Skocz do zawartości

PLAYOFFS RACE 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Jendras napisał:

Teoretycznie mogą, jeśli będą mieć więcej wygranych niż Pels, a mniej niż Warriors, np.

Warriors 44
Clippers 43
Lakers 43
Pelicans 42

Tak ale kolega mówił ,ze on ipoczekają na to co zrobia Warirs w meczu z Kings i jak ci

 

35 minut temu, Reikai napisał:

1zmppdgb87sa1.jpg

Xd Suns predzej szczezna niz wystawia rezerwy na Lakers.

Ale to kto jest oderwany od realiów. Chyba meczu nie oglądał, Sexton grał całe 15 minut.. JAzz było bez Clarksona i Kesslera. Kończyli mecz tak dziwaczną s5 ,że głowa mała. Jazz przecież wygasiło Lauriego na ten mecz choć w Brooklynie grał i nei wygladało na to by coś sobie kontuzjował. Teraz Jaazz wygasza Sextona bo nie zaryzyjuje przypadkowej wygranej  u siebie z Thunder skoro prawie pokonali rozpędzone ostatnio Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Bardzo wazny W Pels sprawil, ze maja 1W przewagi nad Wolves, ale graja z Knicks, Wolves graja ze Spurs wiec kto wie czy nie beda mieli tego samego bilansu i wtedy bezposredni mecz pomiedzy Wolves i Pels zdecyduje kto bedzie na 8, a kto na 9 miejscu.

Tu tylko sprostuję, że ten ostatni mecz Pels z Wolves zdecyduje kto będzie miał tie breaker (na razie jest 1-1), więc zakładając, że Wolves nie dadzą dupy w San Antonio, to ten ostatni mecz będzie decydował o wszystkim niezależnie od wyniku meczu Pels z Knicks. Dla Pels mały plus, że Wolves będą w b2b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no tak samo można mówić, że przyjął się też Durant, tyle, że za 3 tygodnie nikt już o tym nie będzie pamiętał jak coś się wykolei 

z szacuneczkiem do kolegi podeszli 

aha właśnie @Kubbas 

to fajny Hyland czy nie bardzo? ;)

 

Haha pamiętałeś jednak

Wczoraj o tym dniu gdzie po nim pojechałem myślałem 

Pamiętam ten dzień jak dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Koelner napisał:

Heat 43- 37 zostało Wizards, Magic 

Nets 44- 36 zostało Magic 76ers

Nets ma 3-0 z Heat

Możliwe jest wygranie wszystkiego przez Heat i przegranie wszystkiego przez Nets? ;]

Nope. Heat będą na 7 seedzie i raczej powinni wygrać mecz w play in z Hawks - czyli trafiają na Celtics. Trochę szkoda tej przegranej niedawno z Nets, bo nie wiem czy 76ers nie byliby dla nich lepszym przeciwnikiem w I rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kubbas napisał:

nie wiem jak wy

ale ja na wschodzie czy na zachodzie to wale sobie konia pod kazda serie

oby sie tylko nikt nie polamal, a mozemy miec jedne z najlepszych playoffow ever

na zachodzie to jakie by nie byly pary bedzie ogien, na wschodzie to samo

To samo, oprócz Nets vs Sixers meeeeega meh

Jedyne ciekawe jest to, czy i jak Embiid zdominuje Claxtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przesadzasz przyjdzie co do czego to będzie inaczej. Na wschodzie dla mnie osobiście jest tylko Boston i Bucks chociaż ci drudzy nie wiem czy w zdrowiu dotrwają bo już Middleton znowu narzeka na ból. W Sixers przez ich trenera nie wierzę.

Na zachodzie jest wciąż młode Memphis i niedoświadczone Kings więc tu nawet mogą odpaść obie drużyny w 1 rundzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał:

8-0 z KD 

No, ale tak pośmiejemy z LAFa bo napisał , że po trade KD będzie run 10-0 

Kiepski moment na bragge, bo potrzebowali 7 trojek CP3 I 40 minut Duranta zeby pchnac G League Nuggets.

Mnie tam bardzo cieszy 40+ minut Duranta vs Nuggets bez Jokicia.*

*chociaz jak trójka liderów Suns to takie petty c***ki,  to jestem przekonany że wszyscy zagrają z Lakers I odpuszcza mecz z Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba zostanie tak jak jest teraz. 

Jutro Kingsi z GSW wychodzą 3 garniturem na koniec mecz G league z G league Denver Kings, więc mniemam ze nie zmieni się już nic na pozycjach 1-7

 

Pytanie tylko jak moga między sobą rozdzielić w PI  drużyny.  Czy tam Mavs coś zdziała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.