Skocz do zawartości

Plotki, transfery, wydarzenia - zaczynamy sezon 2009/10


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze, tego się nie spodzoewałem. Czyli jednak Kahn myśli i ma coś zamiar zrobić w tej Minnesocie. Flynn, Johnson, Love. Całkiem dużo talentu udało się Minny zebrać w 3 ostatnich latach. Jeszcze tylko centra potrzebują.

Ridnoura chcą podpisać...niewiem po co. Chyba, że chcą się już pozbyć Sessionsa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ciekawy jestem czemu Wizards nie zrobili jeszcze trejdu z Arenasem albo odwrotnie czemu nikt nie zaproponował im tego. W sumie teraz to imo kwestia czasu po skompletowaniu Big 3 będzie zbrojenie się na potęgę. Za potencialnych zainteresowanych nie uważałbym Magic bo nie mają z Wizards czym handlowac chyba, że Wizards będą idiotami i wezmą VC+pick ale to nieprawdopodobna głupota by była.

 

Wcale nie zdziwiłbym się na trejd Arenas-Iggy+pick z Sixers. Tam mają nadmiar sg a Agent 0 mógłby zostac drugim gangsterskim Iversonem. Ewentualnie Cuban, który słynie ze spektakularnych ruchów zwłaszcza teraz może coś wykombinowac.

 

Oczywiście mogę się totalnie mylic ale jednak założyłbym się o sporo, że Gilbert zmieni miejsce bo Wizards mogą za niego sporo wyciągnac bo jakby nie patrzec jest to allstar w prime a nie potrzebują go przy wallu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za potencialnych zainteresowanych nie uważałbym Magic bo nie mają z Wizards czym handlowac chyba, że Wizards będą idiotami i wezmą VC+pick ale to nieprawdopodobna głupota by była.

 

Co w tym głupiego ? Ja bym się pozbył Arenasa nawet za protected 2nd round pick w 2019 roku. Mają Walla, poza tym nic w tym roku nie osiągną, a za rok spadnie im kontrakt VC i będę mogli coś ugrać na rynku FA, o ile nie będzie nowego CBA lub lockoutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tu się nie rozumiemy ja bym VC oddał za darmo nawet albo za chupa chupsa po tym co pokazał w tym sezonie a za Arenasa wyciągniesz dużo a może i bardzo dużo już teraz bo to rozkurwiator pełną gębą i to w prime. Oczywiście jest cancerem itd. ale teraz kiedy panuje taki chaos a ludzie szukają jakiś wzmocnień w odpowiedzi na ruchy Miami to spylic Arenasa możnaby za całkiem niezłego zawodnika a w ostateczności za picki tylko tu też nie widzę sensu bo jeśli nastawiac się na lato 2011 to trzbea miec jakąś przynętę a tak to oddadzą Gilberta za picki i jak będą namawiac takiego melo chociażby? Dawaj do nas mamy Walla i ... tyle. Wizards imo dostali szansę od losu aby zaczynac się podnosic a może powstanie fajny team w 2012 w Waszyngtonie. Ale trzeba wykorzystywac właśnie takie lata dzikie, żeby coś ugrac! O !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun Livingston has reportedly agreed to a two-year, $7 million deal with the Bobcats.

The deal would reportedly include a non-guaranteed year for Livingston. Still just 24 years old, Livingston averaged 15.5 points and 6.3 assists in eight April games for the Wizards last season.

Livingston ma jeszcze sporo potencjału i wyglądał na dużo bardziej pewnego w grze pod koniec ubiegłego sezonu niż jeszcze rok wcześniej, gdy próbował pierwszego comebacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaun Livingston has reportedly agreed to a two-year, $7 million deal with the Bobcats.

The deal would reportedly include a non-guaranteed year for Livingston. Still just 24 years old, Livingston averaged 15.5 points and 6.3 assists in eight April games for the Wizards last season.

Livingston ma jeszcze sporo potencjału i wyglądał na dużo bardziej pewnego w grze pod koniec ubiegłego sezonu niż jeszcze rok wcześniej, gdy próbował pierwszego comebacku.

 

No to będę jeszcze częściej oglądał bobki w tym sezonie. Uwieliam livingstona i strasznie wkurwiało mnie gdy nie grał fajnie że w zeszłym sezonie chłopak się trochę odbudował, bo przyjemnie się go oglądało pod koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.