Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 East 2nd round: Brooklyn Nets (2) - Milwaukee Bucks (3)


Wyparlo

Jaki będzie wynik serii?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie wynik serii?

    • Nets 4-0
      0
    • Nets 4-1
    • Nets 4-2
    • Nets 4-3
    • Bucks 4-0
      0
    • Bucks 4-1
      0
    • Bucks 4-2
    • Bucks 4-3

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 05.06.2021 o 21:16

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie na spokojnie obejrzałem spotkanie i rzuciło mi sie w oczy ,że Nets o wiele częsciej podwajali Middletona niż Giannisa. Ogólnie to wygląda tak jakby wyszli z założenia ,że Grek i tak swoje rzuci a przynajmniej mniej fauli złapie jak będzie miał łatwiej za to kluczowe jest wycięcie gry Middletona.. Również Holidaya mocniej bronili niż Giannisa. Ciekawe czy to tak będzie na stałe i czy przez to Grek będzie grał więcej niż w meczu nr 1 i częściej atakował kosz. Bo widać ,że Nets zakłada ,że on nie rzuci 50 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz zdaje się na farcie trochę dla Nets, bardzo im siedziało (Mike James! Griffin! ) - tylko 9 FT łącznie oddanych -  a Bucksom wręcz przeciwnie. Czy tak będzie dalej - nie wiem, pewnie nie, ale wolę to rozkminiać będąc 1-0 niż 0-1 . 

Claxton znowu dał dobre minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2021 o 16:01, BMF napisał:

Koncepcja sezonów z gwiazdką to jest głupota (sorry not sorry), ale jak jest jakikolwiek sezon, który na to zasługuje, to pewnie ten, bo liczba kontuzji w skali całej ligi to jest jakiś historyczny wynik. (Kolejna) świetna na papierze seria, której śledzenie może być po prostu niezręczne jeżeli Harden rzeczywiście wypadnie na dłużej. 

Kontuzje to element sportu. W zasadzie w każdym sezonie są kontuzjowani pewni zawodnicy i w każdej dyscyplinie sportu tak jest, że jakiś faworyt połamie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2021 o 16:01, BMF napisał:

Koncepcja sezonów z gwiazdką to jest głupota (sorry not sorry),

pełna zgoda, ale ..

W dniu 6.06.2021 o 16:01, BMF napisał:

ale jak jest jakikolwiek sezon, który na to zasługuje, to pewnie ten, bo liczba kontuzji w skali całej ligi to jest jakiś historyczny wynik. (Kolejna) świetna na papierze seria, której śledzenie może być po prostu niezręczne jeżeli Harden rzeczywiście wypadnie na dłużej. 

takie coś to już jest czysto subiektywna Twoja opinia.

Każdy se może dawać gwiazdkę za co tylko chce.

Od z brzegu, tytuł heat z 2006 może być z gwiazdką, bo dla kogoś to było jedne z najbardziej stronniczych sędziować.

Dla kogoś innego tytuł heat z 2013 roku może być z gwiazdką, bo bez rzutu Allena by go nie było, a tam Allen nadepnął na linię.

dla kogoś z gwazdką może być tytuł z 2007 roku SAS, bo liga nie słusznie w ich opinii zawiesiła Amara etc

I tak można o większości tytułów.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Rodman91 napisał:

Kontuzje to element sportu. W zasadzie w każdym sezonie są kontuzjowani pewni zawodnicy i w każdej dyscyplinie sportu tak jest, że jakiś faworyt połamie się.

W tym sezonie jest więcej kontuzji niż pewnie kiedykolwiek przez najkrótsze offseason/bardziej intensywny kalendarz.

Chyba, że tak nie jest, ale na początku drugiej rundy: Davis out, Paul z kontuzją, Murray, Brown out, Embiid z kontuzją, Harden z kontuzją, a to wszystko po regularze gdzie 3/4 gwiazd miało mniejsze lub większe kontuzje, więc pewnie jeszcze ktoś się połamie i zepsuje kolejną serię. NBA wydało oświadczenie, że o co chodzi krytykom, przecież jest mniej kontuzji niż normalnie, ale moje czucie i wiara podpowiada, że wśród ważnych graczy jest ich jednak więcej niż zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2021 o 16:58, Chytruz napisał:

?

W sensie tutaj?

image.png.4b9b4c478edef3d374f00ba589242d80.png

Źle się wyraziłem, chodziło o tę akcję:

zle

Napisałem dla kogoś ( nie dla mnie ) jakby co, na forum Spurs wielu się z jakiegoś powodu na to oburzało.

I miał to być tylko przykład, szukania na siłę argumentacji pod swoje własne priorytety.

 

Mi się wydaje, że teraz jest baaaardzo dużo talentu i nawet jakaś kontuzja nie zmienia często tego, że drużyny są lepsze niż te slynne w latach 80-90 etc

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

To się działo w 3Q. Sekundę później Allen zalicza offensive foul, w czym to niby wpłynęło na wynik serii i czemu tamten tytuł Heat ma być z tego powodu z *?

no dla mnie nie wiele, byli userzy fani spurs co sie nie mogli pogodzic i to trabili, tak czy siak moj blad, pisalem posta na szybko i to mialy byc przyklady ( i w sumie jest dobry przyklad na wyjatkowo idiotczyny powod do gwiazdki )

 

W ogole po tej akcji chybba i tak byla strata i pilka dla SAS tak?

No wyjątkowa wtopa z mojej strony, przykład z czapy.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

W tym sezonie jest więcej kontuzji niż pewnie kiedykolwiek przez najkrótsze offseason/bardziej intensywny kalendarz.

Chyba, że tak nie jest, ale na początku drugiej rundy: Davis out, Paul z kontuzją, Murray, Brown out, Embiid z kontuzją, Harden z kontuzją, a to wszystko po regularze gdzie 3/4 gwiazd miało mniejsze lub większe kontuzje, więc pewnie jeszcze ktoś się połamie i zepsuje kolejną serię. NBA wydało oświadczenie, że o co chodzi krytykom, przecież jest mniej kontuzji niż normalnie, ale moje czucie i wiara podpowiada, że wśród ważnych graczy jest ich jednak więcej niż zwykle.

To była najkrótsza przerwa między sezonami, bo wszystko skomplikowała pandemia. To i tak dobrze, że dokończyli sezon poprzedni, bo mogło być gorzej.
A i tak najbardziej mi szkoda igrzysk. Sportowcy przygotowywali się pod imprezę, a tu taka lipa.

2 godziny temu, mac napisał:

Źle się wyraziłem, chodziło o tę akcję:

image.png.2de35f7f3b9102b02cf3b9f1ce3ff57a.png

Napisałem dla kogoś ( nie dla mnie ) jakby co, na forum Spurs wielu się z jakiegoś powodu na to oburzało.

I miał to być tylko przykład, szukania na siłę argumentacji pod swoje własne priorytety.

 

Mi się wydaje, że teraz jest baaaardzo dużo talentu i nawet jakaś kontuzja nie zmienia często tego, że drużyny są lepsze niż te slynne w latach 80-90 etc

 

 

W każdej serii były takie błędy sędziowskie np: zaliczony rzut za 3pkt z nadepnięciem na linie lub na odwrót zaliczone 2pkt zamiast 3pkt,
zaliczony rzut po czasie, niezaliczony rzut mimo, że powinien być, brak gwizdka, gdy był faul lub kroki itd. Potem wypominanie.
Przeważnie sędziowie mylą się w dwie strony. Taki urok sportu. Gorzej, gdy gwiżdżą pod jedną drużynę, gdzie widać, że krzywdzą rywali.
Sędziowanie nie jest wcale takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Rodman91 napisał:

To była najkrótsza przerwa między sezonami, bo wszystko skomplikowała pandemia. To i tak dobrze, że dokończyli sezon poprzedni, bo mogło być gorzej.
A i tak najbardziej mi szkoda igrzysk. Sportowcy przygotowywali się pod imprezę, a tu taka lipa.

W każdej serii były takie błędy sędziowskie np: zaliczony rzut za 3pkt z nadepnięciem na linie lub na odwrót zaliczone 2pkt zamiast 3pkt,
zaliczony rzut po czasie, niezaliczony rzut mimo, że powinien być, brak gwizdka, gdy był faul lub kroki itd. Potem wypominanie.
Przeważnie sędziowie mylą się w dwie strony. Taki urok sportu. Gorzej, gdy gwiżdżą pod jedną drużynę, gdzie widać, że krzywdzą rywali.
Sędziowanie nie jest wcale takie proste.

no tak, ale ten blad byl wyjatkowo z dupy, bo zaraz potem i tak zakonczyl sie strata wiec to samo.

Pewnie znalazlby sie powod do gwiazdki na wiekszosc tytulow i o to mi chodzilo tylko.

Przy okazji sobie odswiezylem rzut Ray Ray i to bajka.

W sumie mozna się zastanowic, czy obecnie nie bylby osobisty dodatkowo, jak Parker mu wszedl pod nogi przy ladowaniu

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Alonzo napisał:

Co ci Bux odjaniepawlają? 

Epicki choke..

Może mają uczulenie na silikon, z którym już Boston miał dać radę dzięki charakterowi, czy jak to tam twierdziłeś 😏

Świetnie to wygląda. Oba mecze wygrała drużyna, a nie gwiazdy uzupełnione przypadkowymi ludźmi bez znaczenia. Nie wiem, kto tam teraz trenuje, KD, KI czy Nash, ale wygląda na to, że robi swoje. Zupełnie inaczej wyglądają te spotkania niż w RO, a to przecież Harden miał zrobić różnicę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, andy13 napisał:

Może mają uczulenie na silikon, z którym już Boston miał dać radę dzięki charakterowi, czy jak to tam twierdziłeś 😏

Świetnie to wygląda. Oba mecze wygrała drużyna, a nie gwiazdy uzupełnione przypadkowymi ludźmi bez znaczenia. Nie wiem, kto tam teraz trenuje, KD, KI czy Nash, ale wygląda na to, że robi swoje. Zupełnie inaczej wyglądają te spotkania niż w RO, a to przecież Harden miał zrobić różnicę... 

Jestem zdruzgotany.. 😕

Cóż ciesz się wielka chwilą swojego teamu :) Gratulacje - szczere - bo jesteś fanem Nets (nie sezonowcem) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda Hardena, jak grasz w zespole pokroju Warriors/Nets i wypadasz przez kontuzję, to z reguły stawia Cię to w złym świetle z perspektywy resume, bo bez Ciebie to dalej poziom contendera, więc z reguły będą robić bez Ciebie mocne wyniki. Harden ciągnął bez Duranta całe Nets w regularze, ale raczej nikt o tym nie będzie pamiętał gdy Nets robią +40 w playoffach być może głównemu rywalowi do tytułu i 2-0 bez Hardena. 

A w sumie może jednak go nie szkoda, bo chyba od początku właśnie o to chodziło. 

W każdym razie, jak Harden wyleciał to wiadomo było, że albo Bucks wygrają tę serię (albo będą chociaż lepsi od Nets do momentu powrotu Hardena), albo są skończeni jako contender. Nie wiem co się działo jakoś od -27 w drugiej kwarcie, ale ceglący wszystko Middleton i Giannis rzucający jumperka za jumperkiem to był grubszy mindfck. Przy 0-2, Nets nie będą się spieszyć z powrotem Hardena, więc może jeszcze Bucks załapią się na walkę, ale skoro Holiday/Middleton/Giannis trafiają w ataku na ścianę gdy w rotacji rywali są defensywni giganci jak Griffin, Harris, Irving i Shamet, to raczej wiadomo, co z tego będzie. 

Nets są niesamowici w znajdowaniu graczy za czapkę gruszek, Griffin, Harris, Brown, Claxton, Shamet, Green to świetna rotacja jak na drużynę zbudowaną wokół big 3, Nets wyglądają tak świetnie, bo dalej mają dwie gwiazdy + świetnie fitujących w ataku rolesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.