Skocz do zawartości

PLAYOFFS RACE 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli spurs zagwarantują sobie pewne top 3 to może się okazać ze z łatwej wygranej ze spurs może nie być łatwo jezeli gracze będą chcieli grać bardzo intensywnie i w pełnym składzie. Na razie jest Ogladanie się czy nie wyrównać bilansu z HOU na #2 co nie zmienia szansy 1-4 ale poprawia prawdopodobieństwo #5 zamiast #7 wyboru ( Hou gra u siebie z pistons i to może wyrównać bilanse) ale może pop spuści ze smyczy jeszcze graczy 

wiem ze to słaby w talent zespół ale młody i nieobliczalny może namieszać do tych łatwych niby Ws 

trzeba oglądać i liczyć każdy dzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Jezeli spurs zagwarantują sobie pewne top 3

No nie. Top 3 Spurs nie grozi-to pewne. A dobra wiadomość dla Ciebie to jest to, że z bottom 3 też już nie wypadną. Nie mają prawa wygrać 6 z ostatnich 7meczy, a jeszcze CHA musiałoby wszystko wtopić. 

Co do walki o ewentualny #5. Nie sądzę, że DET jest w stanie wygrać 3 z ostatnich 7 bo ostatnio jest w okolicach 1-20. Raczej pozostaje Wam przepychanka z HOU o wyższy o oczko pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ely3 napisał:

 Potrzebuja 5 zwycięstw a mają tylko Rockets i dwa razy jazz jako pewniaki. 3 ciężkie wyjazdy iSuns z Durantem najpewniej. Jak dla mnie ta porażka im mocno komplikuje . 

Piszesz trochę jakby to była jakaś wielka wtopa, tymczasem Byki ostatnio grają bardzo dobrze i świetnie sobie radzą zwłaszcza na wyjazdach, mnie tu śmierdziało porażką gdzieś tak od tygodnia.

Terminarz lekki nie jest, ale też go trochę demonizujesz. Trzy wyjazdy z drużynami mającymi bardzo podobny bilans i mecz u siebie z będącymi w drugim dniu b2b Suns, którzy mogą już mieć wtedy pewną czwartą pozycję. Clippers i Pelicans mają trudniejszą końcówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Piszesz trochę jakby to była jakaś wielka wtopa, tymczasem Byki ostatnio grają bardzo dobrze i świetnie sobie radzą zwłaszcza na wyjazdach, mnie tu śmierdziało porażką gdzieś tak od tygodnia.

Terminarz lekki nie jest, ale też go trochę demonizujesz. Trzy wyjazdy z drużynami mającymi bardzo podobny bilans i mecz u siebie z będącymi w drugim dniu b2b Suns, którzy mogą już mieć wtedy pewną czwartą pozycję. Clippers i Pelicans mają trudniejszą końcówkę.

Pels maja zdecydowanie trudniejsza koncowke, Memphis maja dobry zespol i nawet bez Moranta i JJJ nie musza byc latwi do pokonania. A jesli Memphis trafia jakas porazke po drodze, to Kings nie spia i kto wie, czy do konca nie beda sie bic o ten 2 seed.

+yup, Bulls od ASG maja 6 net rating w lidze i topowa obrone, ja 1:1 w meczach z nimi biore w ciemno, jesli uda sie wygrac na wyjezdzie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jendras napisał:

Pelicans mają trudniejszą końcówk

Pelicans mają mecze u siebie z zespołami któym już może nie zalezeć

 

3 minuty temu, Jendras napisał:

Piszesz trochę jakby to była jakaś wielka wtopa, tymczasem Byki ostatnio grają bardzo dobrze i świetnie sobie radzą zwłaszcza na wyjazdach, mnie tu śmierdziało porażką gdzieś tak od tygodnia

Bulls są po ASG mocni tego nie przeczę. Ja tylko napisałem ,że taka porażka u siebie utrudnai życie bo Lakers musza wygrać teraz  na wyjeździe z będacymi w gazie Bulls z Sota kltóra wygrała kilka meczów i też wygląda nieźle ostatni tydzień. Margines błędu Lakers jest zerowy. W kontekście TOP 6 bo play in mają pewne. Moim zdaniem Mavs nie wejdą.

Lakers bije się o to czy będą na miejscach 7-8 czy nie bo choć cięzko coś przewidzieć to jednak 

Suns 4

Wariors-Sot 5-6

Thunder 7

Lakaers 8

Clippers-Pelicans s 9 -10 ale dużo zależy od tego jak Memphis i Kings podejdą do tej końcówki sezonu . Mają pewne drugie i trzecie miejsce i brakHCA w ewentualnych finałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Pelicans mają mecze u siebie z zespołami któym już może nie zalezeć

Dwa mecze, z Kings i Memphis ktorym MOZE nie zalezec, ale kto wie. To jest zdecydowanie najtrudniejszy kalendarz, bo opiera sie na tym, ze komus moze nie zalezec w dwoch meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, DRK napisał:

No nie. Top 3 Spurs nie grozi-to pewne. A dobra wiadomość dla Ciebie to jest to, że z bottom 3 też już nie wypadną. Nie mają prawa wygrać 6 z ostatnich 7meczy, a jeszcze CHA musiałoby wszystko wtopić. 

Co do walki o ewentualny #5. Nie sądzę, że DET jest w stanie wygrać 3 z ostatnich 7 bo ostatnio jest w okolicach 1-20. Raczej pozostaje Wam przepychanka z HOU o wyższy o oczko pick.

Top 3 przed lotto. A ten #5-7 to po loterii. 

O pistons nie pisałem bo nie ma szans 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

o Kings nie spia i kto wie, czy do konca nie beda sie bic o ten 2 seed.

Memphis w przypadku równego bilansu są wyżej więc w Kings w 7 meczów musieliby wygrać 4 mecze więcej. a Memphis ma dwa łatwe mecze plus jeden mecz z Clipper i mają 50W więc Kings musiałoby konczyć sezon 6-1 z wygraną w Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Bulls są po ASG mocni tego nie przeczę. Ja tylko napisałem ,że taka porażka u siebie utrudnai życie bo Lakers musza wygrać teraz  na wyjeździe z będacymi w gazie Bulls z Sota kltóra wygrała kilka meczów i też wygląda nieźle ostatni tydzień. Margines błędu Lakers jest zerowy. W kontekście TOP 6 bo play in mają pewne. Moim zdaniem Mavs nie wejdą.

Dziwne warunki stawiasz, Lakers nie muszą wygrać ani z Bulls, ani z Wolves. Wyrwanie jednego z tych dwóch meczów to już byłby dobry wynik, jeżeli celem jest jakieś 5-2. Przypominam, że ten zespół zrobił 8-5 bez LeBrona i post deadline jest w czołówce zachodu z top defensywą, więc remis w pozostałych meczach z non-tankerami nie wydaje mi się aż tak nieprawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

Dwa mecze, z Kings i Memphis ktorym MOZE nie zalezec, ale kto wie. To jest zdecydowanie najtrudniejszy kalendarz, bo opiera sie na tym, ze komus moze nie zalezec w dwoch meczach.

To zależy czego oczekujesz od Lakers. Jeśli TOP6 to wszyscy rywale mają łatwiej. Do 7 miejsca? Thunder też ma łatwiej . 8--10 to tu najłatwiej ma Lakers ale jednak Pelicans ma cięzkie mecze u siebie a Lakers na wyjazdach

Najgorzej ma Clippers chyba ,że naprawdę przeszli metamorfoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans nie mają żadnego meczu z tankerami, jedyna szansa na jakiś oddech to że niektórzy rywale nie będą mieli już o co grać, ale to już jest wróżenie na ten moment. Fakty są takie, że Pelikany mają samych rywali z górnej połówki ligowej tabeli, w tym dwa back to backi, a Lakers zostały 3-4 trudnych przeciwników. Dla mnie tu jest znacząca różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to może być tak ,że prawie wszsycy będą mieć bilans 42-43 zwycięstwa i wtedy jest rocvhe inna tabelka i dużo zależy kto się w niej znajdzie. Bo teraz patrzę ,że Clippers  ma cięzko ale jedno pewne zwycięstwo  i mecz z Lakers u siebie. Wygrana w tym meczu praktycznie ustaiwa ich wyżej niż Lakers w dowolnej tablece bo już mają 3-0 więc wiesz @Jendras nawet 5-2 może i tak finalnie dać 9 miesjce jeśli to będą porażki z Sota akurat i Clippers chyba ,że Clippers jednak zrobi 43 zwycięstwa/ 

6 minut temu, Jendras napisał:

Pelicans nie mają żadnego meczu z tankerami,

Pelicans ja mam jako pewniaka do 10 miejsca chyba ,że Dallas przejdzie metamorfoze w co wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale meczyk Pelicans Warriors. Pels w b2b, prowadzili 20 punktami ale zabraklo pary i Warriors to wyciagneli, co nawet cieszy bo coraz blizej do mojej wymarzonej serii Suns vs Warriors. Pelicans na prawde zlapali wiatru w zagle tymi meczami z tankerami i sa mocni.
OKC wtopa i to bez Marka, Haywarda i DSJ. Piekny tam vibe maja w tych Hornets obecnie, leja kandydatow do playoffow az leci w waznym momencie, teraz przerzuca sie na wschod gdzie beda wkurzac Raptors 2x i Bulls :D

Piekielni wazne mecze dzis w nocy

Bulls vs Lakers
76ers vs Mavs
Suns vs Wolves
Grizzlies Clippers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ignazz napisał:

Wyniki ostatnich dni pokazują ze nie ma pewnych wyników. Ekipy ostatnio grają jakby komisarz obiecał jedynkę draftu ekipom spoza top 10 tanku. Mocne fajne wygrane przekładane porażkami z najsłabszymi w stylu CHAR ostatnio. 

Hornets zasluguja na 1 za ta robote, ktora wykonali dla druzyn okolo playinowych z zachodu. Precz z paskudnymi tankerami ze Spurs i Pistons, mam nadzieje ze koszykarscy bogowie nagrodza jakas druzyne spoza bottom 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ignazz napisał:

Ekipy ostatnio grają jakby komisarz obiecał jedynkę draftu ekipom spoza top 10 tanku.

Nie strasz bo jeszcze wykraczesz😉. DET w tamtym sezonie było w bottom 3, ale w loterii zabrakło szczęścia, nie zostali wylosowani w pierwszej czwórce i trafił im się pierwszy wolny pick nr 5. Limit pecha wykorzystany.

 

21 minut temu, Reikai napisał:

Precz z paskudnymi tankerami ze Spurs i Pistons, mam nadzieje ze koszykarscy bogowie nagrodza jakas druzyne spoza bottom 3.

Aha, najlepiej pewnie żeby ,,1" trafiła do kogoś kto odpadnie w play in. Może do klubu , który i tak dostaje już multum niezasłużonych osobistych???😉

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DRK napisał:

 

 

Aha, najlepiej pewnie żeby ,,1" trafiła do kogoś kto odpadnie w play in. Może do klubu , który i tak dostaje już multum niezasłużonych osobistych???😉

Juz ostatnio Ignazz probowal wyjasniac jak to sa niezasluzone gwizdki i skonczyl w czapeczce foliowej Deltusia.

No i ten klub ma swap z Pelicans, wiec jak cos to Pelicans by dostali 1 :P

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Reikai napisał:

Hornets zasluguja na 1 za ta robote, ktora wykonali dla druzyn okolo playinowych z zachodu. Precz z paskudnymi tankerami ze Spurs i Pistons, mam nadzieje ze koszykarscy bogowie nagrodza jakas druzyne spoza bottom 3.

Chyba Jazz skoro oni bez Lauriego i Clarskona wygrywali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.