Skocz do zawartości

Plotki, transfery, wydarzenia - zaczynamy sezon 2009/10


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie właśnie Roger kto tam będzie klepał? ten mikruś DJ?

a kontrakt Tyrusa to qrcze z krzesła spadłem. 40 milionów! wow

się bałem że on moze całkiem z ligi wylecieć po tym co odstawiał w Chicago, na szczęście dla niego odbudował się w Bobcats ale by od razu taki kontrakt? Jak na razie to jest wypisz wymaluj Stromile S. tak wielu przewidywało tego już nie ma w NBA a Thomas wyciągnłą taki hajs. Brawa dla niego.

Przecież to tylko troche ponad milion rocznie wiecej od Amira...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.azcentral.com/sports/suns/ar ... dress.html

 

LAS VEGAS - The Suns are on the verge of acquiring forwards Hedo Turkoglu and Josh Childress, swiftly rebounding from the loss of Amar'e Stoudemire with two quality impact players.

 

The Suns would send guard Leandro Barbosa to Toronto for Turkoglu, a 6-foot-10 Turkish forward with versatile skills to shoot from long range and be a playmaker.

 

 

Toronto jednak znalazło nowy dom dla Hedo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bobcats mnie zszokowali tym transferem. negatywnie. oslabili sie juz i tak tracac feltona za darmo. do tego teraz oddali diawa i chandlera. odpadlo im trzech gosci ze s5. ten transfer wyglada mi na ciecie kosztow nic poza tym. moze jax nie zechce w trakcie sezonu transferu.

tak ladnie sie prezentowali w tym sezonie, pierwsze w historii po, byly apetyty na wiecej w nastepnym a tu takie dzialania w lato. ok przyszedl calderon za feltona a kto za diawa i chandlera? po tych ruchach wypadaja poza po jak dla mnie

 

barnes moze pojdzie do blazers?

 

haslem w miami widac co znaczy przywiazanie (1,5 mln rocznie mniej) oferta mavs byla krotsza jesli chodzi o liczbe lat kontraktu?

 

fish w lakers za jaka kase zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A source close to Derek Fisher said he’s confident the free-agent guard will re-sign with the Los Angeles Lakers instead of going to the Miami Heat.

 

Fisher reportedly received a $2.5 million offer for next season from the Lakers. He has been seeking a two-year contract with a starting salary closer to the $5 million he made last season."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kibicom raps zycze powodzenia z jackiem na pg przez cały sezon

bobcats zrobili jednak dobrą wymianę

troche szkode że stracili feltona tak za darmo ale jak jest jose to nie jest źle, true pg. tego potrzebowali w charlotte, bo felton czasami strasznie zamulał ofensywe

ale i tak muszą jeszcze coś pod kosz ściągnąć bo w sumie teraz to został tylko tyrus i banda kaskaderów diopy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.