Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek wstaje sobie rano. Odpala meczyk  i sobie spokojnie patrzy jak Jazz tankuje. Cały mecz bez rozegrania. Strata za stratą. Ławki nie ma. 16 strat na koniec 3 kwarty przy 17 asytach., Ooo i w końcu Jazz może zacznie ten marsz w dół.I boooom

Lauri robi w 4 kwarcie miazgę 8/12 z gry. 18 pkt przy 20 Thunder. Kessler może nie punktuje ale nagle w ostatncih5 sekundach zrobił dobitkę na remis a potem zrobił blok kiedy już został minięty.

Lubię Goberta ale Jazz jakims cudem wyciągnęło gościa który już jako debiutant powinien się kręcić wokół all def nba .Pewnie by tu wpadł @january ale wiem ,ze nie wpadnie z dowodami ,ze Claxton jest najlepszym młodym broniacym centrem ale Kessler jest niesamowity. To jak dziś on wybronił ostatnią akcję to szok.. 

7 pkt 18 zbiórek i 7 bloków . I ja wiem ,ze Thunder pod koszem nie ma nikogo wiec te zbiórki szału nie robią ale te bloki to już inna historia

 Jazz wygrało mecz , który powinni przegrać bo byli słabsi większość meczu. Wygrało mecz , który fani chcieli by przegrali. Jak patrzę na Victora to ja nie wiem po co to Jazz tak wygrywa i Lauri - Kessler to jest niesamowita dwójka ale Victor jest kosmita . Jazz już tylko może liczyć na cud z wygraniem loterii  ( jak kiedyś Memphis z Morantem) albo na utratę umysłu rywali i potem takie Hawks przykładowe odda Lukę za innego Trae 

Z jednej strony fajnie się ogląda Fina i Kesslera ale z drugiej gołym okiem widać ,ze to nie jest zespół który może wygrać pierwszą runde PO. To przeciętniak choć ze sporym potencjałem ale potrzebny jest tam lider pełnowymiarowy z TOP10 ligi albo ktoś pokroku Victora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackmagic

Pytałeś się czemu Jazz nie tankuje ale tak realnie to co oni moga zrobić poza sztuczkami kięgowymi? Tak jak Thunder tj usadzić Fina na fikcyjnej kontuzji?

Oddali wszystkich swoich starterów sprzed roku

Gdzie Royce poszedł tylko za wybór. Goberta tak naprawdę za Kesslera  i THT i morze wyborów. Conley za darmo bo JTA nie licze jako gracza. Bojan za Olynyka

Jedynie za Mitchella przyszedł zwrot sensowny... No ale oddali teraz kolejnych 3 graczy za darmo praktycznie. Dziś w rotacji grube minuty miał Dunn. JTA, Jones

Gay coś tam z nosem sobie zrobił w trakcie meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

@blackmagic

Pytałeś się czemu Jazz nie tankuje ale tak realnie to co oni moga zrobić poza sztuczkami kięgowymi? Tak jak Thunder tj usadzić Fina na fikcyjnej kontuzji?

Oddali wszystkich swoich starterów sprzed roku

Gdzie Royce poszedł tylko za wybór. Goberta tak naprawdę za Kesslera  i THT i morze wyborów. Conley za darmo bo JTA nie licze jako gracza. Bojan za Olynyka

Jedynie za Mitchella przyszedł zwrot sensowny... No ale oddali teraz kolejnych 3 graczy za darmo praktycznie. Dziś w rotacji grube minuty miał Dunn. JTA, Jones

Gay coś tam z nosem sobie zrobił w trakcie meczu.

Dokładnie. Był Westbrook do wyjęcia, można sadzać Fina w 4q….

teraz utah są w takim miejscu ze bez franchise playera nie będą więcej niż 1R drużyna a była szansa na generation talent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, blackmagic napisał:

Dokładnie. Był Westbrook do wyjęcia, można sadzać Fina w 4q….

teraz utah są w takim miejscu ze bez franchise playera nie będą więcej niż 1R drużyna a była szansa na generation talent

Ale ja się zgadzam z tezą ,że powinni tankować i w teorii zrobili dużo by to robić. bo wymienili całe s5 z zeszłego roku. Wymieniali graczy od Soty na kolejne wybory lub młodzież. Realnie to oni często oddawali za darmo by się osłabić ale akurat Lauri gra fenomenalny sezon

Oni przecież grają młodzieżą samą. THT jest rozgrywającym. Duże minuty dostają Agbaji . czy pozyskani z LAkers JTA i Joones a obaj robili zawrotne 5 pkt łącznie w Lakers

Można oczywiście ordynarnie tankować sadzając Fina na długie minuty ale myślę ,że to jednak już w lidze jest rzadkością ..Wolałbym jednak by jak PAcers byli teraz na 6 miejscu od końca a nie na 8 na Zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ely3 napisał:

Ale ja się zgadzam z tezą ,że powinni tankować i w teorii zrobili dużo by to robić. bo wymienili całe s5 z zeszłego roku. Wymieniali graczy od Soty na kolejne wybory lub młodzież. Realnie to oni często oddawali za darmo by się osłabić ale akurat Lauri gra fenomenalny sezon

Oni przecież grają młodzieżą samą. THT jest rozgrywającym. Duże minuty dostają Agbaji . czy pozyskani z LAkers JTA i Joones a obaj robili zawrotne 5 pkt łącznie w Lakers

Można oczywiście ordynarnie tankować sadzając Fina na długie minuty ale myślę ,że to jednak już w lidze jest rzadkością ..Wolałbym jednak by jak PAcers byli teraz na 6 miejscu od końca a nie na 8 na Zachodzie

jeszcze jest szansa ze rzucicie kapot ratunkowy Lakers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Reikai napisał:

Dziekuje za Vanderbilta.

Jak poczytasz moje wpisy to na początku też się nim jarałem do mniej więcej momentu kiedy się liga zorietnował ,ze on nie ma rzutu . I wszystkie lepsze zespoły go olewały i podwajali kogoś innego. On ma świetne wyczucie do zbiórki. Atakuje deskę jakby od tego zależało życie jego rodziny .ALe to nie przypadek ,że miał najgorsze minusy w JAzz bo on jednak to głównie zbiórka i ścinanie. Lepiej by nie kozłował. Broni raz dobrze raz słabo. Na razie w Lakers rywale go nie olewają ale to chwula nowego ustawienia i nikt nie wie do końca jak Lakers będą grać

PRzy Davisie i JAmesie jest mu trochę łatwiej ale finalnie rywale będą podwajać Davisa na poście albo Jamesa bo Vando można olewać non stop. On poza polem  3 sekund nie grozi niczym

 

A merytorycznie obejrzałem sobie zaległy mecz ze Spurs i tak

Sochan próbował bronić Markannena . Próbował i robił to naprawdę dobrze ale jednak centymetrów mu brakuje na Fina i finalnie przegrał wyraźnie. Kessler i Fn znowy przejęli 4 kwartę

Sours jest beznadziejny. Poziom talentu jest tam niski. To jest ekipa na poziomie historycznie beznadziejnych Bobcats. Oby Victor jednak tam nie trafił. Od czasów Bobcats nie pamiątem tak słabej ekipy a s5 to żarcik delikatnie mówiac z Diopem i Branhamem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ely3 napisał:

A merytorycznie obejrzałem sobie zaległy mecz ze Spurs i tak

Sochan próbował bronić Markannena . Próbował i robił to naprawdę dobrze ale jednak centymetrów mu brakuje na Fina i finalnie przegrał wyraźnie. Kessler i Fn znowy przejęli 4 kwartę

Sours jest beznadziejny. Poziom talentu jest tam niski. To jest ekipa na poziomie historycznie beznadziejnych Bobcats. Oby Victor jednak tam nie trafił. Od czasów Bobcats nie pamiątem tak słabej ekipy a s5 to żarcik delikatnie mówiac z Diopem i Branhamem

 

Przeciez jak sochan go bronil to fin nic nie rzucal. W konwce meczu bylo kilka akcji dobre markanena na sochanie ale wg mnie Spurs sa tak prowadzeni zeby walczyc o zwyciestwo ale nie wygrywac :). Dzieki temu chlopaki daja z siebei wszystko i lepiej ich sie oglada teraz niz przez odstanie 2 lata. . Co do talentu to rzeczywiscie w SA jest go znacznie mniej niz nawet w takich Rockets juz o Pisonsach i Charlotte nie wspominajac. Ale tez bym nie przesadzal. jest potencjal. Vessel, Johnson Sochan. poors man Perzingis czyli Collins. wg mnei bardzo dobry grajek. SA ogolnie sa  lepiej rzucajacy niz 2 lata temu.. Z branhama tez beda ludzie. 

Ja mam nadzieje ze Victor trafi do SA ktore juz pokazalo ze majac 20+ numery potrafi obudowac takiego gracza jak duncan wiec i z Wanbanyama im sie uda i to BARDZO SZYBKO wg mnie. To nie bedzie tak jak z Donciciem. Wierz mi. Zanim Victor okrzepnie w NBA badzie mial juz znacznie lepszy zespol niz Doncic. Nie chce go w Charlotte, Orlando Detroit czy Houston po te druzyny nabraly z wysokimi numerami juz graczy przez ostatnie 3 lata i dalej graja gowno. SA mialo dwie 9-10tki i to sa ich najwyzsze numery w drafcie od czasu pozyskania Duncana. 

 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ely3 napisał:

Jak poczytasz moje wpisy to na początku też się nim jarałem do mniej więcej momentu kiedy się liga zorietnował ,ze on nie ma rzutu . I wszystkie lepsze zespoły go olewały i podwajali kogoś innego. On ma świetne wyczucie do zbiórki. Atakuje deskę jakby od tego zależało życie jego rodziny .ALe to nie przypadek ,że miał najgorsze minusy w JAzz bo on jednak to głównie zbiórka i ścinanie. Lepiej by nie kozłował. Broni raz dobrze raz słabo. Na razie w Lakers rywale go nie olewają ale to chwula nowego ustawienia i nikt nie wie do końca jak Lakers będą grać

PRzy Davisie i JAmesie jest mu trochę łatwiej ale finalnie rywale będą podwajać Davisa na poście albo Jamesa bo Vando można olewać non stop. On poza polem  3 sekund nie grozi niczym

 

A merytorycznie obejrzałem sobie zaległy mecz ze Spurs i tak

Sochan próbował bronić Markannena . Próbował i robił to naprawdę dobrze ale jednak centymetrów mu brakuje na Fina i finalnie przegrał wyraźnie. Kessler i Fn znowy przejęli 4 kwartę

Sours jest beznadziejny. Poziom talentu jest tam niski. To jest ekipa na poziomie historycznie beznadziejnych Bobcats. Oby Victor jednak tam nie trafił. Od czasów Bobcats nie pamiątem tak słabej ekipy a s5 to żarcik delikatnie mówiac z Diopem i Branhamem

 

Vanderbilt to kiepski fit z Kesslerem, a na tym drugim Jazz beda sie budowac, takze decyzja z oddaniem go moze i zrozumiala, natomiast w zespole takim jak Lakers Vanderbilt pasuje idealnie jako ten glue gay. Zobaczymy co bedzie, jak zaczna ustawiac obrone pod nowych Lakers, ale widac po wywiadach ze facet jest ogarniety i mysli na boisku, wie jak sie poruszac bez pilki, duzo scina itd. wiec jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten kciuk skręcony u Clarksona to szkolna wymówka  czy poważna kontuzja. Niemniej co już pisałem w wątku Spurs Jazz w tym meczu nie miała żadnego kreaotra. Grali mnóstwo izo i post up bo tu mieli chociaż zawodników mogących coś samemu sobie wykreować ale ogólnie ławka była dramatyczna dziś. Jedyny, który potrafił podać na czystą pozycję to THT. O czym tu mówić. Sexton szybko nie wróci. Jeśli dorzucą Clarksona to Jazz będzie miało poważny problem by zdobywać punkty.. 

Nunn pewnie dostanie kolejny 10 dniowy kontrakt ale nie oszukujmy się granie dużymi minutami trójką Fontechhio-Nunn-Juzang to jest ostry tank 

Ogólnie za późno poszła ta wymiana Conleya ale widać jak Jazz się wyczyściło z zadadniowców i kreatorów i o ile s5 jeszcze daje radę o tyle ławka to jest całkowity dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Nie wiem czy ten kciuk skręcony u Clarksona to szkolna wymówka  czy poważna kontuzja. Niemniej co już pisałem w wątku Spurs Jazz w tym meczu nie miała żadnego kreaotra. Grali mnóstwo izo i post up bo tu mieli chociaż zawodników mogących coś samemu sobie wykreować ale ogólnie ławka była dramatyczna dziś. Jedyny, który potrafił podać na czystą pozycję to THT. O czym tu mówić. Sexton szybko nie wróci. Jeśli dorzucą Clarksona to Jazz będzie miało poważny problem by zdobywać punkty.. 

Nunn pewnie dostanie kolejny 10 dniowy kontrakt ale nie oszukujmy się granie dużymi minutami trójką Fontechhio-Nunn-Juzang to jest ostry tank 

Ogólnie za późno poszła ta wymiana Conleya ale widać jak Jazz się wyczyściło z zadadniowców i kreatorów i o ile s5 jeszcze daje radę o tyle ławka to jest całkowity dramat. 

Jazz maja 2 mecze przewagi nad 13 Thunder. Spokojnie sa w stanie to osiagnac i tam tez pewnie skoncza, takze nie wiem czy za pozno ten tank - takich Rockets czy Spurs by nie przeskoczyli i tak, a tak pograli troche, dali radosci kibicom a skoncza i tak tam, gdzie powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

Jazz maja 2 mecze przewagi nad 13 Thunder. Spokojnie sa w stanie to osiagnac i tam tez pewnie skoncza, takze nie wiem czy za pozno ten tank - takich Rockets czy Spurs by nie przeskoczyli i tak, a tak pograli troche, dali radosci kibicom a skoncza i tak tam, gdzie powinni.

No a jeszcze zapomniałem dodać że Agbaji się kontuzjowal i w ostatnich minutach nie grał. Ciekawe jak zagraja w thunder? Juzang w s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2023 o 09:45, Reikai napisał:

Jazz maja 2 mecze przewagi nad 13 Thunder. Spokojnie sa w stanie to osiagnac i tam tez pewnie skoncza, takze nie wiem czy za pozno ten tank - takich Rockets czy Spurs by nie przeskoczyli i tak, a tak pograli troche, dali radosci kibicom a skoncza i tak tam, gdzie powinni.

Jedno ci muszę oddać. Dobrze ,że Jazz od początku nie grało takiej kaszany. Sexton ma prawdziwą kontuzję. Co do Clarksona to coś tam ma ale czy 2 lata temu kiedy walczyli o 1 miejsce w NBA by nie grał? Nie sądzę. Ale bez tej dwójki rozegranie Jazz to jest dramat.

8 strat tylko w 1 kwarcie a druga zaczęli od....sttraty

Potem mieli na zmianę pudła, strata, cegła strata. Ławka nawet z Laurim wyglądała na początku tej drugiej kwarty wyglądała dramatycznie. Zero ruchu. Rywale podwajali Fina. Zero ruchu w ataku

20 strat ze Spurs. Teraz 26 . większość wynika z błędów własnych. Wiadomo ,że się rotacja posypała bo oddali 3 graczy z rotacji plus NAW , który sie pojawiał w miejsce Clarksona. Teraz jeszcze dwóch ważnych graczy jest kontuzjowanych i Jazz właściwie ma 5 graczy na poziomie NBA. Nie ma kto rozgrywać . THT to nie jest topowy kozłujący. Jego niektóre straty były straszne. W ogóle jest problem z kozłującymi którzy by łamali pierwszą linię .

Jazz może mieć spore problemy by coś wygrywać obecnie. Oczywiście jak wróci Clarkson to znowu zrobi się przestrzeń dla Lauriego  ale dziś pierwszy który został zdjęty to właśnie był Markannen .

THT w ogóle nie powinen być starterem bo wygląda dramatycznie. Ale Jazz nie ma kogo wrzucic w jego miejsce. . Obawiam sie ,że będą oczy krwawiły od oglądania ich do końca sezonu a z drugiej strony w końcu zaczną robić to co powinni od początku czyli walczyć o TOP5 wybór draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz w tydzień z 16 ozycji w drafcie przesuneło się na 11

Trend dobry ale na wszelki wypadek jak Clarkson wrócił to usadzili Lauriego

Co tu mówić ten mecz miał byc przegrany i był. Co najwyżej mogę powiedzieć o rozwoju młodzieży

1 - kessler coraz częsciej próbuje gry tyłem do kosza. Wcześniej to punkty zdobywał tylko rolując i z dobitek. Teraz próbuje rzuty za3 . Próbuje coraz więcej post up. Oczywiście Thunder to średni odnośnik bo tam nie mają centra ale wygląda to ciekawie. A jeśli chodzi o obronę to nadal nie schodzi ponizej pewnego poziomu. Plus został Debiutantem Lutego na zachodzie

2- Agbaji. Długo nie mógł sie wstrzelić w ligę. Potem był ustawiany głównie w rogu i nic więcej do ataku nie wnosił. Teraz od kilku meczów coraz częsciej widze go próbującego wjazdu pod kosz. Raz mu to idzie lepiej raz gorzej.ale ogólnie widać ,że tego go chcą nauczyć . By sam sobie kreował pozycje. By wiecej kozłował mijał  iatakował a nie tylko był czekającym na piłkę i rzut za 3. To jest akura bardzo potrzzebne Jazz 

3 - Clarkson dużo zmienia jesli chodzi o kreowanie bez niego nadal jest tak sobie. THT jednak nie powinien być starterem . Nie ma na to umiejętności. JAzz nim gra bo się pozbawiło głębi i nie moga wrzucić do s5 kogoś na two wayu czy 10 dniowej umowie. Ale wcale się nie zdziwie jak za chwile w s5 będzie Nunn .

THT ma swoje momenty ale ogólnie to jednak nie jest dobry gracz. I tak rozwinął w sobie trochę wiecej opcji ofensywnych niż tylko spin wjazd pod kosz ale jego kozioł jest wciąz słaby a kreowanie kolegów mocno wątpliwe

Juzang miał fajny mecz ale nie będę się wypowiadał bo to wciąz za mała próbka. Jazz ewidentnie skupia sie teraz na rozwoju młodziezy ale efekt głównie przez ławke 

Jazz w najbliższym czasie ma tylko trudny do przegrania mecz w Charlotte ( no chyba ,ze tam usadzą obu Fina i Clarksona) u siebie Portland  czy wyjazd do San Antonio. Co do reszty to jeśli będa sadzać na zmianę Fin lub Clarkson to nie mają prawa wygrać z taką ławką. Tak dramatycznych lineupów jak obecne rezerwoe piątki Jazz to już dawno nie oglądałem. jkaby ainge to zrobił na początku stycznia to jazz by miało teraz wyniki w okolicach Spurs- Rockets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ely3 napisał:

jkaby ainge to zrobił na początku stycznia to jazz by miało teraz wyniki w okolicach Spurs- Rockets

Jazz na początku stycznia mieli 20W, więc nie mieli szans na taki bilans. Tak czy siak, ostry tank na wiosnę powinien dać piąty albo szósty bilans przed loterią, więc moim zdaniem Utah wyciśnie z tego sezonu niemalże maxa. Pograli trochę na dobrym poziomie, a do tego będą mieć realną szansę na Victora/Scoota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.