Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, kahR napisał:

Ins +4, jumping+2, 3pt+1, kto tu manipuluje? W ogórowym sezonie był jednym z najlepszych rezerwowych  z 13ppg, 4rpg, 2,5apg, 1,7spg na 51%, 81% 54% za trzy! A rezerwowym był z musu (na trzech pozycjach), bo jest wszechstronny. Pomyliłeś się i tyle.

 

W dniu 1.09.2022 o 22:47, kahR napisał:

Jasne. Nie jestem dumny z tego kontraktu, musiałem w tamtym momencie zaryzykować bo okienko się zamykało. Josh Smith odrzucił mojego maxa. Mnie ten kontrakt nie boli bo mam zdrowe finanse poza nim a Wes zarobi na swoje dolary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie po powrocie do domu sprawdzę jak Matthews wyglądał przed campami. Wydaje mi się że dorzucił jeszcze +3 w handlingu i coś w jumpingu, bo on skok w inside miał spory, co pozwoliło mu wyjść ze strefy lepszej wersji Arizy i zacząć niejako spłacać ten kontrakt. 

Teraz, kahR napisał:

No i czego nie rozumiecie? To, że ja nie lubię płacić dużo nie znaczy, że jak na ligowe standardy robi aż nadto per $.

@MarcusCamby Wskaż manipulację skoro już pojawiłeś się, żeby lajkować.

Z przyjemnością, ale po imprezie urodzinowej córki! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chętnie po powrocie do domu sprawdzę jak Matthews wyglądał przed campami. Wydaje mi się że dorzucił jeszcze +3 w handlingu i coś w jumpingu, bo on skok w inside miał spory, co pozwoliło mu wyjść ze strefy lepszej wersji Arizy i zacząć niejako spłacać ten kontrakt. 

Z przyjemnością, ale po imprezie urodzinowej córki! ;)

Luzik, zarzuciłeś mi manipulowanie a dopiero teraz sprawdzisz te mocne campy... Pomyliłeś się. Możemy kontynuować na PMach.

Zdrowia i pomyślności dla córeczki!

Edytowane przez kahR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elwariato napisał:

u ciebie trafienie na blok to tylko kwestia łechtania własnej próżności jeśli ktos wyrazi zainteresowanie 😋

Ehh, ból czterech najwyraźniej zaburzył u Ciebie poczucie czasu. Twoją ofertę odrzuciłem dzień przed tym jak wystawiłem Wesa na block. 

Nie oddaję swoich graczy jeśli nie jestem przekonany, że zrobi to lepiej drużynie, mojej drużynie. Nazywaj to jak Ci pasuje. Ja skupię się na wynikach drużyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kahR napisał:

Ehh, ból czterech najwyraźniej zaburzył u Ciebie poczucie czasu. Twoją ofertę odrzuciłem dzień przed tym jak wystawiłem Wesa na block. 

Nie oddaję swoich graczy jeśli nie jestem przekonany, że zrobi to lepiej drużynie, mojej drużynie. Nazywaj to jak Ci pasuje. Ja skupię się na wynikach drużyny. 

az tak mnie nie bolało spokojnie

4 minuty temu, julekstep napisał:

ej, ale nie nazywaj wypinania się przed całą ligą byciem progresywnym! xD

w niektorych kręgach to tak jest nazywane 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Qcin_69 napisał:

Oho, już atak na przyjaciół Hawks, widzę

Bolą was wielka Minnesota i progresywni Hawks, widzę. 

Hawks-Timberwolves w finałach 2042, tak to widzę.

Finaly przyjaźni, finały bez gwiazdek!

Kiedy myślisz, że Qcin nie może już niżej upaść siedząc po pas w gównie to ten decyduje się bawić w lizucha podlizucha i myśli, że trochę blasku @kahR spadnie na Niego 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kahR napisał:

Simka robi się bardziej skomplikowana niż Trudne Sprawy. Wydymałem Qcina na Cousinsa, żeby zrobić dobrze Pablo a wciąż mnie nie chcą do spółdzielni... Jak żyć...? 

To w simce też są spółdzielnie? BeGM faktycznie za mocno weszło do gry. 

A myślałem że tylko Pablo skubie naiwniaków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pablo81 napisał:

Hibbert i Wroten drogo nie poszli.

#stopzczarnympr

Aż przejrzałem skrzynkę i zero ofert za obu. No i Wroten bedzie na FA. Masz chyba jeszcze kim licytować? 

48 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

A myślałem że tylko Pablo skubie naiwniaków. 

 Bo tak było. Pablo oskubał Qcina po mojej krytyce Cousinsa. 

Ileż ja musiałem znieść w privach od tego drugiego to można wzrok stracić... 

A od Pablo marne thx... 

Vice prezes spółdzielni nie lepszy. Czas prywatny poświęciłem, jego Starą na korepetycje zabrałem, żeby mogła mu dać w końcu to na co zasługuje. Dowody na priv wysyłałem i w podzięce  publicznie w twarz.. 

To nie spółdzielnia, to już mafia. Próg wejścia za wysoki dla bidoków z zadupia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 39 (na pierwszym miejscu goscie)

Knicks 97 - Timberwolves 92
play-by-play

Nuggets 100 - Trailblazers 110
play-by-play

Wizards 114 - Warriors 92
play-by-play

Lakers 93 - Clippers 118
play-by-play

Celtics 118 - Pistons 100
play-by-play

Suns 128 - Hawks 89
play-by-play

Pacers 111 - Bucks 104
play-by-play

Sonics 101 - Rockets 125
play-by-play

Heat 100 - Magic 98
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Danilo Gallinari - Blazers - 32 days
    Isaiah Thomas - Pacers - 7 days
    Al Horford - Bucks - 12 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.