Skocz do zawartości

Dallas Mavericks 2022/2023


iglo13

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, karpik napisał:

główne problemy Mavs to źle skonstruowany roster, bez obrony, bardzo słaby front office i kiepski coaching. To są decydujące kwestie, dlaczego jest tak, jak jest.

Ten sam FO i HC i właściciel byli rok temu, kiedy mieli jedną z najlepszych defensyw ligi, robili 50-32 i grali w WCF... i wtedy też narzekano na zły roster, no więc go "poprawiono" w tym roku i jakoś nie pykło ;) 

Tim Hardaway senior pojechał - gdzie nam tu małym żuczkom do "hejtu" ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

No ciekawe kto jest winny tego stanu rzeczy. Kyrie ? Cuban ? Woods ? a może ... nie to niemożliwe...ale może jednak Doncić

Cuban.

Czy kto tam odpowiada za ruchy na koniec dnia.

Oni i tak długo jechali na geniuszu Luki, bo dawali mu max pasujących starterów i rolesów + sensowny coaching, więc z tak wybitnym floor raiserem - playoff performerem byli dobrzy.  

Z tym stylem gry Doncicia to straszne pierdololo przede wszystkim dlatego, że taki allround floor-raiser, który weźmie na siebie heavy load w ataku i spowoduje, że rolesi będą grali w ramach swoich ról, to jest atut, nie mankament z perspektywy borderline PO teamu - po prostu Mavs są tak słabi, że nawet ktoś taki nie wystarcza na sensowny poziom.

Ale, tak jak pisałem kilka dni temu, dla samego Słoweńca dobrze, i tak nic z tego sezonu by nie było, a taka motywacja się pewnie przyda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas ma za dużo pozycji 1/2 nie oszukujmy się taki Hardaway, czy Bullock to są pozycje nr 2, a oni na 3-4 potrafili grać razem, więc to się nie miało prawa, udać gdzie jeszcze nie mieli jakiegoś centra super w obronie, bo z całym szacunkiem, ale Powell czy Wood są słabi pod obroną kosza. Im przydałaby  się taka młoda wersja Mcgee, chociaż pod obroną koszą a sam duet doncic z irvingiem do siebie nie pasują, bo obaj potrzebują piłki i lubią z nią grać, a w obronie ktoś musi im, jednak pomagać. Dallas bez konkretnej przebudowy nadal nic nie osiągną tym składem za dużo gości rzucających za 3 i słabo broniących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Luka kiedyś zrozumie, że przy swoim stylu prowadzenia się i balowaniu w czasie gry dla Słowenii nie da się wytrzymywać trudów sezonu w tej lidze. Dziś zakończył sezon z kolejnym urazem, a w tym roku mamy chyba MŚ, tak? 

szkoda chłopa, ale to można było łatwo przewidzieć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DLT_Braddock napisał:

Przereklamowany ten nowy biały Goat. 

Niech odejdzie za chipsy i tony 1rds i zobaczycie wtedy gdzie jest Dallas. 
Fatalny zestaw graczy mu ustawiono z prezentem w lutym chyba na Valentynki. 

Już lud nie pamięta jaki miał początek sezonu gdzie dominował statystycznie konkurencje na poziomie mvp? Ile można tak grać? 

Czy to wystawienie graczy na lawke to nie jest jakiś bunt? Wiem ze luka „musiał” zagrać w dniu „pierogów z kapusta” ale dziwnie to wyglada po wygranej z Kings 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stop stop stop

@BMF i whoever tutaj pierdolil ze oni juz nie walcza o play iny

 

rozumiem ze Kidda spanikowana morda to aktorstwo? i ta cala koncowka? mam obejrzec ostatnie 5 minut meczu zeby stwierdzic ze sie podlozyli czy co?

cos mi tutaj nie gra to jak w koncu jest?

to rzucanie w kant tablicy na koniec to jeszcze rozumiem ale ogolnie nie wyglada mi to na jakies podlozenie sie?

Booker pewnie bedzie sobie na Luce uzywal nastepny sezon w RS w trash talku, ja na pewno bym tak robil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał:

stop stop stop

@BMF i whoever tutaj pierdolil ze oni juz nie walcza o play iny

 

rozumiem ze Kidda spanikowana morda to aktorstwo? i ta cala koncowka? mam obejrzec ostatnie 5 minut meczu zeby stwierdzic ze sie podlozyli czy co?

cos mi tutaj nie gra to jak w koncu jest?

Jak sadzasz 4 starterow, 5 gosci z rotacji ktora juz jest bardzo waska(w tym rest np na przedostatni mecz sezonu), grasz Luka tylko 12 minut ze wzgledu na to ze to noc Slowenska, bo masz top10 pick protected to chyba nie ma dyskusji ze kladziesz sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam muszę sprostować - Luka nie miał kontuzji tylko zagrał pierwszą kwartę dla rodaków, którzy przyszli na Słoweńską noc w Dallas 

śmiać się czy płakać? 

to wygląda na to, że rezerwy chciały udowodnić swoim gwiazdom i reszcie FO, że mają więcej determinacji niż oni wszyscy razem wzięci

30 minut temu, ignazz napisał:

Już lud nie pamięta jaki miał początek sezonu gdzie dominował statystycznie konkurencje na poziomie mvp? Ile można tak grać? 

A potem po ASG wrócił ulany bez formy, by za jakiś czas mówić, że ma coś z nogą i nie wie co się stało

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tam muszę sprostować - Luka nie miał kontuzji tylko zagrał pierwszą kwartę dla rodaków, którzy przyszli na Słoweńską noc w Dallas 

śmiać się czy płakać? 

to wygląda na to, że rezerwy chciały udowodnić swoim gwiazdom i reszcie FO, że mają więcej determinacji niż oni wszyscy razem wzięci

Dokładnie to, jak rolesi niw graja cały sezon to maja w pizdzie FO i ich strategie. Na koniec to gracze wychodzą i graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.