Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

negocjowałem z Tobą jeszcze dziś deal w sprawie wzmocnienia

nie mogłeś się zdecydować, więc poszedłem inną drogą (przy pomocy tych którzy na deale decydują się szybciej)

 

masz krew na rękach!

Za nie oddanie Taj Gibsona w 5 minut oddajesz John Walla za bezcen?

Nawet Wariat by się tak nie sprzedał!

Tfu!

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Ja wgl nie lubię takich transferów gdzie klub oddaje swojego franchise playera po sezonie czy dwóch, nie mówiąc już o sytuacji takiej jak teraz, gdzie ten franchise daje Ci misia, a po chwili z niego rezygnujesz. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością i jest zaprzeczeniem kultury organizacji.. no, ale wiadomo, każdy ma prawo robić co mu się podoba. 

Ja np. mogłem oddać 33-34 letniego Iversona gdzieś za prospekty (nie do Julka za AK :))  startować z innej pozycji do przebudowy, ale takich rzeczy się nie robi :P

Zero szacunku do Julka!

W BeGM byłbyś spalony na 5 FA do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SlaKB napisał:

Ja wgl nie lubię takich transferów gdzie klub oddaje swojego franchise playera po sezonie czy dwóch, nie mówiąc już o sytuacji takiej jak teraz, gdzie ten franchise daje Ci misia, a po chwili z niego rezygnujesz. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością i jest zaprzeczeniem kultury organizacji.. no, ale wiadomo, każdy ma prawo robić co mu się podoba. 

Ja np. mogłem oddać 33-34 letniego Iversona gdzieś za prospekty (nie do Julka za AK :))  startować z innej pozycji do przebudowy, ale takich rzeczy się nie robi :P

zapomniał wół jak w 2022 benchował pół składu (w tym swojego ówczesnego franchise playera - Karla Malone'a!!!!), żeby zrobić 15W sezon mimo PO składu...

 

wiadomo simkowe świeżaki mogą łyknąć to co piszą, ale Forumowa Federacja Historyków i Statystyków Simbasketu (którą reprezentuję) pamięta :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

zapomniał wół jak w 2022 benchował pół składu (w tym swojego ówczesnego franchise playera - Karla Malone'a!!!!), żeby zrobić 15W sezon mimo PO składu...

 

wiadomo simkowe świeżaki mogą łyknąć to co piszą, ale Forumowa Federacja Historyków i Statystyków Simbasketu (którą reprezentuję) pamięta :) 

jeszcze Wembley mu wspomnij! 

w 2022 to wiesz, mamy rok 2040, dzisiaj takie ruchy świadczą o braku szacunku dla graczy i niech Cię nie zdziwi jak żaden nie podpisze z Tobą na FA! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

zapomniał wół jak w 2022 benchował pół składu (w tym swojego ówczesnego franchise playera - Karla Malone'a!!!!), żeby zrobić 15W sezon mimo PO składu...

 

wiadomo simkowe świeżaki mogą łyknąć to co piszą, ale Forumowa Federacja Historyków i Statystyków Simbasketu (którą reprezentuję) pamięta :) 

To jest inny temat, nigdy nie oddałem franchise playera. W tamtym sezonie Malone zagrał 22 mecze, a był dostępny w ok. 50. A franchise playerem był Beasley, który dostał okazję do pobicia różnych rekordów strzeleckich, w tym najwięcej punktów zdobytych w jednym meczu. I zaliczył swoje najwyższe PPG w karierze więc jego ego zostało podbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

To jest inny temat, nigdy nie oddałem franchise playera. W tamtym sezonie Malone zagrał 22 mecze, a był dostępny w ok. 50. A franchise playerem był Beasley, który dostał okazję do pobicia różnych rekordów strzeleckich, w tym najwięcej punktów zdobytych w jednym meczu. I zaliczył swoje najwyższe PPG w karierze więc jego ego zostało podbudowane.

liczę w takim razie że mnie pochwalisz za podbudowywanie ego AK i Gasola!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

niech Cię nie zdziwi jak żaden nie podpisze z Tobą na FA! 

na kolejnym FA nie planuję żadnego podpisywać

więc może się spełnić! xD

Teraz, SlaKB napisał:

Jakbyś nie oddał Walla to może bym tak zrobil

czyli lepiej gracza zbenchować zamiast dać mu szansę na budowanie legacy? :)

okej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

na kolejnym FA nie planuję żadnego podpisywać

więc może się spełnić! xD

czyli lepiej gracza zbenchować zamiast dać mu szansę na budowanie legacy? :)

okej!

Malone później przez całe lata mógł u mnie budować legacy w idealnej dla siebie roli, nie mówiąc o tym, że pierwsze extension dałem mu gdy miał mocne zadatki na cancera wierząc, że się poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Malone później przez całe lata mógł u mnie budować legacy w idealnej dla siebie roli, nie mówiąc o tym, że pierwsze extension dałem mu gdy miał mocne zadatki na cancera wierząc, że się poprawi :)

no i zbudował legacy wiecznego przegrywa i PO chokera

Wall ma szansę na legacy ultimate winnera

 

taka tam delikatna różnica między tym co graczom mogą dać Pistons a co mogą dać Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, julekstep napisał:

no i zbudował legacy wiecznego przegrywa i PO chokera

Wall ma szansę na legacy ultimate winnera

 

taka tam delikatna różnica między tym co graczom mogą dać Pistons a co mogą dać Magic

Skończ pi*****ić, oddałeś franchise, który przed chwilą dał Ci misia i poszedłeś w ordynarny tank zarzekając się wcześniej, że magic nie tankują.. 

A mi umiesz tylko wypomnieć ten jeden sezon do którego się przyznałem , bo to była jedyna szansa pozyskać Kobe, gdyby nie on w drafcie to bym nie tankował 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, SlaKB napisał:

Skończ pi*****ić, oddałeś franchise, który przed chwilą dał Ci misia i poszedłeś w ordynarny tank zarzekając się wcześniej, że magic nie tankują.. 

A mi umiesz tylko wypomnieć ten jeden sezon do którego się przyznałem , bo to była jedyna szansa pozyskać Kobe, gdyby nie on w drafcie to bym nie tankował 

no i teraz będzie też ten pierwszy raz kiedy Magic świadomie tankują (po fatalnym początku sezonu, gdzie taki Malone już by od tygodnia siedział na IL :) ) - wcześniej bijąc simkowy rekord PO z rzędu (i wieńcząc go najlepszym mistrzostwem w historii ligi)

a franchise playera to ja dopiero pozyskam w jednym z kolejnych draftów!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

no i teraz będzie też ten pierwszy raz kiedy Magic świadomie tankują (po fatalnym początku sezonu, gdzie taki Malone już by od tygodnia siedział na IL :) ) - wcześniej bijąc simkowy rekord PO z rzędu

a franchise playera to ja dopiero pozyskam w jednym z kolejnych draftów!

Nieprawda, w moim pierwszym sezonie miałem c***owy bilans w połowie sezonu, a walczyłem do końca i ostatecznie skończyłem na 9 seedzie

Nie bierz za pewnik swoich przypuszczeń, na IL Malone był raz ze względu na Kobe więc to, że Ty rozbijasz zespół bo miałeś ciężki start to nie znaczy, że każdy tak robi

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SlaKB napisał:

Nieprawda, w moim pierwszym sezonie miałem c***owy bilans w połowie sezonu, a walczyłem do końca i ostatecznie skończyłem na 9 seedzie

ale nieprawda z czym? Ja nie pisałem nic o Twoim pierwszym sezonie (zresztą ja w swoim pierwszym sezonie zrobiłem też jakiś epicki comeback gdzie w ostatnich 10-20 meczach miałem jakieś super rezultaty i owczym pędem wskoczyłem do PO -> może starzy komisze taki mieli plan żeby nie zniechęcić nowych graczy xD bo pamiętajmy to były czasy 'simek w piwnicy' bez żadnego nadzoru*)

 

* dziwnym trafem wraz z wprowadzeniem nadzoru Magic od razu zaczęli dochodzić do finałów itd...przypadek? NIE SĄDZĘ!)

1 minutę temu, elwariato napisał:

właśnie a bylo ze magic nie tankują, co za żenuła, wstyd i hańba 😋

japa tam

idź broń qcina biorąc Portera zamiast Grangera!

 

homoseksualna miłość między jazzmanami nigdy nie rdzewieje jak widać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

ale nieprawda z czym? Ja nie pisałem nic o Twoim pierwszym sezonie (zresztą ja w swoim pierwszym sezonie zrobiłem też jakiś epicki comeback gdzie w ostatnich 10-20 meczach miałem jakieś super rezultaty i owczym pędem wskoczyłem do PO -> może starzy komisze taki mieli plan żeby nie zniechęcić nowych graczy xD bo pamiętajmy to były czasy 'simek w piwnicy' bez żadnego nadzoru*)

 

* dziwnym trafem wraz z wprowadzeniem nadzoru Magic od razu zaczęli dochodzić do finałów itd...przypadek? NIE SĄDZĘ!)

Nieprawda z tym, że po fatalnym początku sezonu Malone siedziałby na IL. To są tylko i wyłącznie Twoje przypuszczenia, bo on nie siedział w tym jednym sezonie na ławie przez słaby start tylko ze względu na Bryanta.

A sam sezon zaczął na SG dzięki czemu rozwinął swoje skille w ataku, aby później zostać wartościową druga opcja. 

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.