Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

nie chce mi się z Tobą fluberowac. jest 9 lat. jak sprawia ci zabawę takie pi****lenie to zostań z tym sobie sam 

No ale serio jak obraziłem jacka? Nie wiem, co on robi prywatnie, w jakim jest wieku, co robi w wolnym czasie, jak dba o swój rozwój intelektualny i szczerze w jego przypadku nie zwróciłem uwagi na jakiś spadek intelektualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

No ale serio jak obraziłem jacka? Nie wiem, co on robi prywatnie, w jakim jest wieku, co robi w wolnym czasie, jak dba o swój rozwój intelektualny i szczerze w jego przypadku nie zwróciłem uwagi na jakiś spadek intelektualny.

Na serio to nie Twój zasraany interes co ktoś robi prywatnie, w jakim jest wieku,co robi w wolnym czasie .,Zajmij się sobą i swoim niedorozwojem intelektualnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał(a):

będąc tym kim jesteś. 

No i co świadczy o tym kim jestem? Bo chyba nie sposób prowadzenia dyskusji na forum e-nba. 

Możemy otworzyć kolejny wątek w dyskusji, co decyduje o tym kim jesteś. Do jakiej szufladki wrzucić może cię taki Koelner:)

Teraz, mayor napisał(a):

Na serio to nie Twój zasraany interes co ktoś robi prywatnie, w jakim jest wieku,co robi w wolnym czasie .,Zajmij się sobą i swoim niedorozwojem intelektualnym 

Jeżeli ważna jest dla Ciebie prywatność, to po prostu nie pisz na forum o tym co robisz prywatnie. Nie wiem o nikim z tego forum nic więcej niż to co sam tutaj o sobie napisał;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nawet zgadzam tu z @fluber troche, ludzie strasznie dziadzieja w pewnym momencie. Wiadomo, jest to tez zwiazane z wygoda/brakiem czasu/obowiazkami/dziecmi, ale totalnie nie wychodza ze swojej banki, przestaja byc czlowiekiem/Marcinem/Aska, a staja sie rodzicem narzekajacym na swoje zycie, na wszystko, jednoczesnie pouczajac Cie ze jezeli nie masz takiego zycia jak oni, to cos z Toba nie tak. Zawsze sie zastanawiam, czy to jakis zbiorowy masochizm - przekonywac innych do takiego zycia jak Ty, na ktore tak bardzo narzekasz.

Do teatru nie pojdzie, do kina nie pojdzie, PPV KSW nie kupi bo nie bedzie wydawal na glupoty, jak jest biesiada w miescie za darmo to nie pojdzie bo ''mnie stac, nie bede szedl za darmo na jakis cyrk'', jak jest impreza platna to ''nie ide, co ja bede placil jeszcze?'', ksiazki nie przeczytal, oglada trzy strony na facebooku i stad bierze informacje, pasje dawno przestaly miec znaczenie, bo ich nie ma, nie ma juz ulubionego klubu, pilkarza, koszykarza, na piwo na miasto nie wyjdzie, na sok tez nie, nie pojdzie pobiegac czy pokopac pilke, nie pogra na konsoli nawet, wszystko na NIE, NIE, NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mayor napisał(a):

Piękny umysł, intelektualny mocarz., Wyspecjalizowany w ocenianiu innych lepszy ,wyjątkowy z przerośniętym ego, zawyżoną samooceną i  jedynie słusznym punktem widzenia.,Na dodatek u szczytu swojego intelektualnego prime.,Faceci w wieku 40+ mają rzeczywiście inne zmartwienia niż rozwój intelektualny, z reguły są ojcami , a niektórzy tak jak ja zostają dziadkami i się staczają po równi pochyłej.,Kiedy inni wycierali dzieciom kupy i wydłubywali  gile z nosków , on przeczytał mnóstwo książek, kopał po różnych dyskusjach z archiwum, żeby rozwijać swój mozg i skakał po głowach takich frajerów na sam szczyt rozwoju intelektualnego 

po co te złośliwości, skoro Fluber ma tu rację?

3 godziny temu, fluber napisał(a):

Po prostu skala tej degradacji intelektualnej mnie przeraziła. Nie sądziłem że tak bardzo można się uwstecznic przez to jak się prowadzi swoje życie.

to dziwię się, że się dziwisz ;] bo gdy się danych części ciała nie używa to słabną i dotyczy to też mózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał(a):

 

to dziwię się, że się dziwisz ;] bo gdy się danych części ciała nie używa to słabną i dotyczy to też mózgu.

Nie dziwię się samym faktem tej degradacji, ale tym jak szybko to może postępować. Bo jednak w jakimś zakresie używamy mózgu cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie uważam że prime umysłowy osiagamy zaraz po primie fizycznym, powiedziałbym połowa 30s.

Prawdziwe pytanie powinno brzmieć co zrobić żeby ten prime jak najdłużej utrzymać - tu rozwinięcie zostawiam naszemu wielkiemu mistrzowi napewno ma jakieś treningowe wskazówki xD

Wracając do tematu oczywiście dla różnych osób ten prime może być różny i tu np.: prime @fluber jest nieosiągalny dla mnie, @mayor ,@Koelner czy @jack xD

Dalej, warunki (wedlug mnie aby taki prime nastąpił):

- odpowiednie przygotowanie czyli edukacja, rodzina i otoczenie, coś co daje nam szansę na realny rozwój (ktoś tu kiedyś napisał, chyba @ignazz że ogarnięci rodzice to połowa sukcesu).

- stabilizacja życiowa - tu każdy może podać inna definicję.

- czas.

- chęci i możliwości - czyli to żeby się nam chciało xD rozwiązywać coraz to inne problemy (nie każda praca, sytuacja na to pozwalają) bo na rutyne jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.

- strach przed zmianami - nie bać się.

To chyba tyle ode mnie, pozdrawiam elyte xD

 

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było tu 10 lat temu ale na tyle ile pamiętam z własnych obserwacji to merytorycznej dyskusji zwłaszcza w wątkach politycznych czy światopoglądowych było niewiele. Wszelkie próby merytorycznych postów niezgodnych z linią fantastycznej czwórki były masowo atakowane z typowym czepianiem się słówek, śmieszkowaniem, flaberowaniem, odciaganiem od tematu, memowaniem a zdarzało się jebanie ad persona aż robiło się niesmacznie. Dlatego też tak mało osób się tu udziela bo wielu to po prostu odstraszało. Ludzie albo odpuszczali albo wchodzili w konwencję. 

I teraz kiedy Delta popadł w niełaskę, Doktorek dostał bana a Julek chyba gdzieś przysnął biedny osamotniony @fluber poczuł się osaczony przez jakąś bandę durniów. Tak tu było ostatnio, tylko perspektywa Ci się zmieniła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Dalej, warunki (wedlug mnie aby taki prime nastąpił):

...

- stabilizacja życiowa - tu każdy może podać inna definicję.

...

- strach przed zmianami - nie bać się.

aha!

2 minuty temu, jack napisał(a):

Nie wiem jak było tu 10 lat temu ale na tyle ile pamiętam z własnych obserwacji to merytorycznej dyskusji zwłaszcza w wątkach politycznych czy światopoglądowych było niewiele.

ehh pamiętam jak na wstępie pisałeś o sobie że jesteś mądrzejszy od większości ludzi żeby zaraz potem zabłysnąć nietrafioną tezą z niby własnego obszaru specjalizacji (w sensie ścieki xD)

piękne to byli czasy i piękne przywitanie, nie zapomnę ich nigdy! ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

A ja sie nawet zgadzam tu z @fluber troche, ludzie strasznie dziadzieja w pewnym momencie. Wiadomo, jest to tez zwiazane z wygoda/brakiem czasu/obowiazkami/dziecmi, ale totalnie nie wychodza ze swojej banki, przestaja byc czlowiekiem/Marcinem/Aska, a staja sie rodzicem narzekajacym na swoje zycie, na wszystko, jednoczesnie pouczajac Cie ze jezeli nie masz takiego zycia jak oni, to cos z Toba nie tak. Zawsze sie zastanawiam, czy to jakis zbiorowy masochizm - przekonywac innych do takiego zycia jak Ty, na ktore tak bardzo narzekasz.

Do teatru nie pojdzie, do kina nie pojdzie, PPV KSW nie kupi bo nie bedzie wydawal na glupoty, jak jest biesiada w miescie za darmo to nie pojdzie bo ''mnie stac, nie bede szedl za darmo na jakis cyrk'', jak jest impreza platna to ''nie ide, co ja bede placil jeszcze?'', ksiazki nie przeczytal, oglada trzy strony na facebooku i stad bierze informacje, pasje dawno przestaly miec znaczenie, bo ich nie ma, nie ma juz ulubionego klubu, pilkarza, koszykarza, na piwo na miasto nie wyjdzie, na sok tez nie, nie pojdzie pobiegac czy pokopac pilke, nie pogra na konsoli nawet, wszystko na NIE, NIE, NIE.

Przecież sam w tym poście mówisz rodzicom, jak mają żyć i jakie mieć priorytety.

Wprost uwielbiam ludzi bezdzietnych pouczajacych mających dzieci w kwestii wychowania, spędzania wolnego czasu itp. Trochę takie flubery nie znające niczego z życia, którzy są mędrcami googla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Przecież sam w tym poście mówisz rodzicom, jak mają żyć i jakie mieć priorytety.

Wprost uwielbiam ludzi bezdzietnych pouczajacych mających dzieci w kwestii wychowania, spędzania wolnego czasu itp. Trochę takie flubery nie znające niczego z życia, którzy są mędrcami googla.

Fluber to AI wypuszczone przez Borysa dlatego nie ma dzieci.

Na poczatku to był taki brutalizm forumowy ale ostatnio AI poszło do przodu xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Przecież sam w tym poście mówisz rodzicom, jak mają żyć i jakie mieć priorytety.

Wprost uwielbiam ludzi bezdzietnych pouczajacych mających dzieci w kwestii wychowania, spędzania wolnego czasu itp. Trochę takie flubery nie znające niczego z życia, którzy są mędrcami googla.

Wiadomo, tylko życie w rodzinie i wychowywanie dzieci to prawdziwa dojrzałość, reszta nie wie nic.

I absolutnie nie mówię im jak mają zyc, jeśli komuś rodzicielstwo sprawia radość to super. Ale jeśli taka osoba traci siebie jako człowieka, staje się tylko narzekającym rodzicem i jednocześnie czepia wszystkich, którzy nie żyją w ten sam sposób to już mam z tym problem.

Z reszta tu nie chodzi tylko o rodziców, wielu singlow dziaduje tak samo, tylko np stojąc pod zakładami Fortuna co weekend z piwkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał(a):

pamiętam jak na wstępie pisałeś o sobie że jesteś mądrzejszy od większości ludzi

Napisałem, że "temat interesuje mnie zawodowo" a nie, że jestem mądrzejszy od większości ludzi więc nie kłam.

I to pokazuje jak dyskusja na tym forum wygląda od dawna. 

@fluberku przygłupy były tu już jak przyszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.