Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, RappaR napisał:

Ja mówię, że jednostka:

a) dopierdalam na siłowni, jem zdrowo, noszę dopasowane ciuchy

Men's Plain White Deep V-Neck T-shirt | Mens tshirts, Cool shirts for men, Mens  tshirts fashion

 

Ma większe powodzenie od:

b) piję browcami z kumplami grając w CS, noszę byle jakie ciuchy:

Heterosexual men's fashion - 9GAG

no spoko a ja cały czas opisuję efekty jednostki która jest POMIĘDZY spektrum 'chada' (macho) i 'incela' (lamusa) (jak pewnie 90% typów) przy różnych podejściach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

no spoko a ja cały czas opisuję efekty jednostki która jest POMIĘDZY spektrum 'chada' (macho) i 'incela' (lamusa) (jak pewnie 90% typów) przy różnych podejściach

Ale czy jesteś macho czy lamusem, to jest kwestia Twoich starań.

 

Neil Strauss Style

Metamorfoza Sokoła

 

Bedoes kiedyś i dziś

Taco Hemingway

Pezet

 

3 minuty temu, fluber napisał:

Czyli musi być ładna i śmiać się z Twoich dowcipów?

Bezwzględnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Ale czy jesteś macho czy lamusem, to jest kwestia Twoich starań.

 

Neil Strauss Style

Metamorfoza Sokoła

 

Bedoes kiedyś i dziś

Taco Hemingway

Pezet

 

Bezwzględnie. 

o przykład Sokoła idealnie podsumowuje to o czym pisałem

w nastawieniu/stylówie po lewej zawsze miałem lepsze efekty niż w tej po prawej :)  (ten zdjęcie niżej to wygląda jak lamus w obu wersjach xD a ten 2 zdjęcia niżej w sumie też pasuje do mojej teorii :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

o przykład Sokoła idealnie podsumowuje to o czym pisałem

w nastawieniu/stylówie po lewej zawsze miałem lepsze efekty niż w tej po prawej :)  (ten zdjęcie niżej to wygląda jak lamus w obu wersjach xD a ten 2 zdjęcia niżej w sumie też pasuje do mojej teorii :) )

Ja testowałem siebie w obu wersjach, różnica jest kolosalna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mcreativo napisał:

Dla osób(kolegów i koleżanek), które mają trudności z poznaniem drugiej połówki bo np są nieśmiałe to polecam speed dating np(minirandki.pl wiele razy byłem, fajne dziewczyny się trafiają) jeden wieczór a masz okazje poznać i pogadać z  10-15 dziewczynami.

 

Skoro wiele razy byłeś, to nie zachęcasz :D Chyba, że chodzi Ci tylko o duży przemiał, to styknie Tinder. 

 

1 godzinę temu, mcreativo napisał:

Natomiast dla kolegów, którzy narzekają na nasze dziewczyny polecam pojechać do Azji :). Masz na starcie bonusa, że jesteś biały, ale głównie chodzi o to, że dziewczyny nie są tak wyemancypowane i przez to według mnie lepiej nadają się na żony, co do wyglądu dużo więcej dziewczyn z figura modelki, minus taki, że on average azjatki z twarzy mi się mniej podobają, choć oczywiście zdarzają się wyjątki. No i korzystne wymieszanie krwi z punktu widzenia dzieci🙂

Testowałeś i mówisz z własnych doświadczeń? Jasne, idzie się bawić w seksturystykę po całym świecie, ale jeśli chcesz faktycznego związku i laski, co Ciebie chce, a nie jest skrajnie biedna, to zasady się nie zmieniają, a krótkie wakacje tylko utrudniają. To bardziej poderwiesz na wakacjach turystkę na swoim poziomie.

 

Godzinę temu, fluber napisał:

A w przypadku jakichkolwiek niepowodzeń ta sama laska straci zainteresowanie.

Ale to jest norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Przepraszam, ale bzdury piszesz. 
 

Facet nie jest dziewczyną i nie może się pomalować. Co ma zrobić z buzia ? 
Nie wiem jakiej specjalizacji jesteś, ale operacja plastyczna albo wstrzykiwanie botoksu nie zawsze da oczekiwanie rezultaty, ale może się mylę 

Fryzura, ubior, siłownia, zwykle wyprostowanie się  czy krem do twarzy i u facetów robia kolosalna różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

Przepraszam, ale bzdury piszesz. 
 

Facet nie jest dziewczyną i nie może się pomalować. Co ma zrobić z buzia ? 
Nie wiem jakiej specjalizacji jesteś, ale operacja plastyczna albo wstrzykiwanie botoksu nie zawsze da oczekiwanie rezultaty, ale może się mylę 

Bez żadnej operacji można znacznie poprawić swój wygląd. Napisał Ci Reikai. 

11 minut temu, Koelner napisał:

Co to jest poziom i jakość? Segregujesz kobitki jakby były towarem w rzeźniku 

Proste - kogoś, kto ma zaspokojone podstawowe potrzeby życiowe i jest w stanie podróżować po świecie, a nie łudzi się, że znajdzie kogoś nieatrakcyjnego, kto nie potrafił znaleźć partnerki w swoim kraju, ale z jej perspektywy jest na tyle bogaty, że w zamian za regularny seks będzie w stanie dostarczać regularnie posiłki na stół swojemu 7 rodzeństwa

7 minut temu, fluber napisał:

Pezet i sokół zostawili swoje wieloletnie partnerki dla młodej aktoreczki tvn i modelki. Nie róbmy z kryzysu wieku średniego przykładu do naśladowania

Jeśli chodzi o podwyższenie swojej atrakcyjności - bardzo dobre przykłady do naśladowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Nie każdy chce wyznawać Twoje wartości, a młodość jest fajna i niektórzy chcą ją wydłużyć jak najbardziej

Nom, znaleźli wspólny język z 15 lat mlodsza dziewczyną zaczynająca karierę modelki/aktorki w szolbiznesie. Brzmi megafajnie. 

Zresztą to nie ja założyłem ten temat, więc skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.