Skocz do zawartości
andy13

Brooklyn Nets 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.03.2021 o 13:00, vonBaron napisał:

Ciągle podczas meczów widzę jak Broda pnie się w górę jako all-time best w historii Nets a przecież jest tu pierwszy sezon! Czy to znaczy że Nets byli do tej pory tak ujowi czy po prostu Harden jest tak zajebisty?

Harden był najlepszym zawodnikiem Nets w momencie jak wsiadł w samolot do NY, to obecne pięcie się w rankingach to czysta formalność. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, rw30 napisał:

Harden był najlepszym zawodnikiem Nets w momencie jak wsiadł w samolot do NY, to obecne pięcie się w rankingach to czysta formalność. 

KD wróci, naklepie jakiemuś Wesowi Matthewsowi w finałach i dostanie MVP, i u casual fanów tyle zostanie z tego Hardena-najlepszego zawodnika Nets. :] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, BMF napisał:

KD wróci, naklepie jakiemuś Wesowi Matthewsowi w finałach i dostanie MVP, i u casual fanów tyle zostanie z tego Hardena-najlepszego zawodnika Nets. :] 

nie koniecznie

poki harden bedzie gral z pilka, a zanosi sie na to ze bedzie gral to nadal bedzie rozkurwial

ogolnie mvp nie powinno byc dyskusji jesli mielibysmy byc powazni

Harden jest najlepszym graczem w lidze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że Harden może się ''obronić'' jako MVP tej drużyny, bo jest zajebisty, ale już przerabialiśmy to ze Stephem, który cały rok anchorował (2017) ofensywę Warriors, bez Duranta robił jakieś chore rzeczy, a potem w finałach zagrał jeden kiepski mecz, KD dostał MVP finałów, bo niszczył Richardów Jeffersonów, a w konsekwencji spora liczba osób do dzisiaj wypomina Stephowi brak MVP finałów/brak legit pierścienia (lol). Harden też jest na etapie gdy musi prove his haters wrong, więc jak chce u casualsów dostać realnego legacy boosta to musi uważać. ;] Zwłaszcza, że KD to wciąż alltimerski talent, to, że wklepie jakiemuś Wesowi Matthewsowi  jest bardziej prawdopodobne niż mniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak przyjdzie ciężki moment to będzie tylko Irving i Durant, a nie flopujący gibon nie ogarniający w obronie. 

Eho4EyeWsAAIUCF?format=jpg&name=large

2/11 z gry czy 23.8 PPG - 38% FG - 25% 3PT - 6.7 TOV to jego specjalność w elimination games. No, ale fajnie, że MVP.

1 godzinę temu, BMF napisał:

Harden też jest na etapie gdy musi prove his haters wrong, więc jak chce u casualsów dostać realnego legacy boosta to musi uważać. ;

Wygranie misia pod Nashem/D'Antonim grając z Irvingiem, Durantem i bandą świetnych rolesów coś zmieni w jego legacy? Harden jest zajebistym koszykarzem, ale w Houston jak trzeba było robić rzeczy wielkie to zawsze zawodził w kluczowych momentach. 

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pałam jakąś wielką sympatią do Hardena ale naprawdę chcę żeby w końcu zdobył choć ten jeden pierścień bo po prostu na niego zasługuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, BMF napisał:

Oczywiście, że Harden może się ''obronić'' jako MVP tej drużyny, bo jest zajebisty, ale już przerabialiśmy to ze Stephem, który cały rok anchorował (2017) ofensywę Warriors, bez Duranta robił jakieś chore rzeczy, a potem w finałach zagrał jeden kiepski mecz, KD dostał MVP finałów, bo niszczył Richardów Jeffersonów, a w konsekwencji spora liczba osób do dzisiaj wypomina Stephowi brak MVP finałów/brak legit pierścienia (lol). Harden też jest na etapie gdy musi prove his haters wrong, więc jak chce u casualsów dostać realnego legacy boosta to musi uważać. ;] Zwłaszcza, że KD to wciąż alltimerski talent, to, że wklepie jakiemuś Wesowi Matthewsowi  jest bardziej prawdopodobne niż mniej. 

Kevin DurFraud has 0 rings in my book
2007: Missed Playoffs
2008: Missed Playoffs
2009: Missed Playoffs
2010: Lost
2011: Lost
2012: Owned by Lebron 
2013: Lost
2014: Lost 
2015: Missed Playoffs 
2016: Blew 3-1
2017: carried by Curry
2018: carried by Curry
2019: Lost
2020: Lost
2021: carried by Harden

15 minut temu, vonBaron napisał:

Nie pałam jakąś wielką sympatią do Hardena ale naprawdę chcę żeby w końcu zdobył choć ten jeden pierścień bo po prostu na niego zasługuje.

skoro zasługuje to niech to udowodni na boisku, może tym razem nie poplami spodenek na brązowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, BMF napisał:

Oczywiście, że Harden może się ''obronić'' jako MVP tej drużyny, bo jest zajebisty, ale już przerabialiśmy to ze Stephem, który cały rok anchorował (2017) ofensywę Warriors, bez Duranta robił jakieś chore rzeczy, a potem w finałach zagrał jeden kiepski mecz, KD dostał MVP finałów, bo niszczył Richardów Jeffersonów, a w konsekwencji spora liczba osób do dzisiaj wypomina Stephowi brak MVP finałów/brak legit pierścienia (lol). 

Steph faktycznie ma pecha, że mając trzy  tytuły nie ma ani jednej statuetki MVP finałów. Faktem jest jednak że (niestety dla Stepha) KD zagrał wtedy kosmiczną serię będąc (z tego co pamiętam) często bronionym przez Lebrona, więc z tymi Jeffersonami to trochę wyolbrzymiłeś:)

Wracając jednak do Nets, Harden gra póki co świetnie, ale, paradoksalnie, pomaga w tym kontuzja KD, bo Irving i Broda mają swoją ilość rzutów i są zadowoleni. W ogóle (chyba) się o tym tutaj nie mówi, ale zastanawia mnie, jak wyglądać będzie ich gra w PO, zwłaszcza w wyrównanych końcówkach, kiedy cała trójka będzie zdrowa. W Warriors było z tym łatwiej, bo Klay nigdy nie aspirował do bycia najważniejszym graczem w ataku.

Tutaj tymczasem mamy trójkę superstarów z przerośniętym ego, z których każdy będzie chciał być bohaterem i będzie chciał coś udowodnić. Harden będzie chciał udowodnić, że potrafi wprowadzić drużynę do finałów jako lider i zmazać niepowodzenia z czasów Pockets. Irving będzie chciał udowodnić, że potrafi wygrywać w PO bez Lebrona (lol) a KD, będzie chciał udowodnić (zwłaszcza jeśli pokona Lebrona w finałach), że jest już definitywnie od Lebrona lepszy (lolx2).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można Stefkowi wypominać brak legit pierścienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, ttr napisał:

Jak przyjdzie ciężki moment to będzie tylko Irving i Durant, a nie flopujący gibon nie ogarniający w obronie.

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, KyleLowryass napisał:

2019: Lost
2020: Lost

rozumiem, że Duranta się można czepiać - każdego można, czemu nie - ale warto to robić z sensem, co?  i nie, żebym uważał, że natural born winner z niego czy coś. Jakby GSW się w 2019 nie połamało, to by miał 3peat, co i tak jest całkiem spoko myślę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, rw30 napisał:

rozumiem, że Duranta się można czepiać - każdego można, czemu nie - ale warto to robić z sensem, co?  i nie, żebym uważał, że natural born winner z niego czy coś. Jakby GSW się w 2019 nie połamało, to by miał 3peat, co i tak jest całkiem spoko myślę.

Gdyby nie te GSW to nie miałby nawet Ringa. Całkiem spoko, co nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Kubbas napisał:

nie koniecznie

poki harden bedzie gral z pilka, a zanosi sie na to ze bedzie gral to nadal bedzie rozkurwial

ogolnie mvp nie powinno byc dyskusji jesli mielibysmy byc powazni

Harden jest najlepszym graczem w lidze

Harden nie jest nawet najlepszym graczem Nets:)

https://www.pbpstats.com/wowy-combos/nba?TeamId=1610612751&Season=2020-21&SeasonType=Regular%2BSeason&PlayerIds=201935,202681

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, fluber napisał:

a teraz zaznacz tylko te mecze w których obaj grali.

17 godzin temu, ttr napisał:

2/11 z gry czy 23.8 PPG - 38% FG - 25% 3PT - 6.7 TOV to jego specjalność w elimination games. No, ale fajnie, że MVP.

Wygranie misia pod Nashem/D'Antonim grając z Irvingiem, Durantem i bandą świetnych rolesów coś zmieni w jego legacy? Harden jest zajebistym koszykarzem, ale w Houston jak trzeba było robić rzeczy wielkie to zawsze zawodził w kluczowych momentach. 

Jak chcesz się do kogoś przyjebać to chociaż wklej poprawne staty :)

11 godzin temu, Eld napisał:

Jak można Stefkowi wypominać brak legit pierścienia?

Biorąc pod uwage z kim grali w 2015 i to jaki miał support w dwóch pozostałych to można. Chociaż takie "legit pierscienie" to i tak na końcu nic na znaczą, bo pewnie z połowa mistrzostw tym sposobem byłaby niezbyt legit 

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, dapunk20 napisał:

a teraz zaznacz tylko te mecze w których obaj grali.

No i tam wciąż atak Nets jest lepszy z Irvingiem niż z Hardenem:) Sorry, ale MVP nie może być koleś, który w on/offach jest mniej więcej na zero w swojej drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

do wczorajszego meczu grał 39 minut na mecz, ma bodajże 5-2 bez Irvinga/Duranta

no ale tak, nie ma co mu dawać MVP bo zespół sobie radzi w te  ~~6 minut bez niego (bo reszta to pewnie garbage time). Co za brainlecisko xD

*MVP i tak nie jest, bo taki Jokic gra lepszy sezon, no ale argumenty żałosne

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, dapunk20 napisał:

Jak chcesz się do kogoś przyjebać to chociaż wklej poprawne staty :)

To są poprawne staty tylko, że za ostatnie lata gdzie Harden był już w TOP10 ligi. Harden w kluczowych momentach zawodził. Nawet rok temu z OKC Jeff Green i Covington zrobili robotę w g7. No, ale można też to nazwać "przyjebaniem się".

4 godziny temu, rw30 napisał:

giphy.gif

Zapomniałem, że z transferem idola ty też dołączyłeś do Nets :)  Tak tak wiem, to jego skill i cwaniactwo i ogólnie zajebista sprawa, że wplata swoje łapy w obrońców. Trzeba to propsować. No, a GIF 2/10 więc chyba lajkufów nie zbierzesz tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ttr - powiększyłem i podkreśliłem słowo, do którego odnosił się mój GIF, jeśli tego nie zrozumiałeś to cóż, trudno.

3 godziny temu, KeepItDirty napisał:

Gdyby nie te GSW to nie miałby nawet Ringa.

a to skąd wiesz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, rw30 napisał:

@ttr - powiększyłem i podkreśliłem słowo, do którego odnosił się mój GIF, jeśli tego nie zrozumiałeś to cóż, trudno.

To ty chyba nie zrozumiałeś dlaczego akurat gibon. Podobna praca rękami jak przy wjazdach Hardena. Wije tymi łapami szukając kontaktu, a nawet go tworząc. Nie jestem fanem mimo, że bardzo dobry grajek.

Po za tym wielu rzeczy nie rozumiem, ale nie muszę. Np jak można oglądać Jokica i Hardena w tym sezonie i twierdzić, że ten drugi to MVP, ale co kto lubi.

Edytowane przez ttr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, rw30 napisał:

zacząłbym od faktu, że to jest pasta

3 godziny temu, fluber napisał:

czy panowie pełnią równoznaczne role skoro tak precedensowo zostaje przytoczona ta statystyka? mam nieodparte wrażenie, że w hierarchii jeden z panów jest wyżej a  dodatkowo "dostaje bonus" za bycie zdrowym na przytoczonych kryteriach

12 minut temu, rw30 napisał:

a to skąd wiesz? 

wróżka powiedziała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi