Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, julekstep napisał:

kilku nowych przyszłych all-starów + trochę edycji:

image.thumb.png.ed9570cb94b5cb9a485f0122565b25ac.png

Julek, może temu Davisowi by zmniejszyć potencjał chociaż do tych 95? Jakoś by pasowało wziąć pod uwagę tą jego kontuzjogenność.

Z tego co pamiętam to Royce White był cholernie wdzechstronny - czyli trójkę i passing powinien mieć też na ok poziomie a nie tak jak ma ;) - i tak już go skaleczyłeś tym marnym potencjałem 75. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Julek, może temu Davisowi by zmniejszyć potencjał chociaż do tych 95? Jakoś by pasowało wziąć pod uwagę tą jego kontuzjogenność.

Z tego co pamiętam to Royce White był cholernie wdzechstronny - czyli trójkę i passing powinien mieć też na ok poziomie a nie tak jak ma ;) - i tak już go skaleczyłeś tym marnym potencjałem 75. ;]

nie no - kto jak kto ale Davis to pewniak do 100 potencjału (jakoś go pewnie jeszcze pokaleczę potem obniżkami w różnych skillach, bo faktycznie na razie jest zbyt potworny)

Royce White to zagrał w NBA 9 minut łącznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Julek, może temu Davisowi by zmniejszyć potencjał chociaż do tych 95? Jakoś by pasowało wziąć pod uwagę tą jego kontuzjogenność.

Z tego co pamiętam to Royce White był cholernie wdzechstronny - czyli trójkę i passing powinien mieć też na ok poziomie a nie tak jak ma ;) - i tak już go skaleczyłeś tym marnym potencjałem 75. ;]

O wlasnie na poparcie mych słów, on miał skilsy a la lebron. Choc co do Davisa to też bez przesady zeby sie nie okazalo ze to gorsza wersja cuza😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

nie no - kto jak kto ale Davis to pewniak do 100 potencjału (jakoś go pewnie jeszcze pokaleczę potem obniżkami w różnych skillach, bo faktycznie na razie jest zbyt potworny)

Royce White to zagrał w NBA 9 minut łącznie :) 

Żadnych obniżek, Davis i tak ma mocno niedoszacowania zbiórkę i obronę. Nie można z niego zrobić drugiego Antawna Jamisona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

nie no - kto jak kto ale Davis to pewniak do 100 potencjału (jakoś go pewnie jeszcze pokaleczę potem obniżkami w różnych skillach, bo faktycznie na razie jest zbyt potworny)

Royce White to zagrał w NBA 9 minut łącznie :) 

Tak ale jakby szedł w przyszlym drafcie to bys go zrobił jako mega wszechstronnego wysokiego, simka w koncu problemow mentalnych i kontuzjogennosci nie bierze pod uwagę 😋 no na bank handling i przede wszystkim podanie to on powinien miec 50+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

nie no - kto jak kto ale Davis to pewniak do 100 potencjału (jakoś go pewnie jeszcze pokaleczę potem obniżkami w różnych skillach, bo faktycznie na razie jest zbyt potworny)

Royce White to zagrał w NBA 9 minut łącznie :) 

Davis to i tak dalej przynajmniej o te 40skilli za dużo ma. Będzie z niego niezły potwór ale po jednych dobrych campach to to będzie grajek do s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

Żadnych obniżek, Davis i tak ma mocno niedoszacowania zbiórkę i obronę. Nie można z niego zrobić drugiego Antawna Jamisona.

O tym co z Niego wyrośnie w grze powinny decydować campy, a nie pozycja startowa. 

Ja wciąż nie rozumiem czemu Cousins przed pierwszymi campami był lepszy niż STAT po 7 sezonach. To było odrealnione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

Tak ale jakby szedł w przyszlym drafcie to bys go zrobił jako mega wszechstronnego wysokiego, simka w koncu problemow mentalnych i kontuzjogennosci nie bierze pod uwagę 😋 no na bank handling i przede wszystkim podanie to on powinien miec 50+

El nie szalej bo mi go w 1 rundzie podbiorą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Davis to i tak dalej przynajmniej o te 40skilli za dużo ma. Będzie z niego niezły potwór ale po jednych dobrych campach to to będzie grajek do s5

poniżej 900 pewnie nie zejdzie - ale będzie osłabiony (pewnie generalna obniżka wszystkich skilli o 2-3 punkty :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

O tym co z Niego wyrośnie w grze powinny decydować campy, a nie pozycja startowa

Startowe stary powinny wynikać z obiektywnego algorytmu, a nie teraz robi się sabat i jakąś dziwną obnizkę skilli z palca bo ja go mogę wziąć, a konkurencja utyskuje, że za dobry.

Zrobcie go k**** na 600 fp, a co. - 100 za monobrew. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja wciąż nie rozumiem czemu Cousins przed pierwszymi campami był lepszy niż STAT po 7 sezonach. To było odrealnione. 

jakby brać zawodników po potencjale to faktycznie Cousins czy Davis mogliby być maderfakerami i w sumie simka pokazuje jak wielu graczy jest źle scoutowanych i ogólnie więcej jest graczy typu z dużej burzy mały deszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Algorytmami simki dostałem dziś w ryj od Pacers ;)

Tam Pacers rulez i tyle, zreszta z tydzień temu tez cie ogralem 😋 mam patent na SSS

3 minuty temu, Alonzo napisał:

El nie szalej bo mi go w 1 rundzie podbiorą ;)

Ale ten hadling i passing powinny byc mega wysoko, niech sobie Julek obczai jak on grał w ncaa, koles powinien byc stealem, a jesli nie to taki oden tez powinien byc w 3 setce grajków, to ad vocem do tych 9 minut, bo Julek niby Oden to zrobil jakas kariere😛

4 minuty temu, Krzemo napisał:

Startowe stary powinny wynikać z obiektywnego algorytmu, a nie teraz robi się sabat i jakąś dziwną obnizkę skilli z palca bo ja go mogę wziąć, a konkurencja utyskuje, że za dobry.

Zrobcie go k**** na 600 fp, a co. - 100 za monobrew. 

Za brew to on powinien ogolnie z ligi wylecieć 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.