Skocz do zawartości
nba2midnight

NBA 2020/2021 season - plotki, wolni agenci i trejdy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Ely, przecież Ty niedawno pisałeś, że Gordon to zwykły przeciętniak i nie ma żadnego sensu, żeby Nuggets go brali. 

Ja pisałem ,że wcale nie jest tak dobry jak opisywał go Lucas co nie zmienia faktu ,ze Denver nic praktycznie nie oddało za niego. I do Nuggets pasuje tak jak pasował Grant. I gdyby Harris był zdrowy to wolę Harrisa ale on zdrowy nie jest i chyba już za bardzo nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, ely3 napisał:

Ja pisałem ,że wcale nie jest tak dobry jak opisywał go Lucas co nie zmienia faktu

Dla mnie to elite roles, który idealnie względem fitu pasuje do Denver.

Jeśli z komentarzy brzmiało to jakbym robił z niego kogoś więcej niż tu napisałem wyżej to może efekt tego, że marzyłem o nim od dawna w Denver i pierwsze takie marzenie zostało zrealizowane, bo z OG Anunobym oraz Jrue Holidayem się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cleveland Cavaliers center Andre Drummond reportedly has been wanting to go to the Los Angeles Lakers once his buyout with Cleveland is completed.

“But he knew his playing time (and stats) would be diminished with [Jarrett] Allen now the center of attention,” The Plain Dealer’s Terry Pluto wrote. “I heard Drummond has been working out in Los Angeles, wanting to go to the Lakers.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Drummond wolnym agentem

The Lakers will be one of the teams most focused on acquiring Drummond, using the starting center position as their pitch. Reportedly, they are fighting to land him over anyone else and players have already begun their recruitment pitches, according to Adrian Wojnarowski of ESPN

Edytowane przez nba2midnight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w sumie niewiele z tego wyniknęło choć doceniam znaczenie niektórych wymian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Kubbas napisał:

Boston sie strasznie spierdolil jako organizacja

Wrócili po prostu na swój poziom sprzed ery KG, tamte lata trochę zamydliły obraz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Lucas napisał:

Defensywę i atletyzm. Ktoś kogo wrzucisz na LeBrona czy Kawhia, jak Granta.

Nuggets nie beda go stawiac w takiej sytuacji jak Magic i wymagac od niego robienia rzeczy ktorych sie nie nadaje jak rozgrywanie, izolacje, czy nawet wyprowadzanie kontr. Jak bedzie wolny niech cisnie za trzy, okazji bedzie mial sporo powinien byc przyzwoity oprocz tego, scinanie pod kosz a Jokic go znajdzie, można go wykorzystywac w p&r. Od dawna wiadomo ze to nie jest gosc co bedzie zdobywal punkty, ale jak da Nuggets dobra obrone i efektywne 14/15 pkt to bedzie to dla nich wzmocnienie.  Gordon nigdy nie gral z takim podajacym jak Jokic czy chociazby z takim graczem jak Murray. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, PH#1 napisał:

Nuggets nie beda go stawiac w takiej sytuacji jak Magic i wymagac od niego robienia rzeczy ktorych sie nie nadaje jak rozgrywanie, izolacje, czy nawet wyprowadzanie kontr. Jak bedzie wolny niech cisnie za trzy, okazji bedzie mial sporo powinien byc przyzwoity oprocz tego, scinanie pod kosz a Jokic go znajdzie, można go wykorzystywac w p&r. Od dawna wiadomo ze to nie jest gosc co bedzie zdobywal punkty, ale jak da Nuggets dobra obrone i efektywne 14/15 pkt to bedzie to dla nich wzmocnienie.  Gordon nigdy nie gral z takim podajacym jak Jokic czy chociazby z takim graczem jak Murray. 

W Magic mam wrażenie, że każdy z tej trójki, która odeszła był w za dużej roli po prostu i dlatego też nie do końca mogli pokazać w pełni swoich możliwości, bo mieli za dużo obowiązków na parkiecie. Myślę, że i Vooch obok LaVine będzie wyglądał lepiej, nawet jeśli boxcore miałby trochę ucierpieć, a no właśnie przez przeniesienie ciężaru obowiązków na defensywę Gordon powinien wyglądać dużo lepiej, choć boxcore może tego nie pokazywać.

Bardzo jestem ciekawy tej dwójki w nowych drużynach, aż Chicago planuje trochę pooglądać z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lakers jeśli chcą wyjść z twarzą z tego trede dedline muszą, po prostu muszą wziąć Drummonda.

Ja uważam, że to dla nich świetny ruch, ale nie znam wszystkich problemów LAL, żeby wyrokować 

Tak czy inaczej muszą coś zrobić bo dali się ograć w każdym potencjalnym dealu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moglbys wyjasnic o co chodzi z tym ograniem w kazdym potencjalnym dealu? Serio pytam, bez spiny.

Najwiekszy problem Lakers to zdrowie. W PO i tak Davis gra na C. Lakers duzo bardziej niz Drummond przydalby sie ogarniety 3&D, ktory regularnie robilbym swoje. Drummond jak tak patrze po forach i roznych ankietach to tez takie jakby troche zaspokajanie vox populi, bo srodowiska kibicowskie uwazaja big mana za najwieksza koniecznosc dla Lakers.

Wg mnie to nie do konca trafiona diagnoza. No ale Drummond bylby tez jakims tam "wizerunkowym" ruchem zapewne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, nba2midnight napisał:

Moglbys wyjasnic o co chodzi z tym ograniem w kazdym potencjalnym dealu? Serio pytam, bez spiny.

Najwiekszy problem Lakers to zdrowie. W PO i tak Davis gra na C. Lakers duzo bardziej niz Drummond przydalby sie ogarniety 3&D, ktory regularnie robilbym swoje. Drummond jak tak patrze po forach i roznych ankietach to tez takie jakby troche zaspokajanie vox populi, bo srodowiska kibicowskie uwazaja big mana za najwieksza koniecznosc dla Lakers.

Wg mnie to nie do konca trafiona diagnoza. No ale Drummond bylby tez jakims tam "wizerunkowym" ruchem zapewne.

W kontekście nazwisk które się przewinęły przy Lakers, brak jakiegokolwiek transferu trzeba raczej rozpatrywać jako porażkę 

Tym bardziej że rywale Się zbroją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, nba2midnight napisał:

brak Drummonda w Lakers to automatyczne wzmocnienie. Niech go biora Netsy i walcza z tymi pojebanymi ego!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

According to Adrian Wojnarowski of ESPN, the Miami Heat are the “frontrunner” to land Aldridge, but the seven-time All-Star reportedly plans to “talk with several teams” before making his decision.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, nba2midnight napisał:

According to Adrian Wojnarowski of ESPN, the Miami Heat are the “frontrunner” to land Aldridge, but the seven-time All-Star reportedly plans to “talk with several teams” before making his decision.

Co za gość, znowu będzie jeździł po klubach i gadał jak wtedy, gdy odchodził z Blazers. Lubi se pogadać ale poprzednio wybrał raczej średnio. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, josephnba napisał:

W kontekście nazwisk które się przewinęły przy Lakers, brak jakiegokolwiek transferu trzeba raczej rozpatrywać jako porażkę

Przecież poza Lowry'm nie było praktycznie żadnych plotek. Lakers skupili się na nim, nie wyszło i tyle. Od początku mówiło się, że bardziej prawdopodobne są wzmocnienia z buyoutów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, jack napisał:

Co za gość, znowu będzie jeździł po klubach i gadał jak wtedy, gdy odchodził z Blazers. Lubi se pogadać ale poprzednio wybrał raczej średnio. 

Dlaczego średnio?

Przecież Spurs wtedy byli topowym zespołem i wciąż topową organizacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi