Skocz do zawartości

top 30 all time enba


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RappaR napisał:

Ogólnie darowałem sobie komentowanie listy eFa, ale dyskusja Pippen vs CP3 to mega żenada.

Pippena bardzo lubię, możliwe, że najlepszy obwodowy obrońca w historii, a na pewno ścisła czołówka, udało mu się być powerhorsem w ataku solidnego teamu, świetna kariera z 6 pierścionkami jako sidekick, ale bez jaj, to jak porównywać Kawhiego do Duranta, gdy dzieli ich kilka odległości.

Pippen ma z ~8 sezonów prime i resztę kariery jako roles, jako lider zespołu grał jeden sezon

CP3 jest 3 na liście asyst, ma za sobą ~15 sezonów bycia superstarem, w wieku 35 wprowadził drużynę do finałów,  ma 11 All-NBA, nawet jako 36 latek, grał i rozkurwiał w różnych teamach i różnych systemach.

Nie wiem o czym my gadamy

Jest Was dwóch na tym koncie czy to było jakieś zwykłe przeoczenie, że raptem kilka dni temu wymieniłeś Pippena jako tier 3 all time pomijając zupełnie CP3?

  

W dniu 3.08.2022 o 19:54, RappaR napisał:

Nie licząc pradawności liczyłbym tak:

Tier1

Lebron Jordan Curry

Tier2

Jabbar Magic Duncan Hakeem Bird Shaq Kobe

Tier3

Durant Garnett Dirk Wade Robinson Pippen Harden

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kily napisał:

Jest Was dwóch na tym koncie czy to było jakieś zwykłe przeoczenie, że raptem kilka dni temu wymieniłeś Pippena jako tier 3 all time pomijając zupełnie CP3?

 

Przeoczenie, CP3 powinien trafić na tą listę i zapomniałem

Podobne w sumie Malone, Barkley i Nash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem legit lista @eF.

Ja bym wyżej dał Hakeema. Być może też Garnetta i Barkleya. 

No i mam spore wątpliwości czy Stockton to jest gracz z półki TOP30 all-time. Myślę że jakieś nazwisko mogło zostać przeoczone. Choćby Steve Nash, mimo że nie jestem fanem, a przynajmniej stoję w obozie, że nigdy over CP3 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

No i mam spore wątpliwości czy Stockton to jest gracz z półki TOP30 all-time.

TOP 10...? Bitch please...
TOP 20...? Tylko w rankingu fanboyów Utah Jazz...
TOP 30...? No kur** raczej!

  • lider wszechczasów w asystach, z aktualnie niemożliwym do pobicia wynikiem
  • lider wszechczasów w przechwytach, z aktualnie niemożliwym do pobicia wynikiem
  • 2x 1st NBA team
  • 6x 2nd NBA team
  • 3x 3rd NBA team
  • 5x 2nd NBA defensive team
  • 10x allstar game + 1x MVP
  • 2x złoto na igrzyskach olimpijskich (w tym członek 1st Dream Team)
  • 51,5% skuteczności z gry w karierze
  • 38,4% skuteczności za 3 w karierze
  • 82,6% skuteczności FT w karierze
  • 2 finały NBA (przegrane z Bulls)
  • 182 mecze w playoffs - grał w PO w każdym z 19 lat kariery.

A niektórzy wyjeżdżają z jakimś CP3... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Całkiem legit lista @eF.

Ja bym wyżej dał Hakeema. Być może też Garnetta i Barkleya. 

No i mam spore wątpliwości czy Stockton to jest gracz z półki TOP30 all-time. Myślę że jakieś nazwisko mogło zostać przeoczone. Choćby Steve Nash, mimo że nie jestem fanem, a przynajmniej stoję w obozie, że nigdy over CP3 

Dzięki. Dla mnie TOP2 jest nie do ruszenia, a gracze z pozycji 3-10 byli na tyle zajebiści, że można ich ustawiać w dowolnej konfiguracji, bo to ten sam tier, np. Duncan przed O'Nealem, czy właśnie Olajuwon przed Birdem. Lista jak to lista, jakoś ułożyć ją trzeba. Co do Stocktona, być może kogoś przeoczyłem i możliwe jest to właśnie Nash. 2x MVP, kilka sezonów z 50/40/90, TOP ofensywa ligi i fatalna obrona (xD). A przecież wujek John był równie znakomitym PG z dobrą obroną, więc można co najwyżej dyskutować który z nich. Co jak co, wyjadaczy było/jest sporo, a miejsc tylko 30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

LeBron 

 

Teraz, julekstep napisał:

nah, LeBron to też topka (a jako non-PG to pewnie easy nr1), ale imho ta dwójka jest samodzielnie na szczycie w temacie playmakingu (zanim ich obu wyjebie Jok ofc xD)

Lebron jako kreator jest lepszy, bo jednocześnie sam stanowi duże zagrożenie i kreuje punkty dla siebie też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Lebron jako kreator jest lepszy, bo jednocześnie sam stanowi duże zagrożenie i kreuje punkty dla siebie też

mówię o klasycznym 'playmakingu' (a nie jakoś dziwnie nazwanym mixie playmakingu i scoringu, bo tu trzeba by zacząć wrzucać też wszelkiej maści Stephów, Jordanów itp ktorych styl gry i skillsy 'robiły ofensywę' ale jeśli chodzi o klasyczny playmaking to jacyś wybitni w skali all-time nie są)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Czyli John to obsraniec, a Paul łapał kontuzje, dobrze mówię?

jak nie łapał to też się obsrywał 

 

2 minuty temu, RappaR napisał:

 

Lebron jako kreator jest lepszy, bo jednocześnie sam stanowi duże zagrożenie i kreuje punkty dla siebie też

LeBron nigdy nie robił lepszego otoczenia wokół siebie niż Nash - Nasz Janusz nie byłby prawie allstarem przy LBJ , nie wiem jak oceniać Magica ale w sumie wyszło że on też przedłużał kariery dziadkom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pippena to mozna sobie chwalic jak sie wybiera 1-3 sezony i jaki to byl kozak grajek jak byl w szczytowej formie

ale Rappar ogolnie wszystko wyjasnil, do kariery CP3 nie ma zadnego podjazdu, w sumie nie ma co dodawac do tego co napisal, rozne systemy, multum lat niszczenia i prowadzenia roznych zespolow

Pippen byl fajny jak byl, takto masa problemow z glowa, ze zdrowiem, migrenami, obrazaniem sie na teammateow

mentalnie troche miejscami taki Odom, talent all world, ale jednak za czesto cos nie dojezdzalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skillem stockton może pucować buty cp3 no ale achievments ma chyba faktycznie większe jak kolega z dziwnym nickiem zauważył. Tyle ze cp3 w prime grał z leszczem blake jako pierwsza opcja, a Stock miał Malone cała karierę, wiec nie wiem sam jak to oceniać ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.