Skocz do zawartości

PLAYOFFS RACE 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Reikai napisał:

Juz ostatnio Ignazz probowal wyjasniac jak to sa niezasluzone gwizdki i skonczyl w czapeczce foliowej Deltusia.

No i ten klub ma swap z Pelicans, wiec jak cos to Pelicans by dostali 1 :P

Jedna pomyłka wiosny nie czyni. 
To ze podczas meczu z pokazywanej powtórki nie było widać faulu i stad mój błąd  w tej jednostkowej sytuacji nie sprawia ze problemu sędziowania i zysku dla lakers ( nawet statystycznie rzecz ujmując) nie ma. 
Po pierwsze i tak był zysk bo Vuc wyleciał w 10 sekund po drugie dyskusja toczyła się wśród tylko wyłącznie fanów lakers tak 6:1 wiec moim zdaniem masz mylne odczucie ze skończyłem w „kaftanie”. Jakby w takiej sytuacji wywalili w 10 sekund KB już widzę wasze wpisy ze zasłużył bo pewnie pyskował. 
Pisanie o oczywistych promujących gwizdkach dla danych ekip nie ma na celu przekonanie zaślepionych fanów danej ekipy ( nie chce walczyć każdorazowo z betonem danej ekipy ) tylko uruchomić temat złego sędziowania na tyle ogólnie i szeroko aby liga nie mogła tego robić bezkarnie. 
Czy takie oddolne apele są skuteczne?   Różne bywa ale płaczący Joel chyba wpisy fanów koszykówki chyba widzi. I tak powinno oddolnie się traktować wszystkie te szybkie techniki, wymuszane faule, braki kroków czy promowanie ekip ze względu na rating tv. 
 

Uważasz za temat zamknięty bo w faulu Vuca się pomyliłem a przejrzałeś te faule łatwo odgwizdane na wejściach lakers i porównałeś to do no calls np Zacha w tym samym meczu? 
Czy wystarczy obśmiać jedna akcje blednie opisana? 
 

rozumiem ze przy każdorazowym teraz błędnym callu pod lakers wystarczy wkleić zdjęcie brody LBJ i ręki Vuca ( dalej i tak z nie tej strony co trzeba aby można było w pełni ocenić sile kontaktu). 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Jazz tez, potwierdzam choć wolałbym tam Scotta do Lauriego i Kesslera.

Trio wysokich Laur- Victor jako PF i za jego plecami Kessler to przecież byłoby idealne kombo. Wiadomo rozegranie by się przydało na poziomie ale Victor lepiej jakby miał za sobą topowego rim protectora bo choć sam świetnie bbroni i ma dobry instynkt do bloków to lepiej dla niego jakby nie masował się pod ksozem

A co do samego wyścigu to wciąz Sota i Suns są faworytami do TOP6 ,. Clippers i Warrios do pozycji 6-7 a Thunder po porażce raczej zsuwają się do pozycji 9 a Lakers wskocza na 8 miejsce i pewnie derby LA na początek play-in a potem Pelicans z Zionem

2 minuty temu, ignazz napisał:

Pisanie o oczywistych promujących gwizdkach dla danych ekip nie ma na celu 

Ale Ty masz świadomośc ,ze Lakers ten mecz przegrali? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

Trio wysokich Laur- Victor jako PF i za jego plecami Kessler to przecież byłoby idealne kombo. Wiadomo rozegranie by się przydało na poziomie ale Victor lepiej jakby miał za sobą topowego rim protectora bo choć sam świetnie bbroni i ma dobry instynkt do bloków to lepiej dla niego jakby nie masował się pod ksozem

Dlatego chcę go w Hornets do Marka i Lamelo, bo dostanie tam wszystko czego potrzeba.

Plus pewnie można oczekiwać Bridgesa w przyszłym sezonie jak już temat się wygasił.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ely3 napisał:

Trio wysokich Laur- Victor jako PF i za jego plecami Kessler to przecież byłoby idealne kombo. Wiadomo rozegranie by się przydało na poziomie ale Victor lepiej jakby miał za sobą topowego rim protectora bo choć sam świetnie bbroni i ma dobry instynkt do bloków to lepiej dla niego jakby nie masował się pod ksozem

A co do samego wyścigu to wciąz Sota i Suns są faworytami do TOP6 ,. Clippers i Warrios do pozycji 6-7 a Thunder po porażce raczej zsuwają się do pozycji 9 a Lakers wskocza na 8 miejsce i pewnie derby LA na początek play-in a potem Pelicans z Zionem

Ale Ty masz świadomośc ,ze Lakers ten mecz przegrali? 

Mam świadomość. Co to zmienia. Bulls w pewnym momencie trafiali wszystko 

Będąc dużo lepszym zespołem wygrali mimo gwizdków i wywalenia centra s5 bo uruchomił się Andre 

I to nie był mecz z tych najgorszych w sędziowaniu choć moim zdaniem nierówności w traktowaniu były zauważalne. Częściowo oczywiście można to wytłumaczyć prostym kto był gospodarzem bo presja zawsze na sędziach wtedy Jedt większa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

do Marka

Uważasz go za topowego Rim protectora? Albo w ogóle na tej samej półce co Kessler?

A tak w ogóle to i tak trafi do Rockets 

5 minut temu, ignazz napisał:

wywalenia centra s5 bo uruchomił się Andre 

Przecież Vuc wyleciał za pyskowanie.. Co to ma wspólnego z sędziowaniem? Sędzia go grzecznie poprosił by mu pyskował? Czy jednak to była słabość samego Vuca? Oni nie doistał flagranta. Mógł pomysleć co mu grozi i ,ze prowadzą 15 pkt i nie ma to znaczenia czy był faul czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Ignazz - jako stary jeszcze e-basketowy użytkownik wyłącznie czytający wybrane tematy na forum mam serdeczną prośbę (i to dla Twojego dobra), żebyś już przestał się wypowiadać o gwizdkach i faworyzowaniu Lakers tym bardziej, że nie chcesz się odnosić do konkretnych sytuacji (albo, gdy się odnosisz to wychodzi wtopa jak z Vucevićem i jego faulem).

Dawno nie widziałem, by ktoś elokwentnie piszący był tak zahibernowany w jakimś temacie, pachnie odklejeniem.

Trzymając się tematu - nie lekceważę OKC w kontekście szans na Play inny/playoffy, natomiast byłem przekonany, że zrobią shutdown jak PTB i jeszcze przez jeden draft zabawią się w loterię. Przynajmniej jest ciekawiej.

Zawodzą mnie Pelikany, brak Ziona nie tłumaczy ich wyników w ostatnich tygodniach (nawet wliczając farfocle Valanciunasa).

Edytowane przez Dunk Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ely3 napisał:

Uważasz go za topowego Rim protectora? Albo w ogóle na tej samej półce co Kessler?

Ciezko porownywac kogokolwiek z rookasow do Kesslera, chyba ze jakiegos Alonzo Mourninga bo mowimy o tym poziomie shotblockingu jako rookie. Zwlaszcza, ze Mark zagral w tym sezonie jakas zenujaca liczbe minut, ale bardzo wysoko cenie go jako prospecta. Wingspan mniejszy tylko od Bobana w tej lidze, swietna praca na nogach, dobrze broni na obwodzie niskich przy tych rozmiarach, ma swietne rece i lapie pilki wszystkie, swietnie zbiera a i obrone Hornets mocno zmienil bo przez same swoje wielkie galezie ciezko tam wchodzic pod kosz Hornets, nawet jesli nie broni obreczy tak elitarnie jak Kessler, to zdecydowanie jako mieso dla Victora by sie nadawal - Jokiciowi w bezposrednim matchupie sprzedal dwa bloki, Senguna zamykal na 0/4 FG gdy reszcie Hornets rzucil jakos pod 30 punktow(8/9 FG na Sliwce). Ale to jest wciaz za mala probka, zeby go powaznie oceniac, a co dopiero porownywac z wielkim Kesslerem.

  Ale no Kessler jest wyjatkowy i w swojej lidze na ten moment, co nie zmienia faktu ze Hornets uzyskali od Pistons wiele, bo nie dosc ze wzieli lepszego prospecta z dwojki Williams Duren, to jeszcze dostali za to:
 

Cytat

 2023 first-round pick (from Denver via Oklahoma City and New York)
• 2023 second-round pick (via New York)
• 2023 second-round pick (via Utah)
• 2023 second-round pick (most favorable of Dallas/Miami)
• 2024 second-round pick (via New York)

Coraz bardziej podoba mi sie to, co robia Hornets, McGowens tez wyglada na fajnego prospecta i chetnie zobacze tam Victora z Lamelo, Markiem i Bridgesem.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Hornets zasluguja na 1 za ta robote, ktora wykonali dla druzyn okolo playinowych z zachodu. Precz z paskudnymi tankerami ze Spurs i Pistons, mam nadzieje ze koszykarscy bogowie nagrodza jakas druzyne spoza bottom 3.

Jedna z drużyn która na pewno nie zasługuje na 1 to Hornets. To tak jakby świni przed ryj rzucić perłę. Zanim zaczniesz pisać o takich zespołach jak Spurs i Pistons tankerzy (+Houston co niektórzy) to się zastanów. Bo te trzy drużyny obok Lakers, Celtics, Warriors i Bulls maja największy wkład w budowę potęgi tej ligi. Wiec wysokie numery w tych drużynach na pewno sie nie zmarnuja w odróżnieniu od takich Hornets co przez lata graja ogony.  

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dunk Fan napisał:

Kolego Ignazz - jako stary jeszcze e-basketowy użytkownik wyłącznie czytający wybrane tematy na forum mam serdeczną prośbę (i to dla Twojego dobra), żebyś już przestał się wypowiadać o gwizdkach i faworyzowaniu Lakers tym bardziej, że nie chcesz się odnosić do konkretnych sytuacji (albo, gdy się odnosisz to wychodzi wtopa jak z Vucevićem i jego faulem).

Dawno nie widziałem, by ktoś elokwentnie piszący był tak zahibernowany w jakimś temacie, pachnie odklejeniem.

Trzymając się tematu - nie lekceważę OKC w kontekście szans na Play inny/playoffy, natomiast byłem przekonany, że zrobią shutdown jak PTB i jeszcze przez jeden draft zabawią się w loterię. Przynajmniej jest ciekawiej.

Zawodzą mnie Pelikany, brak Ziona nie tłumaczy ich wyników w ostatnich tygodniach (nawet wliczając farfocle Valanciunasa).

Pelicans za ostatnie 9 meczow maja najlepszy net rating w lidze. Wydaje sie, ze pokonali juz swoje demony bo ostatnio wygladaja swietnie, zaczeli trafiac za trzy przede wszystkim.

 

4 minuty temu, marceli73 napisał:

Jedna z drużyn która na pewno nie zasługuje na 1 to Hornets. To tak jakby świni przed ryj rzucić perłę. Zanim zaczniesz pisać o takich zespołach jak Spurs i Pistons tankerzy (+Houston co niektórzy) to się zastanów. Bo te trzy drużyny obok Lakers, Celtics i Bulls maja największy wkład w budowę potęgi tej ligi. Wiec wysokie numery w tych drużynach na pewno sie nie zmarnuja w odróżnieniu od takich Hornets co przez lata graja ogony.  

Nie przekonuje mnie ten argument, ze Spurs nie zmarnuja picku. Wrecz przeciwnie, mieli juz zbyt duzo farta podczas loterii w historii, gdzie tacy Hornets np tankowali pod Davisa i dostali MKG bo nie trafili z loteria :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:
3 godziny temu, DRK napisał:

 

 

Aha, najlepiej pewnie żeby ,,1" trafiła do kogoś kto odpadnie w play in. Może do klubu , który i tak dostaje już multum niezasłużonych osobistych???😉

Juz ostatnio Ignazz probowal wyjasniac jak to sa niezasluzone gwizdki i skonczyl w czapeczce foliowej Deltusia.

No i ten klub ma swap z Pelicans, wiec jak cos to Pelicans by dostali 1 :P

Nie gniewaj się, ale w tym moim wpisie zastawilem małą pułapkę ( w odpowiedzi na Twój post o ,,paskudnych tankerach", choć i tak traktuję to, że napisałeś to żartobliwe, bez jakiś złych intencji). Pułapka polegała na tym, że nie napisałem, jaki Team dostaje multum niezaslużonych gwizdków i czekałem które nożyce odezwą się.  Jeśli wziąłeś to do Siebie i LAL ( bo nie wiem kto inny ma jeszcze swapa z NOP) znaczy, że choć trochę pułapka wypaliła. Ale naprawdę bez żadnej napinki.

BTW

Żywo interesuję się w tym roku loterią z wiadomych względów. Mam świadomość że LAL nie ma szans na pick nr 1, ale przy ogromnym zbiegu okoliczności Henderson już w Waszym zasięgu. Warunek: NOP i LAL nie wchodzą do PO. W loterii obie drużyny mają nieprawdopodobne szczęście (ku rozpaczy ,,paskudnych tankerów")😀 i zostają wylosowane dla nich pick nr 1 i pick nr 2 (nieważne kto pierwszy, w kazdym przypadku NOP przed LAL)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, DRK napisał:

Nie gniewaj się, ale w tym moim wpisie zastawilem małą pułapkę ( w odpowiedzi na Twój post o ,,paskudnych tankerach", choć i tak traktuję to, że napisałeś to żartobliwe, bez jakiś złych intencji). Pułapka polegała na tym, że nie napisałem, jaki Team dostaje multum niezaslużonych gwizdków i czekałem które nożyce odezwą się.  Jeśli wziąłeś to do Siebie i LAL ( bo nie wiem kto inny ma jeszcze swapa z NOP) znaczy, że choć trochę pułapka wypaliła. Ale naprawdę bez żadnej napinki.

BTW

Żywo interesuję się w tym roku loterią z wiadomych względów. Mam świadomość że LAL nie ma szans na pick nr 1, ale przy ogromnym zbiegu okoliczności Henderson już w Waszym zasięgu. Warunek: NOP i LAL nie wchodzą do PO. W loterii obie drużyny mają nieprawdopodobne szczęście (ku rozpaczy ,,paskudnych tankerów")😀 i zostają wylosowane dla nich pick nr 1 i pick nr 2 (nieważne kto pierwszy, w kazdym przypadku NOP przed LAL)

 

Powiedzmy ze Pelicans skończą z 12 seedem w loterii, Lakers z 13, bo niżej niż tyle w loterii by nie wskoczyli. Prawdopodobieństwo że się wylosuje wtedy 1st i 2nd pick dla tych drużyn wynosi 1,7% x 1,1% lub 1,0% x 1,9% także tego, pomarzyć zawsze można ale wiesz, raczej się nie wydarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

 

Nie przekonuje mnie ten argument, ze Spurs nie zmarnuja picku. Wrecz przeciwnie, mieli juz zbyt duzo farta podczas loterii w historii, gdzie tacy Hornets np tankowali pod Davisa i dostali MKG bo nie trafili z loteria :] 

No tamten draft był słaby ale nie musieli takiego kasztana brać jak był Beal i Lillard do wzięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.