Skocz do zawartości

Draft 2023


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reikai napisał:

Dzis może być wielka noc w Orlando, jest ogromna szansa na dwa top 10 picki. Na pewno zacierają sobie ręce na to po tym, jak ich core mocno wystrzelił po tym, jak zaczęli sezon 5:20.

Może mylę się, ale ORL nie może mieć picku od Bulls w top 10. CHI , jeśli nie zostanie wylosowane pozostaje z pickiem 11 lub nawet 12 jesli np poszczęści się OKH . A jeśli Bulls będą mieć szczęście i będą wylosowani na poz 1-4 to zachowują swój pick. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DRK napisał:

Może mylę się, ale ORL nie może mieć picku od Bulls w top 10. CHI , jeśli nie zostanie wylosowane pozostaje z pickiem 11 lub nawet 12 jesli np poszczęści się OKH . A jeśli Bulls będą mieć szczęście i będą wylosowani na poz 1-4 to zachowują swój pick. 

 

48 minut temu, Reikai napisał:

screen-shot-2023-05-09-at-115256-am.webp

 

Mi się wydaje że Magic biorą pick bo jest po prostu protected top4, ale jak ktoś ogarnia to lepiej to niech wyprowadzi z błędu.

The draft pick is top-4 protected to the Magic and the Bulls have a 8.5% chance of retaining the pick

 

If the pick is 11-14 it will convey to the Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, DRK napisał:

Może mylę się, ale ORL nie może mieć picku od Bulls w top 10. CHI , jeśli nie zostanie wylosowane pozostaje z pickiem 11 lub nawet 12 jesli np poszczęści się OKH . A jeśli Bulls będą mieć szczęście i będą wylosowani na poz 1-4 to zachowują swój pick. 

Masz racje.

 

 

Swoją drogą, dziwne w c***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Reikai napisał:

A dla mnie oby właśnie Hornets, poprzednio tankowali po Davisa i nie dostali go, teraz byli 0.500 i to bez Balla po trade deadline więc zasługują.

Hornets vel. Bobcats nigdy jeszcze nie mieli jedynki w drafcie odkąd przyszli w 2004 do ligi. Mówi się, że MJ chce sprzedać team a Wembanyama mógłby w tym mocno pomóc (mógłby też pomóc przekonać MJ-a to niesprzedawania) #teoriaspiskowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pepis21 napisał:

Hornets vel. Bobcats nigdy jeszcze nie mieli jedynki w drafcie odkąd przyszli w 2004 do ligi. Mówi się, że MJ chce sprzedać team a Wembanyama mógłby w tym mocno pomóc (mógłby też pomóc przekonać MJ-a to niesprzedawania) #teoriaspiskowa.

a z kim ten spisek zostal zawiazany? mj sam ze soba go zawiazal? ;) ...

ja sie zastanawiam, jak szacowani sa miller i henderson, w takim sensie, ze czy np magic poszliby na deal miller/henderson w zamian za 6. i 11. pick. ten draft wydaje sie byc 'gleboki' w legitnych zadaniowcow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kcp78 napisał:

ja sie zastanawiam, jak szacowani sa miller i henderson, w takim sensie, ze czy np magic poszliby na deal miller/henderson w zamian za 6. i 11. pick

Tankathon ma ich w osobnym tierze, ja bym na miejscu Magic na to poszedł bez mrugnięcia okiem.

https://www.tankathon.com/big_board

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wish-list update wyścigu po Wembanyamę.

Metodologia: kombinacja braku topowych numerów/supportu/braku lub posiadania alltimerskich wymiataczy.

 

1. Indiana Pacers

Najwyższe numery w historii: 2, 2, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10 (LOL).

Support: Turner-Haliburton-Mathurin - najlepsza (?) organizacja w NBA z drugim najlepszym corem dla Wembanyamy z najgorszym chyba ratio topowych picków

Najlepszy zawodnik w historii: Reggie Miller

Not even close.

 

2. Charlotte Hornets

Najwyższe numery w historii: 1, 2, 2, 2, 3, 3, 3, 4, 5, 5 (z czego #1 im spierdolił na Florydę)

Support: LaMelo.

Najlepszy zawodnik w historii: nie wiem, pewnie jakiś Marvin Williams

 

3. Utah Jazz

Najwyższe numery w historii: 2, 3, 3, 3, 5, 7, 7, 9, 11, 12

Support: Kessler, Markkanen, morze picków - obok Pacers najlepsza organizacja w NBA z bardzo dobrym upsidem

Najlepszy zawodnik w historii: Karl Malone

Jazz i Pacers są niesamowici biorąc pod uwagę brak przewagi big marketu (Heat)/fartownych jedynek (Spurs) - dwie najlepsze organizacje ostatnich kilkudziesięciu lat IMHO. 

 

4. Orlando Magic

Najwyższe numery w historii: 1, 1, 1, 1, 2, 4, 4, 5, 5, 5 (ale wiadomo: Shaq, Dwight, Webber)

Support: Banchero, Wagner, Fultz, ten jeden jeszcze - najlepszy sportowo lineup dla Wembanyamy.

Najlepszy zawodnik w historii: chyba Dwight 

Za nagromadzenie topowych picków byliby pod koniec stawki, ale mają świetny support dla Wembanyamy + sporo pecha z tymi jedynkami. 

 

5. Detroit Pistons

Najwyższe numery w historii: 1, 1, 1, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 3 (tu wiadomo, byli słabi w czasach kamienia łupanego, ale nawet za ostatnie 40 lat to jest 1, 2, 3, 5, 7, 7, 8, 8, 8, 9, z czego #2 w drafcie 2003)

Support: Cunningham, Duren, Ivey, jakieś nooby

Najlepszy zawodnik w historii: Isiah Thomas

Alltimerska organizacja zasługująca na alltimera, ale czy tam w Michigan można obudować wymiatacza to ja nie wiem, zwłaszcza, że ten Cade daje vibe busta. Nie obrażę się jeśli Wemby tam trafi.

 

6. Portland Trail Blazers

Najwyższe numery w historii: 1, 1, 1, 1, 2, 2, 4, 5, 6, 6

Support: Lillard, Simons, Nurkic, Sharpe, jakieś nooby

Najlepszy zawodnik w historii: chyba Lillard

Świetna organizacja, ale nie podoba mi się timeline Lillarda + Wembanyamy/dużo dobrych picków i dużo pecha (Walton, Oden). 

 

7. Washington Wizards 

Najwyższe numery wistorii: 1, 1, 1, 1, 2, 2, 2, 3, 3, 3 (tu case Pistons, stara organizacja, ale sporo tych topowych picków)

Support: Kuzma, Bale, Porzingis, Avdija, Kispert, jakieś nooby

Najlepszy zawodnik w historii: na pewno nie Michael Jordan. Wes Unseld?

Ziew, ale nie taki zły ten skład.

 

8. Houston Rockets

Najwyższe numery w historii: 1, 1, 1, 1, 1, 2, 2, 3, 3, 5

Support: Green, Sengun, Porter, jakieś nooby

Najlepszy zawodnik w historii: na pewno nie James Harden 

Za dużo tych wysokich z jedynką żeby kibicować im kolejnej. 

 

9. San Antonio Spurs

Najwyższe numery w historii: 1, 1, 3, 7, 9, 10, 10, 11, 12, 14 (Robinson i Duncan)

Support: Lonnie Walker, Sochan, Johnson, jakieś nooby

Najlepszy zawodnik w historii: Greg Popovich Tim Duncan Manu Ginobili  

Podobno zajebista organizacja, to nie będą mieli problemu ze zbudowaniem dynastii bez super wymiatacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kcp78 napisał:

a z kim ten spisek zostal zawiazany? mj sam ze soba go zawiazal? ;) ...

Z Silverem, zadzwonił do niego i powiedział "Adam chcem klub sprzedać szybko, pomóżta i dejte mnie jedynke w drafcie". Tak było.

Ale tak serio to różne dziwa w loteriach były, jedynki w ramach rekompensaty, jedynki w ramach podzięki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

1. Indiana Pacers

 

Najwyższe numery w historii: 2, 2, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10 (LOL).

Support: Turner-Haliburton-Mathurin - najlepsza (?) organizacja w NBA z drugim najlepszym corem dla Wembanyamy z najgorszym chyba ratio topowych picków

Najlepszy zawodnik w historii: Reggie Miller

Not even close.

No jeżeli najlepsza organizacja w NBA ostatni raz serię playoff wygrała 9 lat temu, to kiepsko świadczy o NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.