Skocz do zawartości

PLAYOFFS RACE 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reikai napisał:

Lakers sa po dogrywce z Jazz, graja b2b z wypoczetymi na maxa Clippers. Kursy bukmacherow jednoznaczenie wskazuja na Clippers tez, Lakers nie wygrali z Clippers od 10 spotkan(ostatni raz w bubble) itd. Ciezki temat ogolnie, tu jest mozliwy rest AD i Lebrona do tego, Lebron wczoraj zagral 42 minuty.

Popraw mnie, ale czy w meczu z Chicago nie mieli też przypadkiem odstawić kilku graczy? Jak dla mnie LAL są faworytem tego meczu i dodatkowe minuty z Jazz tego nie zmieniły.

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał:

Lakers nie wygrali z Clippers od 10 spotkan(ostatni raz w bubble) itd. Ciezki temat ogolnie, tu jest mozliwy rest AD i Lebrona do tego, Lebron wczoraj zagral 42 minuty.

Taką serię paradoksalnie uważam za coś pozytywnego bo każda seria kiedyś musi się skończyć, więc czemu nie dziś.

D'Angelo dostał z kolei wolne przeciwko Jazz żeby mieć szansę zagrać z Clippers. Ale to nie jest jeszcze pewne.

Edit:

Chociaż Lakers mają też własną serię do przerwania.

Gdyby pokonali Clippers to byłby pierwszy raz od sezonu 2008-09 kiedy z pięciomeczowego road trip wrócili z kompletem zwycięstw.

 

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, danny napisał:

Taką serię paradoksalnie uważam za coś pozytywnego bo każda seria kiedyś musi się skończyć, więc czemu nie dziś.

D'Angelo dostał z kolei wolne przeciwko Jazz żeby mieć szansę zagrać z Clippers. Ale to nie jest jeszcze pewne.

DLO wkurwia strasznie tymi DNP z najmniejszych powodow, ja rozumiem ze contract year i tak dalej, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

DLO wkurwia strasznie tymi DNP z najmniejszych powodow, ja rozumiem ze contract year i tak dalej, ale...

No nie da się ukryć, że jest połamaniec. Schroder z gorzej wyglądającym skręceniem ani nie zszedł z boiska ani nie opuścił ani jednego meczu. Ale Ham mówił, że teraz to bardziej środki ostrożności i gdyby go bardzo potrzebowali to by grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, sHHeba napisał:

Zasatanawiajace ze oceniaja wyzej szanse na final Celtics, 76ers i nawet Cavs niz Bucks. Dla mnie Kozly wygladaja mega mocnie i oceniam ich szanse najwyzej ze wszystkich druzyn na mistrzostwo w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marceli73 napisał:

Zasatanawiajace ze oceniaja wyzej szanse na final Celtics, 76ers i nawet Cavs niz Bucks. Dla mnie Kozly wygladaja mega mocnie i oceniam ich szanse najwyzej ze wszystkich druzyn na mistrzostwo w tym roku.

To nie jest zastanawiające, tzn. Celtics, Cavs i Sixers mają lepszy SRS, ale są zmienne, których te modele nie biorą pod uwagę (np. fakt, że Middleton opuścił większość sezonu, ale zarazem ostatnio zaczął grać na swoim normalnym poziomie). 

Aczkolwiek ja tam całkowicie Bucks w playoffach nie ufam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Aczkolwiek ja tam całkowicie Bucks w playoffach nie ufam.

O właśnie to

Jak na razie Bucks to dalej Bud nie robiący adjustments i jeden mistrz po ledwo ledwo wygranej z połamanymi Nets i finałami z Suns, wcześniej kompromitacja z Heat

Jeśli mnie coś przekonuje to jak glebocy są i jak gra Jrue/Brook

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sylvinho. napisał:

Ja z perspektywy Suns chciałbym trafić na Lakers w pierwszej rundzie. Będziemy przynajmniej wiedzieli czy w Arizonie jest zespół na mistrza czy też nie. Taka szybka weryfikacja, która dużo powie o tym zespole.

Kogo by z trójki LAL, LAC, GSW nie dostali Suns w 1 rundzie to będzie dobra weryfikacja

Chyba, że LAC będą bez PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał:

O właśnie to

Jak na razie Bucks to dalej Bud nie robiący adjustments i jeden mistrz po ledwo ledwo wygranej z połamanymi Nets i finałami z Suns, wcześniej kompromitacja z Heat

Jeśli mnie coś przekonuje to jak glebocy są i jak gra Jrue/Brook

Giannis fajny chlopak a koszykarz tylko jak mu przymykaja oko i daja robij 3takty i niesion’o. Elo

support suspect AF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Można już stwierdzić, że Westbrook przyjął się w Clippers i gra dobrze?

Westbrook na razie rzuca 56%FG z obszarów 3-16ft (35% wszystkich rzutów), gdzie ma 35-39% w karierze/34-41% w Lakers w tym sezonie, tak że raczej ego nie utrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

można, ale po co?

dla dyskusji

1 minutę temu, BMF napisał:

Westbrook na razie rzuca 56%FG z obszarów 3-16ft (35% wszystkich rzutów), gdzie ma 35-39% w karierze/34-41% w Lakers w tym sezonie, tak że raczej ego nie utrzyma. 

ewidentnie właśnie widać, że ten jego jumperek za trumną gdzie robi ten charakterystyczny naskok jest celniejszy. wygląda mniej dynamicznie ale przypomina z czasów "lepszych" z okc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

dla dyskusji

no tak samo można mówić, że przyjął się też Durant, tyle, że za 3 tygodnie nikt już o tym nie będzie pamiętał jak coś się wykolei 

z szacuneczkiem do kolegi podeszli 

aha właśnie @Kubbas 

to fajny Hyland czy nie bardzo? ;)

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Można już stwierdzić, że Westbrook przyjął się w Clippers i gra dobrze?

Tak, ale wciaz wspolczuje fanom Clippers tych emocji w wyrownanych koncowkach i strachu przed tym, co moze odjebac.

Update po dzisiejszej nocy : Zwyciestwa Nets, Hawks, porazka Raptors, zwyciestwo Pels, Clippers i Mavs. Oznacza to tyle, ze Nets sa niemal pewni 6 seedu, zeby spasc na 7 musieliby przegrac oba mecze z Magic i 76ers, a Heat wygrac wszystkie trzy z Sixers, Wizards i Magic.

Hawks sa blisko 8 seedu i playinow z Heat, maja mecz przewagi nad Raptors, Hawks graja z Sixers i Celtics, Raptors z Celtics i Bucks, a do tego maja tie breakera. Takze niemal pewne wydaja sie serie

Cavs vs Knicks
Sixers vs Nets(meeeeh)

A takze playiny Hawks vs Heat o serie z Celtics i Raptors vs Bulls o serie z Bucks

Na zachodzie jeszcze sprawa jest otwarta, bo nadal miejsca 5-8 dzieli jeden W :D Chore gowno. Clippers maja Blazers u siebie i Suns odpoczywajacych na wyjezdzie, chyba nie ma scenariusza w ktorym nie utrzymaja 5 seedu, takze zapowiada sie na serie Suns vs Clippers. Dalej Warriors i Lakers dzieli 1W, ale Lakers maja tie breakera. Warriors maja dwa wyjazdy, do Kings i Blazers, Lakers maja mecze u siebie z Suns i Jazz. Jedno potknicie Warriors i Lakers wskakuja na 6 seed. Na ten moment Kings vs Warriors albo Kings vs Lakers.

Bardzo wazny W Pels sprawil, ze maja 1W przewagi nad Wolves, ale graja z Knicks, Wolves graja ze Spurs wiec kto wie czy nie beda mieli tego samego bilansu i wtedy bezposredni mecz pomiedzy Wolves i Pels zdecyduje kto bedzie na 8, a kto na 9 miejscu. Thunder i Mavs maja taki sam bilans, Mavs graja z Bulls ktorzy juz nie graja o cokolwiek a potem ze Spurs. Thunder maja Jazz i Grizzlies. W przypadku tego samego bilansu OKC ma tie breakera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.