Skocz do zawartości

Draft 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Reikai napisał:

Raczej combine po prostu weryfikuje zawsze PR agentów, Walker miał być nawet pod 6.9 a tu przykra niespodzianka. Aagent mierzył go chyba wcześniej w szczudłach, a nie butach.

Ale są też niespodzianki na  plus i kilku grajkow zyskało.

Odkąd pamiętam było 6-8 wzrost i 7-2 rozpiętość ramion. Się zgadza mniej więcej, jeśli przyjąć dodanie 1,5 cala na buty. A że jest krótki jak na PFa to inna sprawa. Tyle że bez zaskoczenia.

Whitmore za to był podawany 6-7 i też się zgadza po dodaniu butów. Jeśli ktoś go planuje draftować jako PFa (tankhaton), to i tak raczej powinien to zrobić w drugiej dziesiątce. A jak dostrzeże w nim coś więcej to brać, developować i czekać parę lat, a może pokaże coś więcej niż do tej pory.

Teraz, ignazz napisał:

Problem to jest z wingspanem. Bo tu nie podają nigdzie czy pomiar w butach czy bez. Tu jest prawdziwy kłopot 

Ja mam ten problem z reachem, ale ok. Jak uważasz 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

sens nie wypierdalania stamtąd Lillarda

Ja bym chciał żeby go wyjebali gdzieś żeby już przestał pierdolic te swoje głupoty 

Mam gościa dość ostatnio niech idzie gdzieś połamie się i szuka wymówek w najważniejszym momencie sezonu znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał:

Ja bym chciał żeby go wyjebali gdzieś żeby już przestał pierdolic te swoje głupoty 

Mam gościa dość ostatnio niech idzie gdzieś połamie się i szuka wymówek w najważniejszym momencie sezonu znowu

Ło matko, co za brednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło k**** spurs? serio?  ile razy można, oni nawet z niskimi pickami potrafili super wybierać /Kawahi/ a w takim epickim drafcie dostajo #1? bezsensu....

 

liczyłem na to, że Rakiety wezmo pierwszy pick, Harden wróci i w 2024 bierzemy miszcza. Z 4. pickiem skończy się pewnie na finałach konferencji :P

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co ci chodziło. Bzdury piszesz... 

EDIT:  jak w ogóle można tych grajków wymieniać w 1 zdaniu? Oni są różni jak ogień i woda. Jeden jest bezmózgim atletą, 2-gi ma koszykarskie IQ na poziomie najwyższym z możliwych (umowny tier)... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

Oj Mitch to jednak jest kawalarz. Ta blondynka miała racje zamieniając go na Roba Pelinke. 
 

Chodzi o to, że Mitch nie weźmie BPA a raczej Brandona bo lepiej fituje ; D Co za koleś. 
 

PTB chcą obudować Lillarda więc im Scoot jest zbędny i szukają kogoś chętnego na wymianę. Także raczej Scoot wyląduje poza drużynami z topu draftu. 

Ale to wrzucisz jakieś źródło czy co? 

Poza tym jeśli opierasz to na jakimś wywiadzie to może być równie dobrze zwykła kurtuazja albo zasłona dymna. A co do Blazers budujących dalej wokół Lillarda to się okaże. Wierzę, że jak ktoś zaproponuje dobrą ofertę to sie pożegna z Oregonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LAF napisał:

Oj Mitch to jednak jest kawalarz. Ta blondynka miała racje zamieniając go na Roba Pelinke. 
 

Chodzi o to, że Mitch nie weźmie BPA a raczej Brandona bo lepiej fituje ; D Co za koleś. 
 

PTB chcą obudować Lillarda więc im Scoot jest zbędny i szukają kogoś chętnego na wymianę. Także raczej Scoot wyląduje poza drużynami z topu draftu. 

Nie powiedział tego, zle zrozumiałeś jego wypowiedź. Powiedział standardowe pierdolonto PRowe, ale powiedział tez ze nie mają problemu brac Guarda, chodzi o BPA i fit.

 

Ale z Blazers beka, bo Miller może być bardzo legit a ci chcą go opi*****ić za próbę budowania contendera na 34? Latku, która skonczy się na 2 rundzie.

Gosc wydaje się tak nastawiony na to kim chcę być, ze to az szok. On nawet nie prowadzi social mediów(19 latek?), bo liczy się tylko koszykowka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Nie powiedział tego, zle zrozumiałeś jego wypowiedź. Powiedział standardowe pierdolonto PRowe, ale powiedział tez ze nie mają problemu brac Guarda, chodzi o BPA i fit.

 

Ale z Blazers beka, bo Miller może być bardzo legit a ci chcą go opi*****ić za próbę budowania contendera na 34? Latku, która skonczy się na 2 rundzie.

Gosc wydaje się tak nastawiony na to kim chcę być, ze to az szok. On nawet nie prowadzi social mediów(19 latek?), bo liczy się tylko koszykowka.

 

Scoot? Ma w rodzicach wsparcie bo to sportowcy którzy prowadzą go od małego wprost na zawodowego sportowca. Tu nie ma półśrodków. Czytałem opinie ze to i dobrze i złe. Złe dlatego ze poprzez precyzyjny program on PODOBNO jest bliżej sufitu niż rówieśnicy. Po prostu poprzez optymalizacje zachowań szybciej osiągnął kres możliwości dochodząc bliżej naturalnych ograniczeń. Niektórzy surowi prospekci którzy mimo wszystko mogą stawić mu dziś czoła maja więcej zapasu przez brak wspomnianej optymalizacji. Taki trochę silnik bez tuningu vs wyżyłowany. 

Gdzie leży prawda czas pokaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jednoznacznie ocenić taki ruch gdy musisz się liczyć z Lillardem. Czytam tu na forum ze ludzi meczy ten jego tekst o lojalności ale co by nie pisać dalej siedzi na rubieżach USA zapomnianych przez media. Z drugiej strony alternatywa pick i utrata Lillarda może poskutkować ze ostatecznie za 5 lat skończysz i tak z graczem gorszym niż Lillard. A może mniej lojalnym? Nie oceniałbym tak jednoznacznie 1 i drugiej opcji. Pewnie sondują rynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.