Skocz do zawartości

NBA 2020/2021 season - plotki, wolni agenci i trejdy


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

A moze tak jak w sumie nagle Nets wyskoczyli z Aldridgem, tak moze Heat wyskocza z Drummem na przyklad?
 

Fani Rox - gdzies mi smignelo (ale stracilem w zalewie informacji i plotek) o tym, ze moze bedzie negocjowany buyout Walla?

Ktos cos? Ktos tu z fanow Rox siedzi w srodowisku kibicowskim, gdzie sa jakies w miare weryfikowalne przecieki insiderskie?

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, nba2midnight napisał:

Ktos tu z fanow Rox siedzi w srodowisku kibicowskim, gdzie sa jakies w miare weryfikowalne przecieki insiderskie?

jeśli nie masz nic przeciwko nurkowaniu w szambie, to rzuć okiem na clutchFans net / forum , może coś wiedzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummonda mozna jebac (i slusznie w wielu przypadkach) i nie jest to jakis super fit Lakers, ale jako czwarta/piata opcja w s5, obok Davisa i pod Vogelem, to moze byc naprawde konkretne wzmocnienie. Przy takiej parze podkoszowych rywale raczej wiele sobie nie pozbieraja w ataku.

Jednak bedac scrubem, nawet w c***owej organizacji nie jest sie najlepiej zbierajacym w lidze przez kilka lat. 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem idei Drummonda w Lakers skoro mają Trezza, Marca i AD. gość poza zabieraniem piłek kolegom zbieraniem za wiele nie potrafi a najwieksi fani jarają się jego box-scorem, z którego niewiele wynika

podziwiam działania Thunder i nie zdziwię się jeżeli na tym Horfordzie jeszcze w lato zarobią. LMA od Jordana gorszy nie będzie, niby szkoda Claxtona, ale w ostatnim czasie podniecanie się jego grą zaszło zbyt daleko

3 godziny temu, nba2midnight napisał:

Fani Rox - gdzies mi smignelo (ale stracilem w zalewie informacji i plotek) o tym, ze moze bedzie negocjowany buyout Walla?

Ktos cos? Ktos tu z fanow Rox siedzi w srodowisku kibicowskim, gdzie sa jakies w miare weryfikowalne przecieki insiderskie?

nie wiem ile musiałby oddać do Rox żeby go zwolnili, Blake oddał 13 z 75 milionów, Wall ma do odebrania jeszcze 91 milionów, nie widzę powodu do zwolnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, nba2midnight napisał:

 

 

Niektorym to ciezko pewnie przyjdzie, ale jesli to prawda to naprawde Knicks decyzja dosc sensowna.

Najciężej to chyba Tobie "przyjdzie" jednak, bo od jakiegoś czasu o Drummie w Knicks pisałeś w zasadzie jako o pewniaku! 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ignazz napisał:

druga kwestia to negocjacje Pata w złej woli czyli z góry przeciągał rozmowy o jakimś assecie w zamian aby ostatecznie doszło do buyout. Widać ze to nie zadziałało. Ten argument niby jest z dupy ale pamietajmy ze jednak spurs i Pop maja swoje archaiczne przyzwyczajenia i uwarunkowania. Podobno przy negocjacjach buyout było ustalenie ze gracz zgodził się na odejście tylko na Wschód. 

Szopka Pata mogła mieć tu znaczenie. W innych klubach byłoby nieistotne ale tu mogło to zadziałać jako swoisty bezpiecznik. Było nie było pat grał pewniaka i oddał Olywnika

Nie byłem przekonany do Aldridgea, choć faktycznie zakładałem, że wyląduje w Heat.. Heat potrzebują jakiegoś drugiego (do Bama) wysokiego, którym mogliby grać przeciwko Davisowi (a może nawet duo Davis/Drummond) i nie wiem, czy pójście w Dienga nie będzie tu lepszym pomysłem. Młody Achiuwa to poza Bamem jedyny podkoszowy gracz jakiego mają teraz Heat. Oladipo - obwód, Ariza i Bjelica - rozwiązują (miejmy nadzieję) pozycję jako stretch four przy Bamie.. ale cały czas jest do zagospodarowania 15-20 min jako backup na centrze w wysokich ustawieniach. Achiuwa na playoffs sie jeszcze nie bardzo nadaje. 

.. albo DeMarcus Cousins. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan A. napisał:

Najciężej to chyba Tobie "przyjdzie" jednak, bo od jakiegoś czasu o Drummie w Knicks pisałeś w zasadzie jako o pewniaku! 😜

Chyba autentycznie pomyliles mnie z kims innym.

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Nie byłem przekonany do Aldridgea, choć faktycznie zakładałem, że wyląduje w Heat.. Heat potrzebują jakiegoś drugiego (do Bama) wysokiego, którym mogliby grać przeciwko Davisowi (a może nawet duo Davis/Drummond) i nie wiem, czy pójście w Dienga nie będzie tu lepszym pomysłem. Młody Achiuwa to poza Bamem jedyny podkoszowy gracz jakiego mają teraz Heat. Oladipo - obwód, Ariza i Bjelica - rozwiązują (miejmy nadzieję) pozycję jako stretch four przy Bamie.. ale cały czas jest do zagospodarowania 15-20 min jako backup na centrze w wysokich ustawieniach. Achiuwa na playoffs sie jeszcze nie bardzo nadaje. 

Wcale sie bym nie zdziwil jakby Heat wlasnie nagle wyskoczyli znienancka jako zespol silnie pracy po Drumma na przyklad - lubia i potrafia takie ruchy zrobic. Dieng tez moze byc niezla opcja dla nich. Moze tez czekaja na jeszcze jakis wykup? Whiteside? Cholera tez wie czy np. taki Horford nie moglby zostac wykupiony.

Patrzac na LMA w Nets coraz bardziej mysle, ze to byl nawet bardziej ruch na zasadzie, zeby go podebrac konkurencji, zwlaszcza z wlasnej konferencji,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, nba2midnight napisał:

Wcale sie bym nie zdziwil jakby Heat wlasnie nagle wyskoczyli znienancka jako zespol silnie pracy po Drumma na przyklad - lubia i potrafia takie ruchy zrobic. Dieng tez moze byc niezla opcja dla nich. Moze tez czekaja na jeszcze jakis wykup? Whiteside? Cholera tez wie czy np. taki Horford nie moglby zostac wykupiony.

Patrzac na LMA w Nets coraz bardziej mysle, ze to byl nawet bardziej ruch na zasadzie, zeby go podebrac konkurencji, zwlaszcza z wlasnej konferencji,

Ten Drummond jeżeli nie ma czegoś dogadanego, to kto wie.. Właśnie na te 15min. w Heat byłby dobrym pomysłem pod kątem playoffs i jego walki o nowy kontrakt. 

No obaczymy jak to się rozwinie z tymi wysokimi. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy skończy się ta możliwość wykupowania kontraktów w trakcie sezonu? Przecież to jest chore...

Nie dość, że jeden z drugim dostają kasę to mogą sobie jeszcze wybrać zespół, do którego pójdą w poszukiwaniu pierścionka.

Nowa drużyna danego gracza jeżeli przejmuje jego kontrakt w trakcie sezonu po wykupieniu to powinna dostać pozostałą część salary pod swoją czapkę i skończyłyby się tego typu komedie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.