Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

Wyzywałem swego czasu Spurs ale widzę że Jazz by tankować robi ostrą jazdę. Dziś Clarkson i Kessler na wymyślonych kontuzjach zwłaszcza Clarkson a i tak niewiele brakowało by wygrali z Dallas. Jazz jednak sadzając na zmianę Fina i Clarkson a w tydzień z 16 pozycji zjechali na 8 w drafcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla @lorak Kessler w pierwszej akcji zablokował Banchero i rozdał 3 bloki w 3 pierwsze minuty meczu czym poniekąd ustawił mecz.

Ogólnie Lauri, grał tak sobie aleKessler i Agbaji zagrali w dobry mecz no i kolejny raz Jazz nie udało się tankować. Niesamowite . Oddali 4 graczy rotacji. Na wszelki wypadek kolejna dwójka na liście kontuzjowanych i gra tylko trójka graczy z rotacji plus THT który w styczniu się nie łapał

A i tak prowadzili przez cały mecz mając naprzeciwi młodych zdolnych Magic ( no dobra tam były z 3-4 momenty kiedy Magic wyszło na prowadzenie)

 

W końcówce meczu znowu Kessler i Lauri przejęli mecz i wygrali...

A co do Magic to chyba zgasła gwiazda Bola Bola . Strasznie nijaki. się zrboił... No i parkiet... Myślałem ,że nic nie przebije parkietu Hornets ale ten jest po prostu lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Reikai napisał:

Chyba złote dziecko z Lakers zaczęło ogarniać temat.

Mówiłem, nie skreśla się 22 letnich dzieciaków.

Daj panie spokój. Jazz oddało 4 graczy. Kontuzje mają Sexton i Clarkson a itak mają bilans 4-4... Co oni mają zrobic by tankować? PRzecież dziś grając szrotem mieli z Hornets prawie cały czas 15 pkt przewagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Daj panie spokój. Jazz oddało 4 graczy. Kontuzje mają Sexton i Clarkson a itak mają bilans 4-4... Co oni mają zrobic by tankować? PRzecież dziś grając szrotem mieli z Hornets prawie cały czas 15 pkt przewagi.

Teraz macie 7 takich meczów, ze bardzo realne jest nawet 0:7, 1:6. Heat, Celtics, Kings, Blazers, Bucks, Kings, Suns. Za Pelicans i Thunder spadniecie, ci Blazers tez powinni bardziej ''chciec''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to Jazz ma zrobić by tankować.

Wywalili za darmo i jeden wybór Conleya, Vando NAW . Clarkson trenuje ale wciąż nie gra. Sexton nie gra

W s5 grają dwoma debiutantami a THT rozgrywa. Na ławce jest szrot a z Bostonem odrobili łatwo 19 pkt straty. PRzegrywali 7 w końcówce 4 kwarty ale ,,,,,

Po 1 Jazz przszła na obronę strefową i Boston miał ogromne problemy z atakiem

Po 2 - Agbaji sie fajnie rozwija. Rewelacyjnie bronił Tatuma w czasie tego meczu. Tatum chyba tylko raz trafił .

Po 3 - Końcówka.. To co Tatum wyrabiał w końcówce to był koszmar sprzed dwóch lat. Najpierw wymyślił sobie ,że rzut long 2 nad Kesslerem to świetny pomysł. Oczywiscie nie był. Potem uznał ,ze dziwaczny rzut za 3 przez ręce z nabiegu to będzie super rzut. Oczywiscie nie był. A na końcu Kessler zrobił zwycięski blok.

W ogóle dzięki Sota za Kesslera. Facet jest neisamowity. Dziś obroną uratował Jazz. Niestety Jazz tymi zwycięstami praktycznie wycięła się z tanku. Niby wciążż mają koszmarny terminarz ale była szansa być na 5-6 miejscu od końca a teraz sa razem z Sotą wciąz w play-in.. Finalnie pewnie skończą około 10 miejsca czyli nijak Agbaji z Kesslerem fajnie sie rozwijają. Ale to nie jest skład na poważne granie. A Victor to jednak inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boze, ale Kessler dzisiaj do kieszeni wsadzil Sabonisa, przeoral go po prostu i wgniotl w ziemie. Piekny jest ten deal za tego dziada z dziurawymi rekoma Goberta, tysiac pickow i do tego taki center ktory juz jako rookie niszczy w obronie, a do tego nie ma rak z galezi i potrafi zlapac pilke. Ainge pojdzie do piekla za ten gwalt na Wolves.

Jazz wydawalo sie, ze wyluzuja sie z tymi playoffami i zaczna pozny tank, a tu po zwyciestwie nad Kings mamy jakas kosmiczna sytuacje na tym zachodzie. Ale dobrze, zasluguja na to fani Jazz, widac jaki tam jest fajny vibe obecnie na trybunach i jak wszyscy ciesza sie z tej mlodej druzyny, ktora tak fajnie gra.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

Kessler jest trochę z kosmosu. Mało kto podziwia w tej lidze defence clutch ale gościu ma już na koncie dwa game winnery w postaci bloków. On broni dobrze pod koszem jak i przesuwa się na nogach do obrony picków. Nie ma znaczenia czy kosz atakuje rolujący wysoki czy kozłujący niski . On potrafi wybronić jednego i drugiego. Nie podpala się do pompek. Właściwie od początku roku to przypominam sobie jedną ostatnią akcję którą skopał tj z76ers kiedy lekko się zawahał do kogo pójśc i o ułamek sekundy spóźnił się z obroną rzutu Joeal. Gdyby poszedł wcześniej do niego to pewnie by go zablokował bo był blisko tego a tak JAzz przegrało

Agbaji też się niesamowicie rozwija. On przecież jeszcze w grudniu miał problem by grać na poziomie w G-Lidze i insiderzy Jazz mieli go za zmarnowany wybór. Potem stał w rogu. A teraz coraz lepiej broni , robi wjazdy. Wygląda coraz lepiej . I dziś mimo pociągnął Jazz do wygranej

 

Której nota bene nie chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ely3 napisał:

@Reikai

Kessler jest trochę z kosmosu. Mało kto podziwia w tej lidze defence clutch ale gościu ma już na koncie dwa game winnery w postaci bloków. On broni dobrze pod koszem jak i przesuwa się na nogach do obrony picków. Nie ma znaczenia czy kosz atakuje rolujący wysoki czy kozłujący niski . On potrafi wybronić jednego i drugiego. Nie podpala się do pompek. Właściwie od początku roku to przypominam sobie jedną ostatnią akcję którą skopał tj z76ers kiedy lekko się zawahał do kogo pójśc i o ułamek sekundy spóźnił się z obroną rzutu Joeal. Gdyby poszedł wcześniej do niego to pewnie by go zablokował bo był blisko tego a tak JAzz przegrało

Agbaji też się niesamowicie rozwija. On przecież jeszcze w grudniu miał problem by grać na poziomie w G-Lidze i insiderzy Jazz mieli go za zmarnowany wybór. Potem stał w rogu. A teraz coraz lepiej broni , robi wjazdy. Wygląda coraz lepiej . I dziś mimo pociągnął Jazz do wygranej

 

Której nota bene nie chciałem

Jak ja bym chciał zobaczyć Kesslera już w tym sezonie w playin❤️ i całe JAZZ xD

Zresztą jak widać nie bez przyczyny Kessler był w NCAA najlepszym blokującym w sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to są wszystko piękne historię, ale czy aby przypadkiem Kings się leciutko nie podłożyli? 

2pzj16.jpg?a466176

 

 

Nie. Są jeno najbardziej przeszacowanym teamem w nba. Mam nadzieję, że pomogłem... 

... A najmniej 'miłości' to w tej lidze dostają białasy, którzy nie potrafią skakać. Choćby taki Olynyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Robaq napisał:

Wrocil wrócił największy fan Kingsow. 

 

Pt spuchna chwile przed Nba all stars game.

Los sacto jest mi zupełnie obojętny. W udrożnieniu od ciebie nie patrzę na nich przez różowe okulary i, co za tym idzie, nie pomijam w ocenie ich potencjału pewnych pistotnych faktów. Tyle... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kcp78 napisał:

Nie. Są jeno najbardziej przeszacowanym teamem w nba. Mam nadzieję, że pomogłem... 

Myślę, że jakieś 20 zespołów chciałyby być obecnie tak przeszacowane. Bardziej mi chodziło o to, że Jazz na tym miejscu w konferencji w tym momencie sezonu to woda na młyn czubu Zachodu w tym Kings właśnie, oni już poniżej 3 seedu i tak nie spadną, a zespoły od 6 do 12 będą musiały się wykrwawiać do ostatniego dnia sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Myślę, że jakieś 20 zespołów chciałyby być obecnie tak przeszacowane. Bardziej mi chodziło o to, że Jazz na tym miejscu w konferencji w tym momencie sezonu to woda na młyn czubu Zachodu w tym Kings właśnie, oni już poniżej 3 seedu i tak nie spadną, a zespoły od 6 do 12 będą musiały się wykrwawiać do ostatniego dnia sezonu

'Przeszacowanie' nie jest niczym pozytywnym. Przeca w play offach każdy będzie chciał grać przeciw Kings...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

'Przeszacowanie' nie jest niczym pozytywnym. Przeca w play offach każdy będzie chciał grać przeciw Kings...

wiem o co Ci chodziło, to żaden tejk, tak myśli pewnie większość z nas, tyle, że niektörzy z trochę innej perspektywy

Kings niczego nie muszą już udowadniać, po 17 latach dopięli swego i to w kapitalnym stylu, nikt nie będzie im wypominał porażki w pierwszej rundzie, ważne, żeby w następnych sezonach już nie wracali do roli chłopców do bicia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pamiętam jak pisałeś że na początku sezonu Pistons przegrali z kings wygrany mecz. Który w 90 proc toczyl się na jednym posiadaniu .

 

Jeszcze do 10 marca nie wierzyłem w PO dla Kings. Teraz uważam  że skończą na 4/5 miejscu więc jeśli chodzi o różowe okulary to niestety nie ja. 

A ja tylko podsumowuje i przypominam twoje tezy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.