Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ely3 napisał:

Chyba nie wiesz o czym jest dyskusja. Brunson przed sezonem był w rankingach ok 50 miejsca a teraz jest pewnie ok 20. Wscjoczył z poziom prawie All star na poziom nie byłem All starem choc powinienenem bo była za duża konkurencja na mojej pozycja.

 

Czyli wskoczyl z prawie all stara na prawie all stara?

Dyskusja oczywiscie zbedna, Lauri zasluzenie wygral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mayor napisał:

nabija sobie puste statystyki

Aha tylko ,że Fin ma +3,2 net rtg Brunson ma +2,4. On off Lauir ma +10 a Brunson minus 1,2. Jazz nie tankowało bo Fin  zagrał sezon na poziomie ALL star. Nie dało się przgrywać choć sam bym wolał by mieli bilans jak Blazers

Fin nie kręcił pustych statystyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utah trades:

Ochai Agbaji + kontrakty np . Olynyka i Sextona (mogą być inne) + tegoroczną 1 rundę (zakładając, że nie będzie wylosowana do top4)  + 3 inne pierwsze rundy top5 protected.

Portland trades:

Damian Lillard

Bierzecie?

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Behemot napisał:

Utah trades:

Ochai Agbaji + kontrakty np . Olynyka i Sextona (mogą być inne) + tegoroczną 1 rundę (zakładając, że nie będzie wylosowana do top4)  + 3 inne pierwsze rundy top5 protected.

Portland trades:

Damian Lillard

Bierzecie?

Dla Jazz lipa tyle wyborów oddać, żeby mieć drużynę na 1 rundę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Behemot napisał:

Damian Lillard

Bierzecie?

3 lata temu w ciemno. Teraz to wiekowo średnio sie wpasowuje. Wiesz nie po to Jazz rozwaliło zespół by teraz brać starszego od Goberta czy Mitchella zawodnika. Prędzej uwierze w jakieś wymiany po  Lukę ( oczywiście nie jestem LAFEM - wiem ,ze to sie nie wydarzy) niż ,że Ainge odda teraz wybory by brać 33 letniego zawodnika., który ostatni sezon nawet nie robił lepszego wyniku niż Lauri 

Jeśli Ainge ruszy wybory to za jakiegoś zawodnika ok 25-26 lat ale na pewno nie za Johna Collinsa co dziennikarze wciskali Jazz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ely3 napisał:

3 lata temu w ciemno. Teraz to wiekowo średnio sie wpasowuje. Wiesz nie po to Jazz rozwaliło zespół by teraz brać starszego od Goberta czy Mitchella zawodnika. Prędzej uwierze w jakieś wymiany po  Lukę ( oczywiście nie jestem LAFEM - wiem ,ze to sie nie wydarzy) niż ,że Ainge odda teraz wybory by brać 33 letniego zawodnika., który ostatni sezon nawet nie robił lepszego wyniku niż Lauri 

Jeśli Ainge ruszy wybory to za jakiegoś zawodnika ok 25-26 lat ale na pewno nie za Johna Collinsa co dziennikarze wciskali Jazz 

Oczywiście ze time line jest taki ze nie powinno się brać nikogo z tych starszych gwiazd. 
Ale w związku z faktem ze razem z towarzyszem @karpik szkalowaliście Johna Collinsa po wygranym meczu Atlanty gdzie gość wyglądający na dysfunkcyjnego był drugim strzelcem Hax i to na solidnym procencie a Wy tylko potrafiliście go pocisnąć życzę serdecznie aby wylądował w Jazz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ignazz napisał:

Oczywiście ze time line jest taki ze nie powinno się brać nikogo z tych starszych gwiazd. 

Tylko , czy na pewno? Na ten moment Utah jest za słabe na play off, a za mocne na tank. Markannen za miesiąc kończy 26 lat, czyli wchodzi w prime. Jaki jest tu plan?

PS: Fun fact - średnia wieku w Utah jest wyższa, niż w Blazers z Lillardem (piszę to oczywiście w przymrużeniem oka, don't shout).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.