Skocz do zawartości

Mecze Jazz 2004/2005


barteck

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie Kraszka szczególnie w kontekście zamierzeń Heat o któruych pisałem

Ale może gimmie chodziło ci o Harpa a nie Bella, bo tego ostatniego to nikt nie chciał sprzedawać, raczej mowiło się o trójce Harp/Gira/Sny

 

Ale mnie niepokoi co innego, otóż w meczu z Lakers kontuzj nabawił sie własnie Bell choć dotrwał do końca oraz Lopez, który od 2-3 spotkań uskarża się na te jego bóle w kolanie, ktorych nie wykazuje MRI a z powodu którym miał już 2 zabiegi. A pomyśleć, że mogliśmy mieć w 2001 Parkera, co ich w Jazz qwa wtedy ugryzło z tym Lopezem :roll: :cry:Wzięli gościa tylko dlatego, że grał w Realu - Lampe też :wink: :lol: - a Parker był tylko rezerwowym reprezentacji Francji. DEBILE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jak najbardziej pozytywne odczucia po meczu z Lakers....do zwycięstwa zabrakło szczęścia - gdyby Atkins nie trafił tej trójki w ostatniej minucie, to mogliby wygrać....do tego jeszcze niepotrzebny faul Eisley'a na 31 sekund przed końcem przy zaledwie 1 punktowym prowadzeniu Lakers - nie powinienen był faulowac po nieskutecznej akcji Harpringa, bo znając Lakers piłka w tak ważnej akcji poszłaby do Bryanta, a on z reguły nie trafia najważniejszych rzutów....a tak to faul - i skazani na wymianę osobistych przegraliśmy wyraźnie....

pozostaje powiedzieć - "szkoda"....można było ten mecz wygrać...

 

i kolejny co najmniej przyzwoity mecz Okura - kurczę, trzeba na niego statwiać i już....może gra nieregularnie i popełnia błędy ale to jest talent niepodważalny i musi zostać....to jest naprawdę wartościowy zawodnik - ile on daje nadziei Jazz zbierając w ataku i zdobywając punkty po tip-ins....on ma naprawdę inteligencję, potrafi się znaleźć....bądź co bądź gra też dopiero 3 sezon więcej powinien jeszcze robić postępy - było nie było jest to materiał na solidnego 4/5....

 

cieszy też fakt, że wciąż możemy liczyć na naszego weterana Eisley'a - kolejny bardzo dobry wystep w sytuacji problemów z Lopezem....i warto zauważyć że znów na dobrej skuteczności, która przez całą jego karierę była jego bolączką....

 

reszta niestety bez rewleacji - Bell dobrze, ale zabrakło jego trójki czy dwóch, które mogłyby przesądzić losy meczu....zazwyczaj coś dorzucał, wczoraj nic:(

 

no nic...mówicie że kontuzję ma jeszcze Bell i Lopezowi też coś dolega?....to jesli tak to rzeczywiście bardzo fortunnie się zdarzylo że teraz przerwa na ASG i zawodnicy mają 8 dni odpoczynku i dużo czasu na wykurowanie się bez straty meczów....z Dallas powinniśmy zagrać już w optymalnym składzie (choć to też zależy od widzi-mi-się Jerry'ego

:/).....

może popracują trochę ze Sloanem przez ten tydzień solidnie na treningach i jakaś seryjka zwycięstw może jeszcze nam się trafi...

oby - trzeba walczyć do końca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ten tydzień się przyda :!: Zresztą stara, świecka tardycja mówi, że po AllStarWeekend Jazzmani grają zawsze znacznie lepiej 8)

A tak a propos greg00 naszych rozważań "rosterowych" to wszyscy obecni, łącznie ze mną :wink: , zapomnieli o jednym, bardzo ważnym graczu Keith McLeod mu na imię :!: Przecież on też jest od miesiąca na IL. Z nim, i Lopezem, AK i Boozerem na ławce Jazz mają 9-cio osobowy roster i Eisa jako jedynego rozgrywajka. Fajnie, nie ma co... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może gimmie chodziło ci o Harpa a nie Bella, bo tego ostatniego to nikt nie chciał sprzedawać, raczej mowiło się o trójce Harp/Gira/Sny

tak tak troszczke z kontekstu wyglada na to ze Bella się chciałem pozbyć. Bynajmniej :) Zresztą na poprzednich stronach juz pisalismy kto co i dlaczego:)

Widze że Kraszka czuwasz :] .. już nie mam problemów z pisaniem imienia dzwoneczka przynajmniej:P wprawdzie nie zrobiłem tego celowo ale zawsze to przyjemnie obudzić śpiącego fana;)

 

A tak a propos greg00 naszych rozważań "rosterowych" to wszyscy obecni, łącznie ze mną , zapomnieli o jednym, bardzo ważnym graczu Keith McLeod mu na imię

bynajmniej :::: w tym zdaniu ponieżej chodziło mi włąsnie o tą trójke bo na sportsline zaraz po meczu nic niepisali więcej o Lopezie i Bellu :roll: cytuje siebie::::

Powrót całej trójki kontuzjowanych nastąpi chyba na mecz z Dallas. Czyli kolejny mecz Utah dopiero za tydzień. Będzie czas odpocząć.

Właściwie to trudno jest mi jakoś zapomnieć że nasz pierwszy rozgrywający nie gra;) heh Mam nadzije ze wszyscy łądnie wrócą po AllStar i zaczniemy wygrywać;) Tyle ze Dallas też bedzie raczej wypoczęte.(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano, troche kurde szkoda meczu przegranego po raz ktory juz nie wiem, w ostatniej kwarcie. ale coz, przy calym szacunku dla Bella, Kobe to chyba dla niego troche za wysokie progi :?

Gimmie! Utah mieli juz w tym sezonie 100 % z osobistych (chyba 14/14). tyle tylko, ze nie pamietam z kim, a nie chce mi sie sprawdzac. to bylo jakos bez Kiry, chyba w okolicach swiat...

mam nadzieje, ze chlopaki wykorzystaja All-Star-break jak nalezy. jesli chodzi o wspomnianego tu Bella, to mam ogromna nadzieje, ze go nie wymienia. no, chyba ze dostana za niego takiego np. Kidda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimmie! Utah mieli juz w tym sezonie 100 % z osobistych

fakt musze sobie zacząc chyba robić supełki..... bo pamięć juz nie ta:P Rzeczywiście tak troche po świętach:P 8 stycznia w meczu z Millwakue mieli 17/17. Ten mecz również przegrali. O dziwno grał w nim Boozer ,za to nie przyczynili sie do pogorszenia skutecznosći Bell, Lopez i Kiri (rzecz jasna) bo nie grali. :wink:

 

go Juta:) Oby Jazzmeni częściej rzucali te osobiste z podobną skutecznością bo kilka meczów było wręcz tragicznie przegranych na tym polu. Wydaje mi się ze i tak grają chłopaki coraz lepiej ostatnio. To powinno zaprocentować niedługo kolejną serią jak pamiętna SS ( spurs, suns ) a zaczniemy od ostro od D-mol znaczy D-dirk:)

 

go jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda ten mecz był do wygrania-pomimo braku kluczowych graczy.Utah przegrała go w czwartej kwarcie.Pomimo moich wcześniejszych obwa Eisley zagrał naprawdę dobry może za wyjątkiem przewinień.Reszta przypuszczeń potwierdziła się: dzisiaj zagrali Okur i Harp,ale z drugiej strony przy braku AK i Bozia nie mogło być inaczej.Dziwny mecz Lopeza mało asyst ale sporo punktów jak na tak krótki czas gry i 100% skuteczność z całego dystansu.

Poczekam na następny mecz-dzisiaj wyraźnie anioł stróż nie czuwał nad Jazz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak troszczke z kontekstu wyglada na to ze Bella się chciałem pozbyć. Bynajmniej :) Zresztą na poprzednich stronach juz pisalismy kto co i dlaczego:)

Widze że Kraszka czuwasz :] .. już nie mam problemów z pisaniem imienia dzwoneczka przynajmniej:P wprawdzie nie zrobiłem tego celowo ale zawsze to przyjemnie obudzić śpiącego fana;)

zawsze czuwam :) jestem niczym Wielki Brat, który tylko udaje, że śpi 8)

no i bardzo dobrze, że nie chcecie pozbyć się mojego ulubieńca, bo już raz byłam wściekła, kiedy pozbyto się go z Sixers :) a to naprawdę dobry gracz... i jakże sympatyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie kuknijcie na topic o rumorsach i trade'ach.

Lakersfan's are so happy bo podobno już szykuje się deal, gdzie do LAL ma trafić Boozer w zamian za trio Butler/George/Divac Szczerze mówiąc nie podoba mi sie to :evil: :!: Rozumiem gdyby zamiast Butlera pozyskali Odoma, o to wtedy tak :!: Ale w takiej sytuacji to mi wyglada trochę na trade w stylu Arroyo. Czyżby jednak czekał nas przez najbliższe 4-5 lat los Bulls wyprzedawanych po kolei :( :? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było by mi cholernie przykro gdyby doszło do tego trejdu w takiej formie. Boozera nie oddamy za czyszczenie kontraktów :evil: :( . Bellowi przecież można by było i tak dac kase zapewne korzystająć z jakiegoś wyjątku przysługującego druzyną zwłaszcza tym które nie przekraczają tego maxa.

O ile faktycznmie trwają rozmowy z LA to .. Za Odoma .. jeszcze spoko ale za samego Butlera,Władka i Georga ooo co to to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio ja tez sie do was przyłacze , nie oddawajmy Boozerka bo go polubiłem i nie chiał bym sie z nim rostawac bo on fajny chłopak jest nio nie panowie 17 punkcików na meczyk to Jazz dużo znaczy w zamian za tych 3 panów co w sumie nie maja dużo ponad 25 , chyba że bym Odoma dali , ale nawet za niego bym Boozera teraz nie oddawal bo sie zaczyna z Kirilenką zgrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEE ja od niedawna zaczełem być fanem Utah głównie za sprawą Kirilenki.Polubiłem tez zespół w takim squadzie jakim jest.Boozer jest zarąbisty nie oddawać go.Bedzie jak z Araujo (odwalili ze go oddali).

 

 

 

Ps.Kto mi odpowie Kirilenko gra w reprezentacji rosji na 3 a słyszałem ze ostatniio grał na 4 :cry: .Kto mi powie jak jest obecnie jego pozycja w zespole mam nadzieje ze 3.

 

POZDRO DLA WAS WSZYSTKICH FANÓW TEAMU KTÓRY POLUBIŁEM

 

GO GO GO JAZZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no i mamy zaprzeczenie :!: KOC stwierdził, że ewentulany przejście Boozera do LAL jest "absolutely ludicrous". Nie zmienia to faktu, iż:

1. O'Connor stwierdził, że They always do"There will be conversations. But I don't know where that (Boozer-Lakers rumor) is coming from;

 

2. Nie zaprzeczył, że przedmiotem kombinacji jest Harpring,

 

3. Do wymiany tego ostatniego może dojść z 76'ers, a więc dla Matta to będzie "powrót syna marnotrawnego" :P

 

4. Jazz są zainteresowani - uwaga - Peją Stojakovicem

 

OOO to byłoy fajne, no ale zobaczymy; może Boozer za Stojaka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale sie nie zdziwiłem że to temat o Utah jest dziś najwyżej... mecz gwiazd był wybitnie nudny :]

Te wszystkie rumory przypominają gadki przekupek na targu ... no ale skoro juz oddanie Harpa wczesniej było rozważane to może jest ziarnko prawdy w tym. No a od Sixers to dostalibysmy chyba Robinsona:) Pewnie Harp i Giri musieli by iść żeby choc troche zrównowazyć kontrakt. No tylko czy to by się wogóle opłacało.. może Big Dog już faktycznie skulił ogon.

 

4. Jazz są zainteresowani - uwaga - Peją Stojakovicem

:] szakiem, kobim, garnkiem i T_maciem pewnie też:P

Nio ale faktycznie Peja to świetny zawodnik a Sack widać odżwieża swój skład dość radykalnie( Mobley) , ale czy na tyle... moze chca sie pozbyć Ostrego:) i Peja to tylko przykrywka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peja za Boozera, trza os ze strony Sacto dodac, moze Bobby Jacskon, który w tym seoznie juz Krolom i nikomu nie pomoze, a bylby to wtedy imo swietny trade dla utah , solidny pg, "gwiazdor" Peja, na pfie Kirileno, ale czy sie sprawdzi, dlugie łapy yo on ma, z takim Garnkiem, Odomem czy Goodnem, ktorzy to poteznych nie naleza sobie poradzi, ale przy takim chocby Boozerze czy Brandzie ?? Cienko to widze, adodatkowo Okur tez jakos strasznie silny nie jest, czyli osłabienie strefy podkoszowej. Ale jesli przyjdzie ktos oprocz Stojakja, a musi przyjsc bo stojak zarabia chyba kolo 6,5 baniek, a Boozer chyba z 11 , wiec moze wymieniony przeze mnie Bobby, a moze Cuttino :> To juz chyba bylo cudo, ale przepraszam po co Boozer Sacto, chyba ze krolowie, robia reboulding i proboja znalezscglupca na kontrak Webbera, a moze tak za Houstona :lol: Ogolnie to poplatane, ale utah cos ze składem musi zrobic, bo jak pokazuje ten rs ruchy transferowe, po prostu nie wypaliły ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zaczyna mnie wkurzac to gadanie o ewentualnych trade'ach :evil: przeciez ilez bysmy nie gadali i tak na koniec bedziemy zaskoczeni wynikiem :wink:

 

jesli chodzi o olstar łikend :wink: , to byl kiepski tylko dlatego, ze nie bral w nim udzialu AK47 - on by wygral wszystkie mozliwe tytuly - shooting stars z Hornackiem i Stocktonem przebranym za kobiete, skills challange bez problemow, to samo z trojkami i slam dunk contest - w koncu paki robi niezle :wink: a w glownym meczu zaladowal by 10 pts, 10 reb, 10 as i 10 bl przy 100% skutecznosci i tyle by bylo z grania :wink: tylko z meczem rookies sophomores bylby maly problem, ale ostatecznie moglby nasz Andrei przypasowac sobie kukurydzianke a la Anthony, tego glupka gdzies zamknac i wykosilby chlopakow (w koncu gdzie tam jakims LeBronom do naszego Rosjanina :twisted: )

 

GO JAZZ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio bertek wyjołes mi to z ust najbardzie podobało by mi sie trio naszego 'Ruska' z Hornackiem ( cikawe czy dalej sie po brodzie drapie :? ) i z Stockusiem w stringach i mini , normalnie Suns by musieli stać z workiem pod kosze i piłeczki zbierać :twisted: :twisted: :twisted: te stasty co mowiłes w All Stars Game wydaje mi sie mało rzczwiste Andrei by takie zdobył 23 punkty , 12 asyst , 16 zbiórek , 11 przechytów i 15 bloków przy zerowej ilosci strat i 1005 skutecznosci rzecz jasna a to wszytko w jakies 10 minut pozniej dalby zagrac murzyną :lol: W konursie wsadów pokazał by taki wsadzik , ze przeskakuje na Ostergiem i wsadza po obrocie 360 stopni piłke tomhowkiem do koszą murowana 50 8) w Skills Challenge nawet by niemiał konkurecji po kto by miał z nim wygrać Nash z łupieżem we włosach 8) tylko z tym rookies sophomores byłby najwiekszy problemik bo chyba by mu gelu na kukurydzianke brakło ,zawsze mogłby Wada do szpitala zawiesć a sam do czarnej farby wskoczyc i murzynek z niego piekny tylko jakie bym mial tam statsy , chyba nie mial by zadnej asysty bo komu miałby podac lebornowi :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Panowie, jedno jest pewne - trade z LA to byłaby wielka porażka dla Utah...po co nam Butler, skoro na 3 mamy już dwóch innych zawodników?....stracilibyśmy jedyną 4 w zespole...a więc albo mielibyśmy na 4 drewniaków albo Kirlilenkę, który 4 jest taką jak Odom.....wzrostowo pasuje, ale wagowo odpada zdecydowanie i jak trafi na takiego własnie Boozera to dużo nie zdziała...

eeech...szkoda gadać...to byłaby beznadziejna wymiana!!....Boozer może nie gra tego co na początku sezonu (ale i tak ma lepsze statsy niż w poprzednim sezonie, więc robi postępy), ale trzeba mu dać jeszcze trochę czasu...jeśli będzie zawodził w przyszłym sezonie, to wtedy się pomyśli o trejdzie....coś w gorącej wodzie kąpani są w tym sezonie menedżerowie Jazz:/

wymiana z Sacramento już lepsza, ale wątpię czy Królowie oddadzą Peję...my mielibysmy w końcu dobrego strzelca, ale także poleciałby pewnie Boozer i stracilibyśmy bardzo pod koszem...choć chyba overall byśmy zyskali, bo jednak Kirilenko i Okur trechę zbiórek by tam zapewnili...a punktowo byśmy na pewno dużo lepiej wypadali w każdym meczu...no bo jeśli dostaniemy Butlera, to w ogóle szkoda gadać....a Peja to 2 dyszki dorzuci na pewno w każdym meczu:)....

tak że mówią szczerze to ja bym na razie nic nie ruszał albo poszukał innych wymian bo te proponowane raczej nie są najlepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg00 wyłożył słuszne racje, choć kolejna opcja jaka się pojawiła, tym razem na Chicago Tribune to owszem Butler ale również Luek Walton i Slava Medvedenko. Trochę to lepsza opcja od poprzedniej, ale też....gówniania :roll:

 

Swoją drogą znakomity jest artykuła na DeseretNews[/b] w którym Sloan zalecja cierpliwość

Tu jest link http://www.sltrib.com/jazz/ci_2578799 i zapraszam do ddykiusji nad niektórymi, dość ciekawymi, tezami Jerry'ego :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcem wcale zeby był jakiś transfer z udziałem Boozera.On musi zostać jest idealnym PF dla Utah.Andrei na SF a reszte pod ich ustawiać.

 

 

 

Mam prośbe moze mi ktoś dać linka do jakiegoś meczu Utah w ktorym Kirilenko dobrze zagrał(czyli jak w wiekszoście meczy).Bo szukam linków do meczy Z Kirilenką i nie moge znaleźć a jak znajde to torrent mi sie nie che ściągać :cry: .Plis dajcie mi do jakiegoś fajnego meczu którego bede mogł se ściągnąć..Bo np LAL-UTA nie che se ściągać.A ja chce oglądnoć jakiś meczyk z AK-47.z góry dzieki

 

Ps.Sorry ze nie napisałem tego w dziale torrents ale mysle ze wy powinniście mieć jakieś linki do meczy UTAH(z Kirilenko na czele :!: ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.