Skocz do zawartości

Draft 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, DRK napisał:

Rok temu byliśmy w takiej samej sytuacji przed loterią, a skończyliśmy z zaledwie piątym wyborem. Dwa lata temu pełnia szczęścia w loterii bo trafiła się jedynka. Dziś obstawiam pick 3 dla DET. Z taką małą podpórką na pick 2. Przyjmę to z godnością.

z tym, ze draft sprzed 2 lat i ten dzisiejszy sa calkiem inne niz ten sprzed roku. zarowno cade jak i wemba sa w innej klasie na tle swoich konkurentow z rocznika (draftu). nie oszukujmy sie, ivey nie byl dla nas zadnym 'bolem dupy'. dla mnie np (biorac pod uwage kontekst sytuacji - ze chlopak jest z koszykarskiej rodziny, ze wychowal sie w detroit etc.), jest to najlepszy wybor, jakiego moglismy dokonac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, DRK napisał:

Rok temu byliśmy w takiej samej sytuacji przed loterią, a skończyliśmy z zaledwie piątym wyborem. Dwa lata temu pełnia szczęścia w loterii bo trafiła się jedynka. Dziś obstawiam pick 3 dla DET. Z taką małą podpórką na pick 2. Przyjmę to z godnością.

A z ciekawości zapytam  jak już tu jestem - jak widzicie jako kibice Detroit dalszy bieg wypadków po wylosowaniu 2. picku? Bierzecie drugiego kreatora, tj. Scoota? czy kogoś innego? ew. przesunięcie w dół draftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kcp78 napisał:

zarowno cade jak i wemba sa w innej klasie na tle swoich konkurentow z rocznika (draftu)

Moze przed draftem byl taki hype, ze Cade jest ponad reszta(tzn dalej zupelnie inne planety Victor i Cade), ale poki co to raczej Cade musi gonic reszte draftu a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Moze przed draftem byl taki hype, ze Cade jest ponad reszta(tzn dalej zupelnie inne planety Victor i Cade), ale poki co to raczej Cade musi gonic reszte draftu a nie odwrotnie.

klopoty zdrowotne, bywa. mam nadzieje, ze zabieg, ktoremu sie poddal, 'zamknie' temat na dobre; podobnemu zabiegowi -  z sukcesem! - swego czasu poddal sie nasz mcgruder (swietny typ, mam nadzieje, ze u nas pozostanie!). biore to za 'dobra monete'!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kcp78 napisał:

z tym, ze draft sprzed 2 lat i ten dzisiejszy sa calkiem inne niz ten sprzed roku. zarowno cade jak i wemba sa w innej klasie na tle swoich konkurentow z rocznika (draftu). nie oszukujmy sie, ivey nie byl dla nas zadnym 'bolem dupy'. dla mnie np (biorac pod uwage kontekst sytuacji - ze chlopak jest z koszykarskiej rodziny, ze wychowal sie w detroit etc.), jest to najlepszy wybor, jakiego moglismy dokonac...

Oczywiście. Nie narzekam na wybór Iveya w dniu draftu. Zwracam jedynie uwagę na pecha w dniu loterii przed rokiem i spadek aż na piąte miejsce. Dlatego liczę  że dziś limit pecha wyczerpany.

15 minut temu, ernie9005 napisał:

 

A z ciekawości zapytam  jak już tu jestem - jak widzicie jako kibice Detroit dalszy bieg wypadków po wylosowaniu 2. picku? Bierzecie drugiego kreatora, tj. Scoota? czy kogoś innego? ew. przesunięcie w dół draftu?

Bardzo trudno przewidzieć co zrobi Weaver. Jeszcze nie tak dawno Scoot był pewniakiem do dwójki, a teraz jest spore prawdopodobieństwo handlu nim i wymiany na Millera. Ofc jeśli wpierw trafi się nam pick nr 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DRK napisał:

 

Bardzo trudno przewidzieć co zrobi Weaver. Jeszcze nie tak dawno Scoot był pewniakiem do dwójki, a teraz jest spore prawdopodobieństwo handlu nim i wymiany na Millera. Ofc jeśli wpierw trafi się nam pick nr 2.

byly jakies 'przecieki'? pierwsze slysze...

32 minuty temu, ernie9005 napisał:

A z ciekawości zapytam  jak już tu jestem - jak widzicie jako kibice Detroit dalszy bieg wypadków po wylosowaniu 2. picku? Bierzecie drugiego kreatora, tj. Scoota? czy kogoś innego? ew. przesunięcie w dół draftu?

weaver b. ceni sobie 'atletyzm', wiec naturalnym wyborem dla '2-ki' wydaje sie byc henderson...

2 minuty temu, LAF napisał:

Ogólnie na każdej stronie gdzie omawiany jest ten draft to 50 postów o VW jakby tylko on był w tym drafcie. 

a cp3 tam nie bylo?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LAF napisał:

Kur wa ten kolega VW przeskoczył z II rundy na I. 

 

Ogólnie na każdej stronie gdzie omawiany jest ten draft to 50 postów o VW jakby tylko on był w tym drafcie. 

nba.com puszcza jego mecze w lidze francuskiej, pokazuja Duranta i Lebrona mowiacych o nim, no takiego hajpu na goscia to nie bylo chyba nigdy, oby tylko dzwignal bo ma wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kcp78 napisał:

byly jakies 'przecieki'? pierwsze slysze...

Z klubu też nic nie słyszałem. To takie moje gdybanie na podstawie różnych,,prediction" z basket stron, gdzie czasem przypisują nam Millera przy picku nr 2, choć wciąż jeszcze częściej z dwójką dają nam Scoota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Henderson was born in Marietta, Georgia to Chris and Crystal Henderson. His father is a coach and trainer, and his mother is a healthcare administrator. His parents run the training facility Next Play 360° in Marietta, where they moved from Hempstead, New York shortly before Henderson's birth.

 

 
Jesli twoi starzy prowadza centrum fitness i handluja odzywkami, to masz szanse miec zajebisty work ethic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LAF napisał:

Masz link ?

No wlasnie zazwyczaj miga mi cos na tt, przeczytam i ide dalej.

Ale w zakresie skoczkow biegaczy to był najwolniejszy na w biegu na 3/4 boiska i za 3 mial 16/25 , ogolnie w trych statsach z combaine nie zachwycal. 

Ogladalem trochę tego combaine i sporo pokazywali Trayce Jakcson Davisa ( który notabene na meczach w ogole nie rzuca za 3 a wczoraj sobie radzil), Jakcson Jr z Uconn, Wilsona.

I jako ze ogladalem combine pierwszy raz to żąden jakoś taki nie wygladal na mega zmotywowanego do osiągów jak potem na nba można było zobaczć np. Kawahi czy Mitchell to dużo bardziej w tych starszych graczach można było zobaczyć zaciekłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kcp78 napisał:

z tym, ze draft sprzed 2 lat i ten dzisiejszy sa calkiem inne niz ten sprzed roku. zarowno cade jak i wemba sa w innej klasie na tle swoich konkurentow z rocznika (draftu). nie oszukujmy sie, ivey nie byl dla nas zadnym 'bolem dupy'. dla mnie np (biorac pod uwage kontekst sytuacji - ze chlopak jest z koszykarskiej rodziny, ze wychowal sie w detroit etc.), jest to najlepszy wybor, jakiego moglismy dokonac...

A nie w Indianie?

Ivey?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.