Skocz do zawartości

[2039] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

czyli zgadzasz się ze wtedy daliście dupy i teraz chcesz znowu to zrobić ? xd 

no właśnie więcej nie chcę popełniać tych samych błędów :) 

i raczej dałem - bo tam to wszystko na siebie biorę

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Julek mówił, że jak dojdzie do takiej sytuacji jak ta z T-Mac to będą też karencje na FA :)

bez sensu mieszać w to FA, co ma piernik do wiatraka? 

Przemyslalbym taka zależność jeśli gracz benchowany był graczem z którym dany zespół podpisywał kontrakt ewentualnie :)

Teraz, julekstep napisał:

no właśnie więcej nie chcę popełniać tych samych błędów :) 

ale ja nie płacze przecież xd 

Bez względu na to jakie miałyby wprowadzane zmiany powinny one zaczynać obowiązywać od momentu w którym nie maja wpływu na bieżąca rozgrywkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Ban na 3 tury FA i  przesunięcie w dół draftu (np -3/5 miejsc) to odpowiednie kary przy tym co Qcin robi z Tracym.

ta, a Ty co zrobiłeś z Tracym? 

Oddales go za spadające kontrakty dokładając picki :) i to było oczywiście zgodne z kultura organizacji i docenieniem Tracyego? 👽

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

ta, a Ty co zrobiłeś z Tracym? 

Oddales go za spadające kontrakty dokładając picki :) i to było oczywiście zgodne z kultura organizacji i docenieniem Tracyego? 👽

w simce przynajmniej Alonzo godnie płaci swoim chłopakom.

W BeGM przekonywałby, że Brook Lopez powinien wziąć kontrakt 50/5 ze względu na kulturę organizacji, a tak może być większe zdziwko niż z Lowry, jak mu Roger wyjebie z maxem i go zabierze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ta, a Ty co zrobiłeś z Tracym? 

Oddales go za spadające kontrakty dokładając picki :) i to było oczywiście zgodne z kultura organizacji i docenieniem Tracyego? 👽

Przecież dostałeś picki, to o co się rozchodzi? Tracy jest mocno przepłacony, ale nie jest lumpem - a tak go traktujesz. 

@SzuLcU a ty tam nie klakieruj handlarzowi niewolników bo to słabe jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

w simce przynajmniej Alonzo godnie płaci swoim chłopakom.

W BeGM przekonywałby, że Brook Lopez powinien wziąć kontrakt 50/5 ze względu na kulturę organizacji, a tak może być większe zdziwko niż z Lowry, jak mu Roger wyjebie z maxem i go zabierze :P

Hawks tez maja go wysoko na swojej liście życzeń :P 

Wszystko kwestia tegorocznego draftu, będzie Siakam to nie będzie Brooka, będzie Brown/Ingram to będzie atak w Brooka :D 

Teraz, Alonzo napisał:

Przecież dostałeś picki, to o co się rozchodzi? Tracy jest mocno przepłacony, ale nie jest lumpem - a tak go traktujesz. 

@SzuLcU a ty tam nie klakieruj handlarzowi niewolników bo to słabe jest. 

no ja nie mam z tym problemu ze wziąłem te zakale simki do siebie xd koleś był dla mnie idealny, długi nietrejdowalny kontrakt posłodzony pickami drużyny jednego zawodnika któremu akurat kończy się kontrakt xd 

Kto wie, może za rok chłopaki znowu się spotkają, tylko ze teraz w Hawks? Może to TMac będzie rekruterem Brooka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

w simce przynajmniej Alonzo godnie płaci swoim chłopakom.

W BeGM przekonywałby, że Brook Lopez powinien wziąć kontrakt 50/5 ze względu na kulturę organizacji, a tak może być większe zdziwko niż z Lowry, jak mu Roger wyjebie z maxem i go zabierze :P

Brook dostaje maxa.

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Hawks tez maja go wysoko na swojej liście życzeń :P 

Wszystko kwestia tegorocznego draftu, będzie Siakam to nie będzie Brooka, będzie Brown/Ingram to będzie atak w Brooka :D 

Nie wiem, czy Brook dotrwa do 4 rundy FA, gdy będziesz mógł wreszcie podpisywać graczy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Roger napisał:

Nie takie cuda matka simka widziała, a Mavs mają bogatą historię podpisywania zawodników (całych dwóch), którzy mieli przedłużyć ze swoim klubem za birdowego maxa ;)

Oczywiście masz rację, ale tak na ok to 85% zawodników wybiera kasę w swoim klubie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 41 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 100 - Cavaliers 121
play-by-play

Knicks 112 - Pistons 136
play-by-play

Rockets 105 - Jazz 75
play-by-play

Warriors 79 - Sonics 113
play-by-play

76ers 133 - Trailblazers 98
play-by-play

Raptors 106 - Pacers 124
play-by-play

Clippers 106 - Timberwolves 115
play-by-play

Wizards 87 - Bucks 75
play-by-play

Hornets 105 - Magic 94
play-by-play

Suns 115 - Nets 104
play-by-play

Lakers 100 - Kings 111
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Robin Lopez (Rockets) - 6
    Emeka Okafor (Sonics) - 3


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

AK bohater

dziś wygrał matchup ze swoim odwiecznym rywalem 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.