Skocz do zawartości

NBA 2020/2021 season - plotki, wolni agenci i trejdy


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lucas napisał:

Każdy się myli, grunt to przyznać się do błędu ;)

Racja, nie często się to widzi na forach. Ale musiałem napisać, bo tę sytuację i opinię ely pamiętam doskonale. Tam się zrobiła dosyć mocna dyskusja podzielona na dwa obozy, tj. ja, ty, Julek, Lowryass vs ely, LBS :D

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Braveheart22 napisał:

Racja, nie często się to widzi na forach. Ale musiałem napisać, bo tę sytuację i opinię ely pamiętam doskonale. Tam się zrobiła dosyć mocna dyskusja podzielona na dwa obozy, tj. ja, ty, Julek, Lowryass vs ely, LBS :D

Na szczęście decyduje on.

dn-1819-connelly-eoy-760-550.png?w=756&h

 

 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, memento1984 napisał:

Carsen, Langford, Nesmith, Ojejejejeje, Pritchard, Waters, dwa Williamsy (patrze teraz na szybko na rooster)

Akurat Rob Williams to swietny pick i prosepct i moze dzieki wymianie Theisa (tez nie popieram, btw mogli NOP po niego uderzyc) dostanie wreszcie nalezne mu minuty. Kolo to Stud przez duze S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge popełnił sporo ewidentnych błędów, ale Celtics mieli dużo pecha, pozyskali Kyriego i gdy byliby faworytami do finałów, to się posypał, pozyskali Haywarda i też się posypał, teraz pozyskali Kembę i - niespodzianka - też się posypał.

ALE - zastanawia mnie, co oni zyskali na tych wymianach (wzięcie Fourniera z wyjątku i oddanie Theisa, żeby zejść poniżej luxury) - i może się okazać, że zbyt wiele nie zyskali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

No ale tak poważnie to co ma Gordon czego nuggets potrzebują? 

Bo ostatni sezon miał dość przeciętny, wiele osób liczyło na jego skok, a nic takiego się nie wydarzyło

Defensywę i atletyzm. Ktoś kogo wrzucisz na LeBrona czy Kawhia, jak Granta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do Miami trafi LMA a do BOS lub CHAR Drumm to znaczy ze ekipy mające dziury na tych pozycjach maja wszystko już ustawione. Wtedy trzeba stwierdzić ze jest to ustawka zrobiona przed tymi szopkami niby ze spotkaniami z innymi. Nie do końca jest to uczciwe ale nie ma szans aby ktoś kogoś za rękę złapał. 

Pisze o tym po prostu w kontekście oddania takiego Theis gdy wiadomo już ze idzie Drumm. A jeżeli tak nie będzie to ruch BOS był głupi i ryzykowny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Ely, przecież Ty niedawno pisałeś, że Gordon to zwykły przeciętniak i nie ma żadnego sensu, żeby Nuggets go brali. 

Ja pisałem ,że wcale nie jest tak dobry jak opisywał go Lucas co nie zmienia faktu ,ze Denver nic praktycznie nie oddało za niego. I do Nuggets pasuje tak jak pasował Grant. I gdyby Harris był zdrowy to wolę Harrisa ale on zdrowy nie jest i chyba już za bardzo nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ely3 napisał:

Ja pisałem ,że wcale nie jest tak dobry jak opisywał go Lucas co nie zmienia faktu

Dla mnie to elite roles, który idealnie względem fitu pasuje do Denver.

Jeśli z komentarzy brzmiało to jakbym robił z niego kogoś więcej niż tu napisałem wyżej to może efekt tego, że marzyłem o nim od dawna w Denver i pierwsze takie marzenie zostało zrealizowane, bo z OG Anunobym oraz Jrue Holidayem się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland Cavaliers center Andre Drummond reportedly has been wanting to go to the Los Angeles Lakers once his buyout with Cleveland is completed.

“But he knew his playing time (and stats) would be diminished with [Jarrett] Allen now the center of attention,” The Plain Dealer’s Terry Pluto wrote. “I heard Drummond has been working out in Los Angeles, wanting to go to the Lakers.”

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drummond wolnym agentem
 

 

 

The Lakers will be one of the teams most focused on acquiring Drummond, using the starting center position as their pitch. Reportedly, they are fighting to land him over anyone else and players have already begun their recruitment pitches, according to Adrian Wojnarowski of ESPN
 

 
Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lucas napisał:

Defensywę i atletyzm. Ktoś kogo wrzucisz na LeBrona czy Kawhia, jak Granta.

Nuggets nie beda go stawiac w takiej sytuacji jak Magic i wymagac od niego robienia rzeczy ktorych sie nie nadaje jak rozgrywanie, izolacje, czy nawet wyprowadzanie kontr. Jak bedzie wolny niech cisnie za trzy, okazji bedzie mial sporo powinien byc przyzwoity oprocz tego, scinanie pod kosz a Jokic go znajdzie, można go wykorzystywac w p&r. Od dawna wiadomo ze to nie jest gosc co bedzie zdobywal punkty, ale jak da Nuggets dobra obrone i efektywne 14/15 pkt to bedzie to dla nich wzmocnienie.  Gordon nigdy nie gral z takim podajacym jak Jokic czy chociazby z takim graczem jak Murray. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PH#1 napisał:

Nuggets nie beda go stawiac w takiej sytuacji jak Magic i wymagac od niego robienia rzeczy ktorych sie nie nadaje jak rozgrywanie, izolacje, czy nawet wyprowadzanie kontr. Jak bedzie wolny niech cisnie za trzy, okazji bedzie mial sporo powinien byc przyzwoity oprocz tego, scinanie pod kosz a Jokic go znajdzie, można go wykorzystywac w p&r. Od dawna wiadomo ze to nie jest gosc co bedzie zdobywal punkty, ale jak da Nuggets dobra obrone i efektywne 14/15 pkt to bedzie to dla nich wzmocnienie.  Gordon nigdy nie gral z takim podajacym jak Jokic czy chociazby z takim graczem jak Murray. 

W Magic mam wrażenie, że każdy z tej trójki, która odeszła był w za dużej roli po prostu i dlatego też nie do końca mogli pokazać w pełni swoich możliwości, bo mieli za dużo obowiązków na parkiecie. Myślę, że i Vooch obok LaVine będzie wyglądał lepiej, nawet jeśli boxcore miałby trochę ucierpieć, a no właśnie przez przeniesienie ciężaru obowiązków na defensywę Gordon powinien wyglądać dużo lepiej, choć boxcore może tego nie pokazywać.

Bardzo jestem ciekawy tej dwójki w nowych drużynach, aż Chicago planuje trochę pooglądać z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.