Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, julekstep napisał:

czyli uświadamiasz nas że atrakcyjniejsi ludzie mają większe powodzenie u płci przeciwnej?

DZIĘKI!

Nie zrozumiałeś. Tu chodzi o to, że 90% kobiet z grupy potencjalnych kandydatek patrzy tylko na wygląd i to jest be, ale selekcja do tejże grupy odybywa się tylko na podstawie wyglądu i to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Nie rozumiesz więc może prościej.

Dużo osób piszę, że wygląd jest ważny, ale są inne rzeczy ważniejsze niż wygląd i z tym się nie zgadzam bo nie posiadając wyglądu nie zademonstrujesz tych ważniejszych cech. Teraz zrozumiałeś ?

Na netflixie jest serial miłość w spektrum, polecam obejrzeć, moze to zweryfikuje Twoje spojrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LAF napisał:

Nie rozumiesz więc może prościej.

Dużo osób piszę, że wygląd jest ważny, ale są inne rzeczy ważniejsze niż wygląd i z tym się nie zgadzam bo nie posiadając wyglądu nie zademonstrujesz tych ważniejszych cech. Teraz zrozumiałeś ?

Oczywiście, ze je zademonstrujesz. 
Problemem obecnych czasów jest to, że zmniejsza się płaszczyzna kontaktów, ale wciąż jest na nie miejsce, czego dowodem są wciąż przeważająco zawierane poza netem związki.

Tak, jest obecnie trudniej, pojawiły się nowe problemy, mamy negatywne trendy. Nie oznacza to wcale, ze bez wyglądu modela nie masz szans na kobietę. Ba, wciąż możesz mieć bardzo atrakcyjną kobietę. A ze musisz nadrobić bardziej innymi cechami? Na tym polega życie właśnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LAF napisał:

Nie rozumiesz więc może prościej.

Dużo osób piszę, że wygląd jest ważny, ale są inne rzeczy ważniejsze niż wygląd i z tym się nie zgadzam bo nie posiadając wyglądu nie zademonstrujesz tych ważniejszych cech. Teraz zrozumiałeś ?

nie rozumiem, bo przeczy to mojemu doświadczeniu lol

i tak jak pisze Rappar -> w dobie 'Tindera' szala przeszłą trochę w stronę wyglądu (tudzież skilli w photoshopie xD) i temu się nie da zaprzeczyć, ale dalej to nie jest 'główny wymóg bez którego ani rusz'.... no i jest świat poza Tinderem...jeszcze :) 

Plus @LAF piszesz jakby to typy były poszkodowane, ale to za moich czasów standardem było że się dość często widywało jakichś Gargulców z fajnymi pannami za to żeby jakaś Buka byłą z przystojnym typem to był ewenement....i zresztą to chyba dalej jest na rzeczy bo jednak parki brzydal + ładna widuje się zdecydowanie częściej niż brzydule z przystojniakiem

 

więc o ile brzydki typ ma ciężko o tyle brzydka laska ma przejebane -> i potem są efekty w stylu koleżanek flubera modlących się 10 lat o męża, albo odwrotnych skrajności, tzn. puszczanie się z kim się da byleby był odpowiednio pijany

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LAF napisał:

na ulicy nim otworzyć usta aby powiedzieć cześć to też dziewczyna Cie obczai z góry do dołu.

nom - i tak było przed epoką tinderów i jakoś dawało radę

18 minut temu, LAF napisał:

Wyjątki potwierdzające regułę.

ale jakie wyjątki? turbo-wyjątkiem to jest związek brzydkiej panny z przystojnym typem - w drugą stronę jest dużo częściej

18 minut temu, LAF napisał:

Co Ty za brednie wypisujesz ? Są eksperymenty pokazane, że te mniej atrakcyjne dostawały dużo polubień na portalach randkowych, nie wiem skąd to wziąłeś już nie mówiąc, że jak dziewczyna się pomaluje to jej skacze wygląd o parę pozycji w górę.

ja też mam taki jeden eksperyment -> życie

 

sorry, ale to co tu wypisujesz brzmi jak jakieś gorzkie żale 'incela' (żeby trzymać się terminologii) MAM NADZIEJĘ ŻE NIE MASZ POZWOLENIA NA BROŃ MORDO xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RappaR napisał:

Kobiety poniżej 30 roku życia jak najbardziej chcą XIX wiecznego modelu rodziny, gdzie facet się wszystkim zajmuje, za wszystko płaci i za wszystko jest odpowiedzialny :) Po prostu nie chcą przy tym sprzątać, być od niego zależne i mieć jakichkolwiek wymagań i obowiązków :)

A może jakiś dowód bo badania socjologiczne pokazują dokładnie coś odwrotnego

 

10 godzin temu, RappaR napisał:

Ten gość spełnia wszystkie punkty Twojej definicji, nigdy bym go chadem nie nazwał

Nieprawda gdyż szeroki w barach dobrze zbdowany to nie jest ktoś ze zdjęcia. Ten to kulturysta ale mozna chodzić na siłownie i nie doprowadzić się do takiego stanu i chadem właśnie jest ktoś taki dobrze zbudowany ( zazwyczaj przez siłownie bo z natury to rzadko ktoś tak ma) . To ,że Ty sobie dorobiłeś teorię o pewności siebie, i innych cechach charakteru to tylko Twój wymysł ale może tez pokaż choć jedną definicję chada która obejmuje cechy charakteru a nie tylko wygląd.

5 godzin temu, LAF napisał:

Ja piszę o ich preferencjach co do wyglądu a nie charakteru czy czegoś innego. I tak każda wybierze Chada na początku a to oznacza, że Chady mają bardzo olbrzymi wybór chociaż jak pisałem każdej nie poderwą.

Nie wiem skad ci się to bierze bo to nie jest prawda. Jest sporo kobiet które własnie unikają tego typu facetów. Wręcz nie cierpią. I jest to całkiem spora grupa.

To faceci lecą na wygląd a nie kobiety ... Oczywiście w dobie pauperyzacji miłosci, tindera i innych tego typu portali to jest większe skupienie na wyglądzie ale nadal nie wszystkie

 

5 godzin temu, LAF napisał:

Te co wyglądają jak modelki albo nimi są.

Uwierz mi na słowo - modelki sa mega nudne. Po 5 minutach rozmowy płacisz za kawę i wychodzisz bo na cholerę to dalej ciągnąć jeśli nie ma o czym rozmawiać

 

A tak z innej beczki - dlaczego ty oczekujesz ,że beda na Ciebie leciały modelki skoro sam nie jesteś atrakcyjny ? Po prostu musisz sobie zdefiniowac inny target. To jest prawda stara jak świat, że ludzie atrakcyjni zbierają więcej atencji .To nic nowego ale przyciągnąc a utrzymać kogos to są dwie różne sprawy ..

Bo to się może skończyć jak ponizej

 

@LAF

Naprawdę Ameryki nie odkryłeś. Zawsze przystojni mieli lepiej ..

I jeszcze jedno brzmisz jak zgorzkniały facet , który ma żal do kobiet ,że wybierają innych a nie Ciebie. Do tego masz niskie mniemanie o kobietach.. O sobie wysokie bo Ty pewnie nie lecisz na wygląd.. nieprawdaż. I jeszcze uważasz ,ze możesz pójśc na kompromis jak kobieta ustapi ale jak nie to ma być po Twojemu

 

Zastanów się która z tych cech jest atrakcyjna dla kobiet??? Bo ja ci powiem ,że żadna i moze warto poszukać przyczyn u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

widziałem co było przed edycją.

Niestety kończą się Tobie argumenty i zostają podjazdy osobiste a Ja zamiast zajmować się bardziej pożytecznymi rzeczami zostałem zmuszony odpowiedzieć takiemu chamowi jak Ty.

@ely3 później Tobie odpiszę bo jak piszę mam co innego do ogarnięcia teraz.

Mógłbym ci podać przykład siebie ,że kiedyś byłem i nieśmiały i chudy i jakos bez problemu zawsze potrafiłem się zakręcić.  Ok zawsze byłem przystojny co zawsze trochę jednak ułatwia sprawę

A mozesz się spytać choćby takiego @Reikai jak ważna jest rozmowa i czy wskazówki które mu dałem pomogły mu w świecie damsko męskim . Ważne by zdać sobie sprawę z tego kogo potrzebujesz i jaki jest też Twój zasięg bo jednak nie ma się co wściekać ,że modelki wybierają innych jeśli realnie rzecz ujmując nie masz szans by z nimi być. To po co się wkurwiać lepiej zastanów się co jest Twoją zaletą co wadą. Co mozesz poprawić, co nadrobić .

Bo uwierz mi kobeity wyczuwają desperację i zgorzknienie i unikają takich mężczyzn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Modelki zaczynają kariery bardzo wcześnie więc praktycznie od 13-14 roku życia olewają szkole i zaczynają pracować fizycznie. To nie generalizowanie tylko po prostu skutek typowej kariery w modelingu. 

I jeszcze nieustannie słysża ,że są piekne  Do tego to praca cały czas nad swoim ciałem. Mnóstwo wyrzeczeń. One troche zyją w bańce. Zresztą modele też. Oni mają krótkie okienko na karierę i zarobienie pieniędzy

 

19 minut temu, LAF napisał:

Mam niskie mniemanie o kobietach bo nie będę im wchodził w tyłek ? No nieźle.

Bo masz do nich pretensje ,że patrzą na wygląd podczas gdy robisz to samo i do siebie pretensji nie masz. Czyli one robią to co ty więc nie wiem po co się tu żalisz?

5 minut temu, Koelner napisał:

Modele to geje

Nieprawda... Wręcz rzadko

Co innego ludzie pracujący wokół tej modelingu ale sami modele to raczej margines

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

uważam, że wygląd ma największe znaczenie ze wszystkiego

Na dłuższą metę ja obstawiam jednak dopasowanie w sex'ie i generalne bezkonfliktowe współegzystowanie .

Wygląd ... no nie sądzę, wygląd może przyciągnąć uwagę, ale 7ka z fajnym charakterem > pustawa 10ka.

 

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.