Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

jak wstałem rano  isobie włączyłem jeszcze 4 kwarte na żywo to parzyłem jak jakiejś totalne nonejmy dostają od Lakers az... na dwie minuty do końca JAzz jest - 10 i zaczęło show. Trafiali . Lakers chyba myślami byli gdzie indziej bo grali mocno drewnianie. I JAzz doprowadziło do dogrywki

Agbaji jest mocno niestabilny ale dziś grał kosmos. Świetny mecz w jego wykonaniu

W dogrywce Lakers ratował JAmes i błędy Jazz ale bez jaj ,ze piatka Agbaji-Olynyk-Jones-Nunn-THT może walczyć na równo z Lakersami . Dobrze ,że oni tego MArkannena z Clarskonem wyslałli na fikcyjne kontuzje a Sexton na wszelki wypadek grał tylko 15 minut bo jeszcze by niechący ten mecz wygrali. I tak mają za dużo win

Podstawowy bład w tankowaniu. Nie brac dobrego trenera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

jak wstałem rano  isobie włączyłem jeszcze 4 kwarte na żywo to parzyłem jak jakiejś totalne nonejmy dostają od Lakers az... na dwie minuty do końca JAzz jest - 10 i zaczęło show. Trafiali . Lakers chyba myślami byli gdzie indziej bo grali mocno drewnianie. I JAzz doprowadziło do dogrywki

Agbaji jest mocno niestabilny ale dziś grał kosmos. Świetny mecz w jego wykonaniu

W dogrywce Lakers ratował JAmes i błędy Jazz ale bez jaj ,ze piatka Agbaji-Olynyk-Jones-Nunn-THT może walczyć na równo z Lakersami . Dobrze ,że oni tego MArkannena z Clarskonem wyslałli na fikcyjne kontuzje a Sexton na wszelki wypadek grał tylko 15 minut bo jeszcze by niechący ten mecz wygrali. I tak mają za dużo win

Podstawowy bład w tankowaniu. Nie brac dobrego trenera

To nie jest podstawowy błąd. Błędem był brak kompletnej wyprzedaży na starcie sezonu. Dobry trener jest potrzebny. Chciałbyś takiego Silasa za Willa?

Ja nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ozzy110 napisał:

To nie jest podstawowy błąd. Błędem był brak kompletnej wyprzedaży na starcie sezonu. Dobry trener jest potrzebny. Chciałbyś takiego Silasa za Willa?

Ja nie.

PRzecież Jazz po trade deadline wciąz wygrywało nawet jak usadzali Fina. Dziś byli o włos od pokonania Lakers grajac głębokim irezerwami.

Pewnie lepiej byłoby sprzedać na początku sezonu Bojana z Vanderbiltem do Suns jak był koncept za dwa wybory pierwszorudnowe i Crowdera ale podobno nikt nie chciał dać wyboru za Conleya i się finalnie trochę Ainge zakopał. No ale pewnie nie spodziewałem się takiej eksplozji Fina

Agbaji fajnie się rozwija ale to będzie zadaniowiec. Czwarta może piąta opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

PRzecież Jazz po trade deadline wciąz wygrywało nawet jak usadzali Fina. Dziś byli o włos od pokonania Lakers grajac głębokim irezerwami.

Pewnie lepiej byłoby sprzedać na początku sezonu Bojana z Vanderbiltem do Suns jak był koncept za dwa wybory pierwszorudnowe i Crowdera ale podobno nikt nie chciał dać wyboru za Conleya i się finalnie trochę Ainge zakopał. No ale pewnie nie spodziewałem się takiej eksplozji Fina

Agbaji fajnie się rozwija ale to będzie zadaniowiec. Czwarta może piąta opcja

Dlatego napisałem ci "na starcie sezonu". Wyjmij z tych początkowych winów Vando Conleya Beasleya i masz te kilka winów mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Reikai

Tu masz oryginalny twit.. a potem kolejne ćwierknięcie

Ale z tego daleko idących wniosków nie ma co wyciągać. Trochę pod wpływem chwili . Troche pod wpływem tego ,że to on wyprowadzał akcje w drugiej połowie a  LeBron stał z boku. A trochę bo to nie pierwszy raz kiedy Austin jest bohaterem Lakers. Facet ma talent . Ma papiery na świetnego zadaniowce

Przy okazji @lorak powinien go uwielbiać bo jest bohaterem reddita odkąd się okazało ,że chyba jako jedyny wybrał Kesslera na debiutanta roku a reszta wybrała Banchero... I jeszcze uzasadniał to zaawansowanymi statystykami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź Ty się @mayor opanuj... Lauri mniej więcej w te same minuty co rok temu robił 11 pkt więcej . Został ALL Starem. Brunson nie. Brunson już w Mavs wyglądał na gościa na poziomie prawie All Star więc u niego przeskok jest minimalny. To już większy miał Shai ale znowu już rok dwa temu było widać ,że gościu bęzie ALL -nba. Z Laurim dotychczas było tak ,że w kadrze szalał a w NBa nie za bardzo mógł się odszukać. Teraz w Jazz facet robił efektywne cyferki. Pod koszem miał skutecznośc niczym James w prime czy Durant. Świetny za 3, NA mid range. Właściwie roił 25 pkt na niesamowitej efektywności. Lepiej zbierał bronił niż kiedykolwiek. A gdyby nie fakt ,że Jazz postanowiło sabotować go to jeszcze by wprowadził Jazz do PO i to pewnie z 8 miejsca. A Jazz w opinii większości miało przed sezonem jeden z najgorszych składów w NBA. 

Więc nie Brunson nie załsużył na nagrodę. Można co najwyżej dyskutować o Shaiu i ja bym raczej się skłaniał ku niemu ale jak wspomniałem on był sztucznie przez lata kontuzjowany więc teraz zagrał swoje. Fin eksplodował. 3 minuty więcej gry a 11 pkt więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

Weź Ty się @mayor opanuj... Lauri mniej więcej w te same minuty co rok temu robił 11 pkt więcej . Został ALL Starem. Brunson nie. Brunson już w Mavs wyglądał na gościa na poziomie prawie All Star więc u niego przeskok jest minimalny. To już większy miał Shai ale znowu już rok dwa temu było widać ,że gościu bęzie ALL -nba. Z Laurim dotychczas było tak ,że w kadrze szalał a w NBa nie za bardzo mógł się odszukać. Teraz w Jazz facet robił efektywne cyferki. Pod koszem miał skutecznośc niczym James w prime czy Durant. Świetny za 3, NA mid range. Właściwie roił 25 pkt na niesamowitej efektywności. Lepiej zbierał bronił niż kiedykolwiek. A gdyby nie fakt ,że Jazz postanowiło sabotować go to jeszcze by wprowadził Jazz do PO i to pewnie z 8 miejsca. A Jazz w opinii większości miało przed sezonem jeden z najgorszych składów w NBA. 

Więc nie Brunson nie załsużył na nagrodę. Można co najwyżej dyskutować o Shaiu i ja bym raczej się skłaniał ku niemu ale jak wspomniałem on był sztucznie przez lata kontuzjowany więc teraz zagrał swoje. Fin eksplodował. 3 minuty więcej gry a 11 pkt więcej

Fan Jazz obviously ❤️

Brunson zaraz w tych PO wejdzie na poziom superstara 😉 z miejsca jest liderem PO teamu a Lauri taaką dużą wczoraj złowił.

Staty mają bardzo porównywalne per 36 tyle że Brunson mniej rzuca za 3 ale jako gracz dojrzały i odpowiedzialny za całą drużyne nie może sobie tych rzutów pałować jak jakis tam białas w lottery team.

Brunsonowi się ta nagroda należała jak psu buda.

Plus Mavs dobry zjazd bez niego a to tylko świafczy o klasie gracza.

Lider > stat padder w lottery team

xD

P.s. Jakbym w końcu po latach nie zamówił jerseya Larrego Johnsona to kupiłbym właśnie Brunsona.

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agresywnychomik napisał:

Brunsonowi się ta nagroda należała jak psu buda

taa,bo jak wiadomo wzrost statystyczny z :

1) brunson - z 16,3-24 (pkt),  4,8-6,2 (asysty)  - https://www.espn.com/nba/player/stats/_/id/3934672/jalen-brunson

jest wiekszy niz:

2) lauri - z 14,8 -25,6 (pkt), 5,7-8,6 (zbiorki), 44,5-49,9 (fg),35,8-39,2 (% 3 pts) - https://www.espn.com/nba/player/stats/_/id/4066336/lauri-markkanen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujemy o klasie gracza czy o nagrodzie za postęp. Nikt nie twierdzi ze Lauri ma większy impakt na PO czy ze jest zdecydowanie lepszym graczem. Przywołując poziom zeszłorocznych Dallas i stratę tego sezonu sami ustawianie wysoko podłogę Brunsonowi. A nagroda jest za różnice  podłoga i sufit na koniec sezonu a nie kto lepszy. 

Mylicie pojęcia i się jeszcze burzycie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Weź Ty się @mayor opanuj... Lauri mniej więcej w te same minuty co rok temu robił 11 pkt więcej . Został ALL Starem. Brunson nie. Brunson już w Mavs wyglądał na gościa na poziomie prawie All Star więc u niego przeskok jest minimalny. To już większy miał Shai ale znowu już rok dwa temu było widać ,że gościu bęzie ALL -nba. Z Laurim dotychczas było tak ,że w kadrze szalał a w NBa nie za bardzo mógł się odszukać. Teraz w Jazz facet robił efektywne cyferki. Pod koszem miał skutecznośc niczym James w prime czy Durant. Świetny za 3, NA mid range. Właściwie roił 25 pkt na niesamowitej efektywności. Lepiej zbierał bronił niż kiedykolwiek. A gdyby nie fakt ,że Jazz postanowiło sabotować go to jeszcze by wprowadził Jazz do PO i to pewnie z 8 miejsca. A Jazz w opinii większości miało przed sezonem jeden z najgorszych składów w NBA. 

 

Musisz mi przypomnieć jaki sezon zagrała drużyna ,w której tak Lauri eksplodował bo nie za bardzo było widać żeby cokolwiek ugrali w tym sezonie.,W zeszłym przynajmniej Lauri zagrał w play in , a teraz nawet jego team nie zatankował porządnie.,Dla mnie to żaden improvement jak gracz nabija sobie puste statystyki a drużyna leci w dół., Brunson miał ogromny impact na Knicks nie tylko poprawił swoje cyferki , ale przede wszystkim poprawił jakość całego zespołu o dwie klasy i przejął leadership od Randla.,Z drugoplanowego grajka na franchise playera to jest rzeczywiście improvement.,Moim zdaniem gracze z drużyn loteryjnych nie powinni być brani pod uwagę przy nagrodach indywidualnych,. To powinny być nagrody dla wartościowych  graczy , a nie dla przegrywów i tankerów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał:

Moim zdaniem gracze z drużyn loteryjnych nie powinni być brani pod uwagę przy nagrodach indywidualnych,. To powinny być nagrody dla wartościowych  graczy , a nie dla przegrywów i tankerów 

i tak najczęściej jest, przy czym nie dotyczy to gówno-nagród jak MIP czy ROTY czy 6th man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, agresywnychomik napisał:

Brunsonowi się ta nagroda należała jak psu buda.

P.s. Jakbym w końcu po latach nie zamówił jerseya Larrego Johnsona to kupiłbym właśnie Brunsona.

Fan Knicks obviously:)
 

 

34 minuty temu, mayor napisał:

Musisz mi przypomnieć jaki sezon zagrała drużyna ,w której tak Lauri Shai  eksplodował bo nie za bardzo było widać żeby cokolwiek ugrali w tym sezonie.

Poprawiłem
 

Brunson zagrał bardzo dobry sezon, ale to nie było żadne "wow", tymczasem eksplozja Markannena była zaskoczeniem dla wszystkich i róznica w poziomie gry w porównaniu z zeszłymi sezonami największa.

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, agresywnychomik napisał:

Brunson zaraz w tych PO wejdzie na poziom superstara 😉 z miejsca jest liderem PO teamu a Lauri taaką dużą wczoraj złowił.

Chyba nie wiesz o czym jest dyskusja. Brunson przed sezonem był w rankingach ok 50 miejsca a teraz jest pewnie ok 20. Wscjoczył z poziom prawie All star na poziom nie byłem All starem choc powinienenem bo była za duża konkurencja na mojej pozycja.

Lauri przed sezonem nie był nigdzie w 100 najlepszych koszykarzach a teraz jest ok 26-28 miejsca.Fin gra raptem 3 minuty więcej na mecz niż rok temu.

Jeśli pytasz się czy Brunson jest lepszym graczem niż Fin to tak ale jeśli pytanie jest kto zrobił większy postęp to nie ma o czym rozmawiać . Brunson nie zrobił takiego przeskoku jak Fin

Już pomijam ,że Jazz mieli być najgorszą ekipą wg wszystkich praktycznie a nie weszli do PO tylko dlatego ,że po ASG obili sabotaż na maksa wysyłając rezerwy bez straterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.