Skocz do zawartości

Draft 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Kuptchak ma jeszcze coś w głowie, to w życiu nie odpuści Hendersona, zwlaszcza po gangsterskich przygodach z Bridgesem i Bouknightem, ostatnie co im potrzebne to Miller.

Henderson przy Lamelo jest idealny, zabiera troche piłki Lamelo co wyjdzie mu tylko na dobre, bo może uspokoi się z tymi żałosnymi trójkami z 9 metra, dodają obronę, playmaking i "doga" do składu. To jest no brainer dla Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ci Blazers tak gadają o Lillardzie bo chcą jeszcze za niego coś sensownego dostać więc głupio by było opowiadać co innego. Myślicie, że dostaną dobrą ofertę jak zaczną rozpowiadać, że robią przebudowę i nie jest im już za bardzo potrzebny? Stawianie wciąż na 34 latka w aktualnej sytuacji rosterowej wydaje się pomysłem zupełnie od czapy bo do zbudowania mocnego contendera to im jeszcze sporo brakuje a tutaj pojawiła się szansa na nowy start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie sa w stanie zrobic fajna paczke po jakiegos allstara/superstara. Simmons, Nurkic, 3 pick. Jest czym handlowac. Gorzej, ze chyba nie bardzo jest po kogo.

A nie wspomniałem nawet o tym, że jeśli na prawdę chcą poświęcić swoją przyszłość zeby budować zespół na starym już Lillardzie, to powinni zacząć od wyjebania Billupsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak mówisz nie ma narazie opcji a dwa, że stracą przy tym sporo głębi i będzie 2 all starów i kiepskie wsparcie, czyli taki bieda contender. Jak im w Portland faktycznie zależy na mistrzostwie to sobie dadzą teraz spokój i się przebudują na nowo ale jak zadowala ich 2 runda i hajs z PO to będą próbować mimo wszystko ale sukcesów poza fanbase im chyba nikt tutaj nie wróży.

Tak sobie ogólnie myślę o tym z kim Dame fajnie fituje w tej lidze i wychodzi mi, że najlepsza opcja to Biid. Z Lillardem to by było piękne combo i na takiej współpracy obaj by zyskali bo uzupełniali by swoje największe wady na boisku. Biid by pięknie zabezpieczał tyły no i nie było by już problemu z końcówkami w close games, Dame time. Może się kiedyś ze sobą gdzieś znajdą będąc jeszcze gwiazdami bo teraz taki trade to s-f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Realnie sa w stanie zrobic fajna paczke po jakiegos allstara/superstara. Simmons, Nurkic, 3 pick. Jest czym handlowac. Gorzej, ze chyba nie bardzo jest po kogo.

Dostał Granta i było jeszcze gorzej. Z jego zarobkami nie da się w Blazers zrobić contendera. Wolałbym mieć Collinsa i Trenta niż kolejny rok CJa w parze z Lillardem. Teraz jest szansa straty kolejnych młodych byleby tylko Lillard był zadowolony. A można było pójść w Thunder i zostawić Simonsa a resztę zawodników 25+ wymienić na picki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

Dostał Granta i było jeszcze gorzej. Z jego zarobkami nie da się w Blazers zrobić contendera. Wolałbym mieć Collinsa i Trenta niż kolejny rok CJa w parze z Lillardem. Teraz jest szansa straty kolejnych młodych byleby tylko Lillard był zadowolony. A można było pójść w Thunder i zostawić Simonsa a resztę zawodników 25+ wymienić na picki. 

Straszne jest to extension, 58 i 63 mln w 25/26 i 26/27. Samemu Lillardowi tez chyba odpowiada, moze byc meczennikiem, zarabia ogromne siano, strefa komfortu check, nikt za bardzo nie ma pretensji.

Jesli na prawde pozbeda sie 3 picku w zamian za jakies zludzenie walki o cokolwiek, a tym kims nie bedzie Giannis to Blazers wlasnie popelniaja wielblad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

Nie powiedział tego, zle zrozumiałeś jego wypowiedź. Powiedział standardowe pierdolonto PRowe, ale powiedział tez ze nie mają problemu brac Guarda, chodzi o BPA i fit.

 

Ale z Blazers beka, bo Miller może być bardzo legit a ci chcą go opi*****ić za próbę budowania contendera na 34? Latku, która skonczy się na 2 rundzie

 

 

To co nr 3, Sharpe  i 4 picki do Suns za Kevina Duranta? :) i zatrudniacie Hardena z FA za minimum :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Dostał Granta i było jeszcze gorzej. Z jego zarobkami nie da się w Blazers zrobić contendera. Wolałbym mieć Collinsa i Trenta niż kolejny rok CJa w parze z Lillardem. Teraz jest szansa straty kolejnych młodych byleby tylko Lillard był zadowolony. A można było pójść w Thunder i zostawić Simonsa a resztę zawodników 25+ wymienić na picki. 

Nadal można. Sharpe, Scoot, jakiś młodzian  z paczki za Lillarda (S. Barnes/OG?). Reszta out.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland to powinno było w tym sezonie handlować Lilliardem za jakiegoś Westbrooka czy paczkę Mavs i picki, i teraz mieliby piękny rebuild, a tak to ja nie wiem na co liczą. Może niech z MIA się dogadają albo z Suns na jakiegoś blockbustera w stylu Dame, s'n't Grant i Nurk do słońc, a oni wezmą CP3 i Aytona z jakimiś uzupełniaczami i pickiem (choć chyba to byłby bardzo odległy pick ;)) Bo tak to nie wiem kogo oni mogliby ściągnąć do siebie, że z Dame zrobić w POR contendera? PG13 I oddać za to 3 pick? Sam nie wiem czy bym chciał na ich miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dannygd napisał:

Portland to powinno było w tym sezonie handlować Lilliardem za jakiegoś Westbrooka czy paczkę Mavs i picki, i teraz mieliby piękny rebuild, a tak to ja nie wiem na co liczą. Może niech z MIA się dogadają albo z Suns na jakiegoś blockbustera w stylu Dame, s'n't Grant i Nurk do słońc, a oni wezmą CP3 i Aytona z jakimiś uzupełniaczami i pickiem (choć chyba to byłby bardzo odległy pick ;)) Bo tak to nie wiem kogo oni mogliby ściągnąć do siebie, że z Dame zrobić w POR contendera? PG13 I oddać za to 3 pick? Sam nie wiem czy bym chciał na ich miejscu.

 

Mogą polować na jakiś Townsow, Lavinow, Siakamów pewnie, ale to max. Co ciekawe, Brandon Miller miał wczoraj interview z Bulls pomimo tego, że ci nie mają picku.

Jeśli jest jakiś sposób proszący o wymianę, ktory mowi "to nie ja, to wy chcecie"to Lillard właśnie zrobił to na Twitterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Miller przyjechał zapuszczony na interview i robi kiepskie wrażenie podczas rozmów.

Przekazanie jakiejś broni z której zabito człowieka, znikniecie podczas MM, teraz to. Oj ktoś tu srogo może wtopić.

https://www.slamonline.com/the-magazine/scoot-henderson-244/ 

Za sama mentalnosc nie mozesz brac tego goscia ponizej Millera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Principe napisał:

Zawsze mnie zastanawia co oznacza his interviews have not been great w kontekście 20 latka. 

W ryj komuś splunął albo matkę zwyzywał? 

Facet podobno przybył na DC w mocno zapuszczonej formie i bardzo niedbale odpowiada. A jak to robi zawodowiec?

Wembanyama said some interesting things in this interview:

Lottery is done, Spurs will get #1 pick, how do you feel ? 
Since it's over now, I've seen some teams getting picks #2,3,4,5,6 and I was happy to see them getting these picks. I'm very happy about the outcome.

First thoughts about the city and the franchise of San Antonio?
San Antonio is for me a solid and loyal fan base despite recent ups and downs. It's also of course titles and a winning culture like nowhere else. 

When you were, did you watch theses titles? 
I remember about 2013 and 2014. There was of course the Ray Allen shoot, everybody remember it as a great shoot but, for me, as TP was playing, it was the bad guy shoot. 

About being coached by Pop? 
It will be an honor. From what I've heard, he is a demanding coach but I'm sure of one thing, it's that he is a good coach. He is quite more experienced than me, so I'm coached by him, it will be with a lot of humility and excitement.

But Spurs are currently a bottom of the barrel team?
In NBA, teams can get really better very quick. In NBA, with how fast trades are going, I've nothing to worry about that. What matters is that this franchise has a strong basis and mindset. 

How do you feel about being compared with TP as you go to Spurs too?
I'm not worried at all about it. It's just an honor. I know people have a lot of expectations but they aren't higher than the ones I have for myself.

USA to stan umysłu i zgadzam się częściowo z Tobą ze są młodzi i maja czas dorosnąć ale NBA to nie jest przedszkole. Rola agenta przygotować gościa. 

Można paru formułek się wyuczyć za $$$

8-BE5710-E-64-B2-4-D03-B253-7571504-F36-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej zagrają stare nazwiska bo masz tam chyba 7 ex NBA jak nie więcej 

lluil sergio rodriguez Herzonia Rudy F Musa oraz Sato Mirotic Vesely i ze 4 boiskowych cwaniaków w kwiecie wieku extra 

yabusele tez się ocieralplus Hanga

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Robaq napisał:

tak, ci co byli a ich to nie ma to wiem, raczej chce poobserować ludzi pod katem tego, że ktoś tam może niebawem wypłynąć. 

 tak jak w Olympiacosie Vezenkov.

Chyba trenerzy nie skorzystają tym razem 

A Dante Exum 

Tez był rok temu w składzie 

Kopalnia byłych NBA 

Ndaye z senegalu 

Może on 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.