Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 09/10


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy uwierzę, że zaczynasz myśleć o nowym sezonie, póki co nic nie jest pewne, już raz przecież stratę 1 fp w średniej odrobiłeś...

Na tą chwilę nie widzę żadnej opcji, bym miał to wygrać, ale z trejdem też ciężko będzie, bo tankujący raczej nie będą chcieć dostać dwóch graczy na +50, bo im pick zleci.

 

Więc spodziewam się trejdów najwcześniej po ustaleniu kolejności rookie draftu na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yep. potwierdzam

 

w dalszym ciągu do sprzedania jest murphy, w sumie niedrogo

reszta się jakoś spisuje, raz lepiej raz gorzej ale w miare jestem zadowolony, 10 miejsce ciągle w zasięgu.

nawet al thornton zaczął grać po przyjściu do wizz a przez pierwszą połowę sezonu był pionkiem na FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trejd

 

Young+Speights+Beabouis do Houston

 

pick 2010 Rockets, pick 2011 Rockets i Andersen Chris do Suns

 

Na Fa lądują David Andersen i Cook

 

Szkoda mi Speightsa, jak będzie grał w przyszłości tak jak przed kontuzją w tym sezonie to się nieco wkurzę, a jakoś tak to wygląda że kogo nie oddam to zaczyna grać dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwiedzam, no cóż szkoda picków, ale to zupełna niewiadoma, podobne teen draft ma nie byc jakis specjalnie głęboki, nie wiem jak kolejny nie śledze, zreszta jak by na to popatrzec to malo kiedy nasze drafty choć zbliżają się potem do aktualnej sytuacji z Ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej mocno się zalogowałem na 7 miejscu i szanse na dogonienie Zetora jawią się jako znikome. Jeśli czyta ten topic osoba, która chce przejąć Celtów po sezonie, niech się odezwie - zrobię jakieś ruchy na FA póki jeszcze można.

 

Bym nie zostawiał mojego następcy w czarnej dupie, dodam że Gasoli nie sprzedaję, ale chętnie rozważę inne, pożegnalne deale.

 

Z bolszewkicm pozdrowieniem - darz bór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saaaaaay whaaaat?

 

Nawet niewielkich szans nie masz xD

 

Swoją drogą to Randolph jest 9 zawodnikiem w moim zespole, który ma przerwę :/ Przyznajcie się to wasza robota :)

Jak to pisałem to nie wiedziałem że:

1) to Ty prowadzisz Dallas, po prostu nawet nie wziąłem Cię pod uwagę myśląc że pałętasz się gdzieś pod koniec stawki jak zawsze ;]

2) nie wiedziałem że kontuzje złapali Zach i Parker, więc warto napisać że mam jakieś 5% (a nie 1% jak mogło wynikać z poprzedniego posta) szans na pudło.

 

Lu, bądź tak miły i nie poddawaj się jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha zet jak na pół ostrowianina (chociaż nie wiem czy jeszcze) to kiepski żart.

 

To, że raz ci pozwoliłem być przede mną, to nie oznacza, że to kiedyś się powtórzy!

 

Przypomnij wszystkim gdzie z reguły kończysz sezon, za mną czy przede mną :) Wiem, że to może cię już denerwować, ale mam nadzieje, że sobie z tym poradzisz xD

 

W tym sezonie nic się nie zmieni! Może się jakoś umówimy, żeby w za rok było inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka o 3 miejsce chyba do konca sezonu bedzie trwala. Porobilem wczesniej pare wymian i jak patrze na niej z dzisiejszej perspektywy to jest niezle, aczkolwiek wtopy byly.

 

W praktyce wyszlo na to, ze oddanie Chandlera za Hinricha oplacilo mi sie. Mam wiecej fp i lepsza srednia wykreca Hinrich.

 

Co do Gordona to stracilem, bo Foye po wymianie mocno obnizyl loty, oczywiscie nie liczylem, ze bedzie krecil po 50fp, ale mialem nadzieje, ze blizej mu bedzie do 40fp niz 30fp. Coooz. Na pocieszenie pozostaje fakt, ze w skutek opuszczony meczy przez Gordona, strata w ilosci fp nie jest duza i wynosic cos ok. 25fp.

 

Odkulem sie za to na oddaniu Salmonsa z pickami za Prince'a i Delfino. Pomimo dobrej gry Salmonsa w barwach Bucks, ja mam podobna ilosc fp ze strony Delfino, a na doklade dochodzi Prince, ktory w 11 meczach u mnie kreci blisko 50fp.

 

Po drodze bylo jeszcze oddanie paczki chipsow tj. Hollins, Jeffries, Humphries za Lee i Holidaya. Lee sie u mnie zadomowil i w ostatnim czasie gra bardzo dobrze, wiec i tu wyszedlem na swoje.

 

Do tego byla jeszcze wymiana Holiday, Andersen za Peje. Peja sie rozregulowal i moge sie tylko cieszyc, ze wymiana dotyczyla graczy drugiego sortu.

 

Suma sumarum wyszedlem na plus, bo srednia idzie w gore i dystans do Mavs sie zmniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha zet jak na pół ostrowianina (chociaż nie wiem czy jeszcze) to kiepski żart.

 

To, że raz ci pozwoliłem być przede mną, to nie oznacza, że to kiedyś się powtórzy!

 

Przypomnij wszystkim gdzie z reguły kończysz sezon, za mną czy przede mną :) Wiem, że to może cię już denerwować, ale mam nadzieje, że sobie z tym poradzisz xD

 

W tym sezonie nic się nie zmieni! Może się jakoś umówimy, żeby w za rok było inaczej?

moim celem zawsze było 1 miejsce (w końcu na tym ta gra polega) a nie walka z tobą czy kimś innym. zresztą jesteś ostatnią osobą z którą chciałbym rywalizować, bo niby po co? kto ty jesteś? nie znam cię, wódki z tobą nie piłem a np. z Łukaszem, Rożerem czy Krzemykiem jak najbardziej.

 

ile razy byłem za tobą? hmmm, nie pamiętam ale strzelam że 2 razy, może 3.

 

teraz ty powiedz wszystkim: co osiągnąłeś w FBX po za kiepską FBX#3? bo ja np. miałem 2 miejsce w totalu w raczej troszkę silniejszej FBX#2... pamiętaj, że pytam o FBX a nie FB w którą ja nie gram, grałem tylko jeden sezon z marnym skutkiem.

 

tak więc nie gadaj tylko graj. na tą chwilę jestem już 5 w totalu a ty masz perspektywę niewykorzystania wszystkich slotów, więc na 3 miejsce mam pewne szanse.

 

i jeszcze jedna sprawa: gdyby mi jakoś super zależało na 3 miejscu to bym sprzedał BJa, Rusha, Landryego i Ibakę za jakiś staruchów żeby mieć pewność że będę na pudle. ale nie chcę rozwalać komuś drużyny (bo jak już pisałem po sezonie rezygnuję) na przyszły sezon. nic na siłę, póki co walczę tym co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mar, pozwolę się z tobą nie zgodzic. owszem szanse są niewielkie ale są. czemu uważam że mam szanse?

1) yobi będzie miał deficyt w slotach, parker out, zach out na parę dni, Hansbrough z tego co pamiętam out do końca sezonu,

2) bo nie lubię odpuszczać wprawdzie to tylko zabawa ale ile radochy :)

3) ty nie masz kim odrabiać slotów,

4) jesteś cipka,

5) Geddo też będzie parę slotów w plecy, poza tym Thornton na dłuższą matę nie równa się Paul,

 

reasumując mam jakieś 5% szans na 3 miejsce :mrgreen: jak już pisałem mógłbym posprzedawać swoją młodzież ale aż tak bardzo mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.