bez doświadczenia, wydmuszka z Suns (jak się okazało), śmieszni Jazz, Mavs bez Donka na starcie

niby teraz się mówi, że to czub wschodu mocniejszy, ale Zachód talentem napakowany jest pod sam kurek, jak wróci Zion to już w ogóle będzie Wrestlemania, przynajmniej tak to się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Current probability of finishing 6th in the Western Conference:

Warriors – 29.5%
Clippers – 22.1%
Pelicans – 21.8%
Lakers – 21.8% 

natomiast Chams podaje, że dalej nie ma żadnego timelinu na powrót Ziona, możliwe, że Pels chcą spróbować awansować bez niego a potem to się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie po dzisiaj może zmienić sporo.

Na te chwile Pelicans trochę stracą ale Wolves zyskają. 

 W każdym razie. Sporo się jeszcze może pozmieniać. Ale Mavs chyba już na grzyby jadą. 

Kolejne td Saba. A  K. Murray mimo niechęci wielu zdecydowanie zasługuje na rookie team 

 

Co do Pelsow to jak Zion nie wróci to ja tego nie widzę na więcej niż PI

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie dzieje.

Na ten moment jedyna pewna seria w PO to Cavs vs Knicks z HCA Cavs. Miami ma szanse wskoczyc jeszcze do TOP6, co daloby ciekawa serie vs Sixers, ale musza liczyc na potkniecia(a nawet dwa) Nets, bo ci maja tie breakera. Szansa wiec jest dosc mala, a szkoda bo seria Miami vs Sixers bylaby ciekawa, Nets vs Sixers to mocny meh.

Raptors i Hawks maja tyle samo W, tu bedzie walka o to kto zagra z 7 seedem w playinach. Raptors maja dwa wyjazdy do Celtics i i Bucks u siebie. Hawks maja u siebie Wizards,Sixers i wyjazd do Celtics. Hawks maja tie breakera, wiec jest spora szansa na Miami vs Hawks i Raptors vs Bulls w playinach. Btw na wschodzie Pacers, Magic i Wizards maja ten sam bilans, ciekawe kto bardziej postara sie osunac w loterii :D 

Zachod to oczywiscie rzeznia. Miejsca 1,2,3,4 na zachodzie sa przyklepane raczej( choc tu uwaga na Kings vs Memphis, bo chyba Kings maja tie breakera z tego co czytam) ale co sie wydarzy dalej to nie wie nikt.

 

Warriors: 42-38: Kings, Blazers( dwa wyjazdy)

Lakers: 41-38: Clippers, Suns, Jazz(3x w LA)

Clippers: 41-38: Lakers, Blazers, Suns(LA, LA, wyjazd)

Warriors ssa na wyjazdach, niby Kings moga posadzic swoich grajkow, ale mecz na wyjezdzie z Blazers wcale nie musi byc spacerkiem - takie mlode druzyny grajace o nic sa niebezpieczne, o czym ostatnio przekonali sie Wolves, a dzis postraszyli Memphis i tylko dzieki 4 kwarcie odepchneli sie od nich).

Lakers maja zakladam porazke z Clippers po tej ciezkiej dogrywce w Utah i 4 dniach odpoczynku Clippers, pewnie posadza Lebrona i Davisa skoro maja Suns bedacych w B2B I Jazz potem. Lakers wystarczy wygrac jeden mecz wiecej niz Warriors(majac do rozegrania jeden mecz wiecej) i sa przed nimi wyzej przez tie breakera.

Clippers maja niby spacerek ,bo podmeczonych Lakers i Blazers, a Suns pewnie posadza wszystkich na ostatni mecz. Zakladam, ze skoncza na 5 miejscu jesli nie wydarzy sie jakis cud i Lakers ich dzis w nocy nie pokonaja.

Pelicans maja jeden mecz wiecej do rozegrania niz Wolves, jesli wygraja jeden z meczow z Memphis albo Knicks, to zagraja z Wolves bezposredni mecz o 8-9 seed w ostatnim meczu.

10 i 11 miejsce rozstrzygnie sie juz na pewno pomiedzy Thunder i Mavs. Mavs maja Kings i Bulls u siebie, wyjazd do Spurs. OKC ma wyjazd do Jazz i lawke Grizzlies u siebie, a takze tie breakera z Mavs.

Pachnie tu OKC na 10 miejscu i Luka&Kyrie poza PO.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tankathon napisał:

Gdyby nie wpadka z Bulls u siebie to LAL notowaliby serię 8-0, więc szczerze to nie wiem po co udawać, że Lakers nie są faworytem w meczu z LAC? Swoja drogą, czy faktycznie ktoś wierzy, że w PO takie Memphis, Denver czy Sacto zrobią jakąkolwiek krzywdę LAL? 🙄

Lakers sa po dogrywce z Jazz, graja b2b z wypoczetymi na maxa Clippers. Kursy bukmacherow jednoznaczenie wskazuja na Clippers tez, Lakers nie wygrali z Clippers od 10 spotkan(ostatni raz w bubble) itd. Ciezki temat ogolnie, tu jest mozliwy rest AD i Lebrona do tego, Lebron wczoraj zagral 42 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.