Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Sources: Free agent Paul Millsap is expected to draw interest from the Trail Blazers. Millsap turns 36 this season and is well past his prime, but he still offers leadership, tough defense, and shooting. Portland’s bigs got wrecked by AD, a reliable vet like Millsap could help.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużą ostrożnością podchodzę do tego transferu Suns. Jeśli prawdą jest, że Booker grymasił, to wiadomo, że musieli coś zrobić, ale nie wiem czy Paul jest tą właściwą opcją. Podstawowe problemy to wiek i zdrowie. Z reguły w ostatnich latach kończył swoją przygodę dość wcześnie. Miał potem ładnych parę miesięcy na odpoczynek, regenerację itp. Teraz gość skończył sezon ledwie 2 miesiące temu, a już za miesiąc zaczyna nowy. Trochę szybko. Ja wiem, że tam w Suns mają/mieli mega sztab medyczny który Nasha trzymał w mega zdrowiu póki u nich grał, ale mimo wszystko ryzyko spore. A biorąc pod uwagę co oddają, to jeszcze większe, że im się to wyp... z hukiem i Booker i tak puści ich kantem. A o p-o wcale łatwiej być nie musi. Wypadnie zapewne OKC, być może Rockets, ale dojdzie GSW, mocno naciska NOP, a i Grizzlies nie są przegrani na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KC Johnson: The Bulls plan to not issue a qualifying offer to Kris Dunn, per sources. The Clippers are among several teams expected to show interest in the soon-to-be-free-agent guard. Can also confirm Bulls will extend qualifying offer to Denzel Valentine, which @Darnell Mayberry had 1st. 

 via Twitter KCJHoop
 
Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ely3 napisał:

Bulls odpuścili sobie Dunna. Nie rozumiem tego akurat. Ja wiem ,że on jest dość ułomny w ataku ale mam wrażenie ,że się poprawił a w obronie to jest TOP 5-10 wśród niskich.. Tak realnie to mam nadzieje ,że Jazz go pozyska zamiast tego Mudiaya

W tym sezonie z mocnym wskazaniem na TOP5, a atak Bulls też ładnie prowadził. Niespodziewana decyzja.

Ale chyba coś większego Bulls szykują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

With significant room under salary cap, Hawks prepared to make significant offer to Nets free agent Joe Harris, league sources tell @AmicoNewsNews @Outkick

 

James Harden’s “intention” is to land on the Brooklyn Nets. He has spent time in recent weeks in LA working out with KD and Kyrie, via @wojespn If HOU trades Harden, they have made it clear around the league they want a “massive haul” in return. (via @wojespn on @SportsCenter)
Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

W tym sezonie z mocnym wskazaniem na TOP5, a atak Bulls też ładnie prowadził. Niespodziewana decyzja.

Ale chyba coś większego Bulls szykują.

No to jest jakaś porażka, bo dunn jest 2x lepszy od denzela!

Do tego elitarny defensor

Jego problemem były małe urazy, które wyłączały go łącznie na sporą liczbę spotkań 

Ale jest to też argument przeciwko Valentynce!

Ktokolwiek Chrisa ustrzeli z FA będzie bardzo zadowolony! 

No i to mój ulubiony gracz w rotacji... 

Słabo

oj słabo 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie cp3, ale i tak piątka:

Jrue, Bogdan, Middleton, Giannis, Lopez
Deal po Bogdana jeden z lepszych w ostatnim czasie.

Sacto zaś jak zwykle, ruch bez większego sensu dla nich.

 

W HOU narzekali prawie wszystcy gracze z wyjątkiem Covingtona, no to go wymieniono do Portland

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Bledsoe, Hill, 3 picki w 1 rundzie i dwa swapy za właściwie jeden rok holidaya ( bo w kolejnym ma chyba po) to okrutnie drogo. 

Ja wiem czy drogo? Bucks mają teraz silną paczkę, więc najbliższe 2 picki będą słabe. Ruchy jakie poczyili mogą przekonać Antka do pozostania, czyli dalsze też wiele słabsze nie będą. A nikt nie powiedział, że Jrue nie zostanie tam dłużej. Dla mnie ten ruch + Bogdanovic to świetne deale bez naruszania podstawy zespołu w osobach Antka i Krisa. Na ławkę garść weteranów i zobaczymy co pokaże trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BMF napisał:

seriously

Dawna plotka , która wypaliła . Szkoda Bobana , dla mnie jasny punkt tej ekipy w porównaniu do Foxa/Hielda , miał wszystko czego oni nie mieli - bball iq , shot selection . Dla mnie mega wzmocnienie dla BUCKS , przy ich obronie będzie można go ładnie ukryć . A co tam poszło do Kings ? Jakiś kusz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Bledsoe, Hill, 3 picki w 1 rundzie i dwa swapy za właściwie jeden rok holidaya ( bo w kolejnym ma chyba po) to okrutnie drogo. 

To zależy jak na to spojrzysz. Tegoroczny draft jest słaby , Bledsoe kolejne PO gra fatalnie . Potencjalne wymiany wyborów draftowych nie nastąpią bo moim zdaniem obecnie pójdzie info e extension Giannisa. Więc jedyne co tak naprawdę oddaja to rezerwowy gracz Hill i dwa wybory.. 

Holiday ma PO ale jak pokazuje obecna rzeczywistość akurat z takiej grubej umowy się nie wycofa. Dla mnie to są dwa bardzo dobre ruchy Bucks.. Oczywiście ławka wygląda teraz trochę słabo ale oni spokojnie z rynku pozyskają graczy za jakieś minima albo MLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picki są przeceniane, ilu lat potrzeba, aby zamieniły się w realną wartość dla zespołu? Bledsoe, Hill nie stanowili żadnej wartości dla Bucks w PO. Jrue to gwarancja jakości. Bogdanovic tak tanio, że nie ma co gadac.  Szacun dla GM  za te ruchy. 

Edytowane przez pdxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

W tym sezonie z mocnym wskazaniem na TOP5, a atak Bulls też ładnie prowadził. Niespodziewana decyzja.

Ale chyba coś większego Bulls szykują.

No też go mam tak ok 5 miejsca ale nie chciałem przesadzać. Tak czy siak nie rozumiem tego ruchu Bulls nawet jeśli w drafcie poluja na pg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.