Skocz do zawartości

Plotki, transfery, wydarzenia - zaczynamy sezon 2009/10


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wg informacji ktore dostal Chad Ford z ESPN-u Tyson Chandler chce wyoptowac swoj ostatni rok kontraktu w Bobcats. I zostawic na stole 12,6 banki ktore maja mu placic wlodarze druzyny z Charlotte :shock: Nie wiem na ile liczy, pewnie chce po prostu chapnac dlugoterminowy kontrakt na wiele mln, ale czy nie mialby na to szans w 2011???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jeszcze wypowiedz Forda:

"ESPN's Chad Ford

Thunder, Knicks, Timberwolves, Wizards and Heat could be after Chandler

 

"Now that the injury is behind him, Chandler is looking to seize an opportunity. With so many teams under the luxury tax next season and only five or six top tier free agents out there, a number of teams are going to be left with lots of money to spend this summer. Not everyone can land LeBron or Dwyane Wade. The other thing working in Chandler's favor is that there aren't really any true centers in free agency this summer and a number of teams with cap space including the Thunder, Knicks, Timberwolves, Wizards and Heat need a center badly. Pair those two factors together and Chandler could be in a for a big payday this summer. While it's unlikely he can get a starting contract at $12.6 million per year, he should be able to snag a 4 or 5 year deal in the $10 million per year range and get some security before the collective bargaining agreement changes next summer. If Chandler exercises the termination option in his contract, it will leave the Bobcats with just one big man, Nazr Mohammed, in the middle. However, getting Chandler's $12.6 million off the books next year would give the Bobcats between $6 and $7 million in cap room this summer to try to replace him."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Blazers i Rockets mogli wziąć Jordana, tylko co z tego?

 

Używaj z łaski swojej wielkich liter, bo słabo to wygląda.

czy to dla ciebie naprawdę jest zbyt trudne do zrozumienia? gdyby draft 2005 odbył się dziś to Jazz by nie zmienili decyzji, a czy stało byś się tak, gdybyśmy się cofnęli do 1984 czy blazers postąpili by tak samo?

 

teraz już rozumiesz jak bezsensowny argument podałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ci debilna dyskusja się wywiązała, dyletant zarzuca niewiedzę gościowi który na Jazz zjadł zęby :D

 

Człowieku jedyny moment kiedy ktoś mówił w obozie Utah o złym wyborze, to byli to wyłącznie fani w pierwszym sezonie obu graczy, wyłącznie zresztą za sprawą takiego a nie innego zachowania Sloana który nie gra rukasami za dużo, i tyle w tym względzie, nie znajdziesz nikogo kto by ci powiedział w organizacji Jazz, czy tez pośród dziennikarzy zajmujących się tą drużyną w SLC, że wymienili by Derona na Paula, nawet w momencie kiedy ten drugi był bliski czołówki w głosowaniu na MVP, a teraz to już wogóle chyba by NOH musieli coś dorzucić Jazz przy okazji takiej wymiany :wink:

 

Akcje Willa teraz wogóle lepiej stoją, wszyscy się w końcu słusznie jaraja, jak wyrąbisty jest, poza tym chłopak pasuje do Utah bo wie kto w drużynie rządzi i robi swoje nie gad, dlatego jest w SLC a Paul zapiernicza po Bourbon St. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma mniej postów/mniejszy staż, prezentuje inne zdanie więc automatycznie zarzucasz mu dyletanctwo?

Prawdopodobnie Utah wzięli Derona bo jest bielszy niż :D

Akurat w tym wypadku jestem pewny że o Jazz nie wie nawet 1/10 tego co Max, a co do "białości" to pewnie był to jeden z argumentów na + u Willa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, szczególnie dla osoby robiącej błędy w pisowni nazw własnych stacji :twisted:

Chyba nie zrozumiałem.

 

elwariato powiedz mi gdzie komuś zarzucam niewiedzę? Twierdzę tylko, że to argument z dupy wyjęty.

Za to dyletanctwo zarzucasz mi. Spoko. Stocktona z Malonem oglądałem też tylko na youtube. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po tym jak jj i rudy guy dostali maksy zaczynam podejrzewać, że stern obiecał właścicielom możliwość przerywania/anulowania kontraktów w nowym CBA, a lockout jest prawie pewny.

Btw: kontrakty dla takich tuzów jak Darko tylko mnie w tym upewnaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak jj i rudy guy dostali maksy zaczynam podejrzewać, że stern obiecał właścicielom możliwość przerywania/anulowania kontraktów w nowym CBA, a lockout jest prawie pewny.

Btw: kontrakty dla takich tuzów jak Darko tylko mnie w tym upewnaja.

no raczej nie są takimi łosiami, żeby się dac nabrac na obietnicę, która jest nie do wypełnienia, miszczu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są takimi losiami żeby dawać takie kontrakty?

Chyba ze ich KGB zmusilo ...

bujaj w obłokach, bujaj - taka już Twoja natura :lol: 'co by było gdyby' i 'a może by tak lepiej' itp

 

jakbyś chciał zejśc na ziemie i założyc się o jakąś kasę co do przerywania tych kontraktów, to ja bardzo chętnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.