Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

no ale to niesprawiedliwe jeśli będzie to od przyszłego sezonu- powinno to być od momentu wejścia ale dotyczyć kontraktów które zostaną podpisane dopiero po tej „ustawie”

ma być dobrze a nie sprawiedliwie

sytuacja w której potencjalny HoF traci szansę na wybór ze względu na chciwego GMa nie jest dobra 

 

simka powinna być ligą graczy - jak w RL!

można w sumie dać że licytacja startuje od 1/4 wartości kontraktu (bo jeśli przykładowo nikt by nie chciał dać tych 5 baniek/rok za T-Maca to niech gnije :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

ma być dobrze a nie sprawiedliwie

sytuacja w której potencjalny HoF traci szansę na wybór ze względu na chciwego GMa nie jest dobra 

 

simka powinna być ligą graczy - jak w RL!

można w sumie dać że licytacja startuje od 1/4 wartości kontraktu (bo jeśli przykładowo nikt by nie chciał dać tych 5 baniek/rok za T-Maca to niech gnije :) )

niech będzie 1/3 i wtedy ok, inaczej to będzie niesprawiedliwe- i ok ma być dobrze, ale musi być tez sprawiedliwie mimo wszystko- inaczej bym nie brał takiego kontraktu przecież na siebie z tak mała dopłata.

I jest to zmiana akurat wyłączająca grę dość znacząco w moim przypadku, i uważam ze mam uzasadnione pretensje w tym przypadku. 

Jakby wcześniej nie było żadnych kar za sadzanie na ławie grywalnych graczy to ok, ale już jest TR które miałem na uwadze biorąc taki kontrakt McGradyego, wiec teraz rozbudowanie tego tez ok, ale od momentu w którym skończą sie aktualne kontrakty, a nie dopierdalanie dodatkowych kar, kiedy wszystkie moje ruchy po pozyskaniu Tracyego były z uwazglednieniem jego kontraktu- tak to byście popsuli mi kilkusezonowa strategie, a to nie jest ani sprawiedliwe ani dobre, wiec sorry

17 minut temu, Alonzo napisał:

Qcin nie pitol, tylko wstaw go do składu.

Free TMac!

se go pozyskaj i nim graj xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

niech będzie 1/3 i wtedy ok, inaczej to będzie niesprawiedliwe- i ok ma być dobrze, ale musi być tez sprawiedliwie mimo wszystko- inaczej bym nie brał takiego kontraktu przecież na siebie z tak mała dopłata.

I jest to zmiana akurat wyłączająca grę dość znacząco w moim przypadku, i uważam ze mam uzasadnione pretensje w tym przypadku. 

Jakby wcześniej nie było żadnych kar za sadzanie na ławie grywalnych graczy to ok, ale już jest TR które miałem na uwadze biorąc taki kontrakt McGradyego, wiec teraz rozbudowanie tego tez ok, ale od momentu w którym skończą sie aktualne kontrakty, a nie dopierdalanie dodatkowych kar, kiedy wszystkie moje ruchy po pozyskaniu Tracyego były z uwazglednieniem jego kontraktu- tak to byście popsuli mi kilkusezonowa strategie, a to nie jest ani sprawiedliwe ani dobre, wiec sorry

nie rozumiem w sumie czemu się oburzasz bo przy takiej licytacji to nic nie tracisz względem T-Maca na IL - ba nawet zyskujesz (trochę spada ci salary) a taki @Alonzo pewnie by sobie w kolejnym sezonie osłodził stratę Brooka graniem T-Maciem za 5 baniek

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dopiero co julek sam na discord przekonywałeś, że nie zmienia się zasad w trakcie.

bierzesz go poważnie?

pls!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie rozumiem w sumie czemu się oburzasz bo przy takiej licytacji to nic nie tracisz względem T-Maca na IL - ba nawet zyskujesz (trochę spada ci salary) a taki @Alonzo pewnie by sobie w kolejnym sezonie osłodził stratę Brooka graniem T-Maciem za 5 baniek

 

nie oburzam się, po prostu - jak zawsze- stoję za uczciwością gry i jestem przeciwko zmianom reguł w środku rozgrywki bo jest to psucie dłuższych strategii - i tak samo byłem przeciwny wprowadzenia z dnia na dzień podpisów za 5 mln dla 2 rundowcow i będę przeciwko każdej zmianie wpływającej na rozgrywkę która będzie ingerować w coś co już się toczy(nie wiem jak to ładniej sformułować na kacu, ale wierze ze sens wypowiedzi jest zrozumiały).

Hawks są obrońcami zasad i reguł, a to ze należą do tych ekip co zawsze szukają luki w przepisach jest godne pochwały a nie krytyki, bo wykazujemy się sprytem i kreatywnoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przepis ciekawy, ale powinien tyczyć się graczy, którzy dopiero podpiszą kontrakt podczas przyszłego FA.

Dopiero co julek sam na discord przekonywałeś, że nie zmienia się zasad w trakcie.

Raczej nie realne, za duzo zabawy by z tym bylo.

 

@Qcin_69 raczej nornalnym by bylo ze gdyby TMac przechodził  szybciej na emeryture to tez bys na tym zyskal skasowaniem dead money

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

można w sumie dać że licytacja startuje od 1/4 wartości kontraktu (bo jeśli przykładowo nikt by nie chciał dać tych 5 baniek/rok za T-Maca to niech gnije :) )

Dla mnie cenę powinien determinować rynek.  

 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przepis ciekawy, ale powinien tyczyć się graczy, którzy dopiero podpiszą kontrakt podczas przyszłego FA.

Ale jak wchodził zapis o dodatkowym roku dla drugorundowców z draftu to też był wprowadzony natychmiast i również były głosy niektórzy są pokrzywdzeni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kuba2419 napisał:

Raczej nie realne, za duzo zabawy by z tym bylo.

 

@Qcin_69 raczej nornalnym by bylo ze gdyby TMac przechodził  szybciej na emeryture to tez bys na tym zyskal skasowaniem dead money

nie bo jak on by trafił do przysłowiowego Alonzo to by Sonicks nim grali i jeszcze by mu się chciało kontynuować karierę, a tak Hawks chcą go złamać w klubie kokosa! i Liczymy ze się nachapał już tyle dolarów ze zakończy elegancko karierę może już po tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

nie bo jak on by trafił do przysłowiowego Alonzo to by Sonicks nim grali i jeszcze by mu się chciało kontynuować karierę, a tak Hawks chcą go złamać w klubie kokosa! i Liczymy ze się nachapał już tyle dolarów ze zakończy elegancko karierę może już po tym sezonie

patrz @MarcusCamby czego bronisz

NIE WSTYD CI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzuLcU napisał:

 

 

Ale jak wchodził zapis o dodatkowym roku dla drugorundowców z draftu to też był wprowadzony natychmiast i również były głosy niektórzy są pokrzywdzeni.

 

bo to była najgorsza decyzja Komisarzy w historii simki- ale było trzeba obciągnąć pale Januaremu, bo się za bardzo popłakał i potem są takie efekty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

patrz @MarcusCamby czego bronisz

NIE WSTYD CI?

Ale ten ban na trzy tury FA też wprowadzimy, prawda? :P

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

bo to była najgorsza decyzja Komisarzy w historii simki- ale było trzeba obciągnąć pale Januaremu, bo się za bardzo popłakał i potem są takie efekty 

Trzeba przyznać, że January to potrafi wszystko wypłakać.

A jak go komputer wyjebał z Josh Smithem i nie mógł nic zrobić, to wolał odejść z gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

bo to była najgorsza decyzja Komisarzy w historii simki- ale było trzeba obciągnąć pale Januaremu, bo się za bardzo popłakał i potem są takie efekty 

tu akurat się zgodzę i posypuję głowę  popiołem - jest mi wstyd

i dlatego teraz będę nieugięty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.