Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Z artykułu wynika, że część feministek dostrzega to, że wśród facetów są tacy, którzy nie odnajdują się w ramach, które wyznaczyli im konserwatyści i, że należy wyciągnąć do nich pomocną dłoń. Może powinieneś wziąć to sobie do serca i zamiast atakować kobiety, przełączyć się do tych light feministek i atakować konserwatystów, piewców patriarchatu i wyznawców dawnego porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał(a):

Z artykułu wynika, że część feministek dostrzega to, że wśród facetów są tacy, którzy nie odnajdują się w ramach, które wyznaczyli im konserwatyści i, że należy wyciągnąć do nich pomocną dłoń. Może powinieneś wziąć to sobie do serca i zamiast atakować kobiety, przełączyć się do tych light feministek i atakować konserwatystów, piewców patriarchatu i wyznawców dawnego porządku. 

A gdzie ja zaatakowałem kobiety jako ogół? Pokażesz cytat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jack napisał(a):

Skoro nie wiesz to tym bardziej powinieneś się zastanowić 

Podejrzewam, że ja zwykle kolejny epizod Twoich urojeń albo jakiś seksistowskich wybryków jak używanie cipowaty jako obelgi. 

Może kiedyś oduczysz się seksizmu i transfobii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Podejrzewam, że ja zwykle kolejny epizod Twoich urojeń albo jakiś seksistowskich wybryków jak używanie cipowaty jako obelgi. 

Może kiedyś oduczysz się seksizmu i transfobii

Jak zwykle odwracasz kota ogonem. Skup się na konserwatywnych mężczyznach bo to oni zmontowali i starają się utrzymać stan który Ci nie odpowiada. Zamiast tego czepiasz się kobiet, które potulnie podążają narzuconym przez mężczyzn nurtem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Jak zwykle odwracasz kota ogonem. Skup się na konserwatywnych mężczyznach bo to oni zmontowali i starają się utrzymać stan który Ci nie odpowiada. Zamiast tego czepiasz się kobiet, które potulnie podążają narzuconym przez mężczyzn nurtem. 

Mi najbardziej nie odpowiada retoryka seksistowskich feministek i mężczyzn, którzy powtarzają ich retorykę.

Może z czasem dojrzejesz i zrozumiesz że seksizm jest zły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Mi najbardziej nie odpowiada retoryka seksistowskich feministek i mężczyzn, którzy powtarzają ich retorykę.

Może z czasem dojrzejesz i zrozumiesz że seksizm jest zły 

Raz masz pretensje do kobiet, które poddają się patriarchatowi a innym razem nie odpowiadają ci kobiety, które radzą sobie bez mężczyzn. 

Biedactwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał(a):

Raz masz pretensje do kobiet, które poddają się patriarchatowi a innym razem nie odpowiadają ci kobiety, które radzą sobie bez mężczyzn. 

Biedactwo 

Gdzie mi przeszkadzają kobiety, które radzą sobie bez mężczyzn? Mam problem z tymi, dla których mężczyźni są niezbędni, bo żyją tylko dzięki nienawiści do nich. Taka Holland postuluje odebranie praw wyborczych mężczyznom. Takie były postulaty NSDAP wobec Żydów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kobiety i mężczyźni wcale nie muszą skakać sobie do gardeł. Wystarczy trochę twórczej inwencji i wszystko da się załatwić. Zniknie wszelka dyskryminacja. 

https://opoka.org.pl/News/Swiat/2024/hiszpanscy-zolnierze-zmieniaja-plec-zeby-miec-wyzsze-pensje

Każdemu polecam rozważenie podobnego kroku po osiągnięciu 60 roku życia. Emerytura 5 lat wcześniej, a jeśli czujecie się na siłach można przecież pracować nadal, tylko na limity uważać.

To info z marca, więc najmocniej przepraszam jeśli zdublowalem newsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, lorak napisał(a):

Rappar, myślę, że ci się spodoba, bo komentarze przychylne twojemu stanowisku:

 

Z takich fikołków lewactwa - 18-latka nie jest wystarczająco dorosła, by móc zdecydować, że chce być w relacji seksualnej z 30-latkiem, ale 18-latek jest wystarczająco dorosły by zmusić go do śmierci na froncie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, RappaR napisał(a):

Z takich fikołków lewactwa - 18-latka nie jest wystarczająco dorosła, by móc zdecydować, że chce być w relacji seksualnej z 30-latkiem, ale 18-latek jest wystarczająco dorosły by zmusić go do śmierci na froncie. 

18latka też może zginąć na froncie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.