Skocz do zawartości

Plotki, transfery, wydarzenia - zaczynamy sezon 2009/10


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Hornets najbardziej to jest potrzebny ktoś pod koszem, kto będzie drugą opcją. Coś jak Gasol dla BYnuma.

 

Niemniej solidna dwójka też im by się przydała.

 

Za Okafora i Stojakovica można coś sensownego wyciągnąć.

 

Jeśli jednak nie będzie chętnych do przejścia na prowincję to zawsze można spróbować Gortata ściągnąc. On byłby zadowolony przynajmniej.

Bardziej to im jest potrzebny SF niż SG czy ktos pod kosz jak dla mnie. Prawdopodobnie goscia na tą pozycje wezmą w drafcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOH to tak niesamowicie w zeszłym drafcie wybrali że serio mogą się pokusić o jakąś fajną wymianę, Colinson Thorton na duo obrońców a Paula mogli by wymienić myślę według totalnie swojego upodobania, i dostać za niego cholernie dużo.

 

A co do Hedo to pizdeczka totalna, przyfarcił z tym kontraktem jak cholera mało z siebie dał drużynie i teraz grymasi, skoro nie chce zostać to niech rozwiąże tą umowę, kretyn myśli że w całej NBA czekają na niego i że go wogóle można opchnąć :? Chociaż w Utah by sie tego typu grajek przydał, tylko kilka sezonów młodszy i mądrzejszy jak widać.

 

 

ps. www.nba.com/2010/news/features/scott_ho ... ef:nbahpt1

 

John Wooden zmarł, absolutna legenda kosza, wiedziałem też że był bardzo sympatycznym człowiekiem, no i zapamiętam na zawsze jego wypowiedź że gdyby miał wybrać jednego gracza do swojej drużyny z całej plejady zawodników NBA to postawił by na Stocktona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets najbardziej to jest potrzebny ktoś pod koszem, kto będzie drugą opcją. Coś jak Gasol dla BYnuma.

 

Niemniej solidna dwójka też im by się przydała.

 

Za Okafora i Stojakovica można coś sensownego wyciągnąć.

 

Jeśli jednak nie będzie chętnych do przejścia na prowincję to zawsze można spróbować Gortata ściągnąc. On byłby zadowolony przynajmniej.

Bardziej to im jest potrzebny SF niż SG czy ktos pod kosz jak dla mnie. Prawdopodobnie goscia na tą pozycje wezmą w drafcie.

No nie wiem. NBA się nie zawojuje samymi zawodnikami z pozycji 1-3. Potrzebny jest minimum jeden bardzo dobry podkosszowiec.Okafor to tylko defensywa. Jakby jednak dołączył do niego dobry atakujący podkoszowiec to NOH stać by było na pierwszą piątkę zachodu moim zdaniem.

 

O to jednak będzie trudno nie tracąc kogoś ważnego.

 

Ogólnie to ciekawe kiedy Paul stamtąd wyemigruje (o ile ma ambicję coś wygrać), bo choć lubię szerszenie to, umówmy się, ta ekipa nie jest stworzona na coś więcej niż 2 runda PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets najbardziej to jest potrzebny ktoś pod koszem, kto będzie drugą opcją. Coś jak Gasol dla BYnuma.

 

Niemniej solidna dwójka też im by się przydała.

 

Za Okafora i Stojakovica można coś sensownego wyciągnąć.

 

Jeśli jednak nie będzie chętnych do przejścia na prowincję to zawsze można spróbować Gortata ściągnąc. On byłby zadowolony przynajmniej.

Bardziej to im jest potrzebny SF niż SG czy ktos pod kosz jak dla mnie. Prawdopodobnie goscia na tą pozycje wezmą w drafcie.

No nie wiem. NBA się nie zawojuje samymi zawodnikami z pozycji 1-3. Potrzebny jest minimum jeden bardzo dobry podkosszowiec.Okafor to tylko defensywa. Jakby jednak dołączył do niego dobry atakujący podkoszowiec to NOH stać by było na pierwszą piątkę zachodu moim zdaniem.

 

Mhm tylko najpierw trzeba by coś począć z Westem, który w tym momencie rolę atakującego podkoszowego spełnia i ma suty kontrakt do 2012.

 

Też bym w pierwszej kolejności stawiał na dobrego SF'a , potem dopiero szukał kogoś pod kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm tylko najpierw trzeba by coś począć z Westem, który w tym momencie rolę atakującego podkoszowego spełnia i ma suty kontrakt do 2012.

 

Też bym w pierwszej kolejności stawiał na dobrego SF'a , potem dopiero szukał kogoś pod kosz.

Bez przesady, kontrakt ma jeszcze na dwa sezony dające mu odpowiednio 8 i 7,5(opcja gracza) za statsy na poziomie 19/7.5/3 przy fg 50%

Możecie mnie zjeść, ale dla mnie West to nie materiał na prowadzenie tej drużyny wysoko :)

Ale jako 3 opcja w ataku wygląda już dużo lepiej.

 

Też uważam, że NOH powinno się budować wokół Collisona i Thorntona. Tylko co można dostać za Paula?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collison jest fajny, ale zeby olac dla niego 25,czy 26 letniego CP3 ?

 

Nie wiem, nie wiem - nie wydaje mi się. Paul ozywił koszykowke w Nowym Orleanie, jest superstarem itd.

 

West jest w sumie do tradeable - ma niezly kontrakt, sporo daje na parkiecie. Ma opcje po tym sezoni i mysle, ze jej nie wykorzysta - bedzie chcial jeszcze zlapac cos bardziej długoterminowego, za nawet troche mniejsze pieniądze. Pare kontraktow im spada, ale ciezko powiedziec, jak bedzie z trejdami, bo sporo zespolow ma przepłaconych pionasów do opchnięcia. '

 

Z Okaforem są w dupie, bo nikt im go nie wezmie z tak długim kontraktem.

 

Chociaz nie powiem - CP3 za pick od Sixers, Dalemberta (12 baniek spada), Greena (4banki) i jakiegos Younga brzmi interesująco dla obu stron... :mrgreen: Chyba ze razem z Westem i wtedy dorzucic im jeszcze 7 baniek Kapono, czy Speightsa nawet i brac jeszcze cos wartoscowego w drugą stronę.

 

Paul gralby w duzym miescie z tradycjami, wspierany przez Iggiego, Branda pewnie by troche rozruszał, Collins mialby swoja gwiazdke na ktorej moznaby polegac...

 

Paul/Holiday/Iguodala/West/Brand :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem o Paulu do Lakers ;p

 

Zaraz będą tekstu o byciu kryptofanem, ale ci inteligentniejsi zrozumieją marzenie fana koszykówki o zobaczeniu w jakiejś drużynie składu Paul-Bryant-Artest-Gasol-Bynum.

 

To by był kosmos po prostu ;p

 

Tylko za kogo ? Vujacica, Waltona,Farmara, Powella i Mbengę ? ;p

 

Raczej nierealne.

 

Ale umówmy się. NOH raczej Paula nie oddadzą bo to wokół niego chcą budować drużynę. Według mnie budowanie drużyny wokół PG to trud daremny, ale takiej ślepej kurze jak NOH rzadko trafia się ziarno ;)

 

Więc trzeba korzystać ile się da.

 

Z drugiej strony dokąd niby miałby pójść ? Z contenderów tylko Lakers mają potrzebę na klasowego PG(nie ujmując nic Fisherowi, który jest moim zdaniem dobry tylko leciwy). A Paul chyba nie będzie opuszczał NOH dla jakichś Nets czy Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko za kogo ? Vujacica, Waltona,Farmara, Powella i Mbengę ? ;p

 

Raczej nierealne.

 

Raczej?

Collison jest fajny, ale zeby olac dla niego 25,czy 26 letniego CP3 ?

 

Chociaz nie powiem - CP3 za pick od Sixers, Dalemberta (12 baniek spada), Greena (4banki) i jakiegos Younga brzmi interesująco dla obu stron... :mrgreen: Chyba ze razem z Westem i wtedy dorzucic im jeszcze 7 baniek Kapono, czy Speightsa nawet i brac jeszcze cos wartoscowego w drugą stronę.

 

Każdy ma swoją cene. Rozwój Collisona umożliwia przebudowę zespołu. Zaproponowany przez Ciebie trade daje zajebiste możliwości i dużo talentu w Kolebce Jazzu.

Collison, Turner, Thornton, West (bo nie widzę po co Kapono), #11 pick (Paul George?), schodzący Peja, Morris i Samuel, solidny West, Emeka (który jest jaki jest, ale w obronie może sporo dać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj, wkraczasz na grząski grunt mrw :wink: Ale racja, pełna racja... :P

Jakie tam grząskie, pewne jak skała :) Chociaż ja po tym sezonie to stawiam obu mniej więcej równo, bo Will trochę "miększy" się zrobił :wink: Ale Frajdy z oglądania Williamsa nie da się porównać z niczym, no może poza Wadeowymi akcjami :)

Tak sobie myślałem o Paulu do Lakers ;p

 

Zaraz będą tekstu o byciu kryptofanem, ale ci inteligentniejsi zrozumieją marzenie fana koszykówki o zobaczeniu w jakiejś drużynie składu Paul-Bryant-Artest-Gasol-Bynum.

 

To by był kosmos po prostu ;p

A tfu wypluj te słowa, to ja już się tu cieszę że La się starzeje i nowa dekada będzie należeć do innej ekipy a ty tu takie okropne scenariusze piszesz :)

Wolałbym Derona :D

Will w La przy zgodzie Jazz to jeszcze olać, ale taki podkoptowany to jak mocny kopniaki w newralgiczną część męskiego organizmu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym Derona :D

 

Dla mnie zawsze D.Will > Ch.Paul, racja Jazzmani?

Łoj, wkraczasz na grząski grunt mrw :wink: Ale racja, pełna racja... :P

ja mimo wszystko stawialby ciut wyzej Paula

jego impact jest wiekszy niz D-Willa ktory w bardziej dyskretny sposob kontroluje i napedza gre Jazz

CP3 robi wszystko bardziej 'medialnie' blizej flashow

 

zespolowo grozniejszy jest D-Will, 1:1 Paul choc w pojedynku bezposrednim Will ma warunki aby zdominowac Paula poprzez warunki fizyczne

 

rowniejszym graczem takze jest Will ale te przeblyski ktore pokazal CP3 sa na poziomie ( przeblyski) za wysokim dla PG Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze fani utah z pocalowaniem reki wzieliby paula , derona przyznam, zajebiscie sie oglada ale jego court wision nie nie jest na poziomie top 1 ani top2 czy moze nawet top5. To w sumie moje subiektywne odczucie ale deron zbyt czesto staje sie kreatorem samego siebie , imo williams to mega combo guard i zdaza mu sie ze nie potrafi przejsc z funkcji scorera do kreatora , w czym cp3 (podobnie nash ) jest mistrzem, rowniez te mityczne :D czynienie lepszym zdecydowanie bardziej odnosi sie do cp3 - allstar west lol czy "ofensywny" tyson combo lol, uwazam ze cp3 majac support derona osiągnąłby znacznie wiecej niz d-will

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wlasnie nic :]

 

Team na win-now Jrue moznaby trejdnąc za jakiegos fajnego SG, poszukacj jeszcze jakiegos 7 footera pod kosz i dla mnie spoko...

 

Zobaczymy jak z Turnerem bedzie, bo cos ostatnio sporo czytuje, ze przymierzamy się do Favorsa (musialby byc naprawde zajebisty, gdybysmy draftowali go przy speightsie i Brandzie), gdzie indziej, ze jakies trady - takze zobaczymy jak będzie. Boje sie tylko, zeby chec oszczędzania nie wzięła góry nad zdrowym rozsądkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.