Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieszna jest ta kariera Chrisa Paula: luźno top30 alltime, a wygrane z pięć serii w playoffach, już piąta organizacja (pewnie nie ostatnia) - więc za 20 lat nikt go nie będzie za bardzo wspominać, w Suns o tytuł raczej nie powalczy, a pewnie za rok znowu złoży trade request/Booker się na niego obrazi/Suns oddadzą go do jakiegoś wypizdowia, bo dostaną w zamian Kelly'ego Oubre i first roundera. Pewnie za dwa lata, cytując klasyka, trochę poringczesteruje, ale znając życie znowu nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana? bardziej pytanie czy pojawi się ktoś do pomocy?

2 godziny temu, josephnba napisał:

Bulls są podobno mocno zaangażowani w rozmowy mające na celu sprowadzenie weterana na pozycję guarda

Między wierszami można wnioskować że to być może Derrick

 No nareszcie, trochę już czekam.  Może Rondo do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Paulem w PHX to będzie jak z Penny Hardawayem. Jak go wszyscy chcieli to nawet nie spojrzał w naszą stronę, jak w końcu się stawił to tytułu i tak nie było.
Szkoda mi Rubio bo sentyment miałem do niego od czasów Barcelony. Oubre mi w ogóle nie szkoda a nawet ciesze się, że go "wymiotło". Teraz pytanie jakie będą kolejne ruchy co z Baynsem, Saricem, Kaminskym i jawiącym się na horyzoncie Galinarim. 
Więcej pozytywów widzę dla nas w tym transferze niż na początku sądziłem. Martwi mnie jedynei napięty kalendarz i sporo meczów back2back.

Właśnie sobie przypomniałem , że przecież nasze arizońskie MILAN LAB sprawiło, że gosc bez obu nóg Michael Redd rozegrał 51 meczów.
Od razu lżej :)

Edytowane przez Sharif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny ten trade Suns z OKC. Nie wiem co w sumie tak wielkiego daje obu ekipom. Suns chyba się posiadali rezultatem  z banki I poczuli jakby naprawdę mogli coś ugrać. Tylko co? Do mistrza dalej daleka droga, walka o PO to aż tyle, żeby brać kontrakt Paula? No nie wiem. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nba2midnight napisał:

Jakiś dziwny ten trade Suns z OKC. Nie wiem co w sumie tak wielkiego daje obu ekipom. Suns chyba się posiadali rezultatem  z banki I poczuli jakby naprawdę mogli coś ugrać. Tylko co? Do mistrza dalej daleka droga, walka o PO to aż tyle, żeby brać kontrakt Paula? No nie wiem. Zobaczymy.

10 lat bez PO oraz chęć zadowolenia choć trochę Bookera. Myślę, że tym się kierowało PHX przy tym dealu. Jakby jeszcze zgarnęli Gallo albo Wooda to byłbym zadowolony. Co do Sarica, Kaminskiego i Baynesa to pierwszych dwóch bym zostawił, a Baynesa się pozbył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qbajag napisał:

10 lat bez PO oraz chęć zadowolenia choć trochę Bookera. Myślę, że tym się kierowało PHX przy tym dealu. Jakby jeszcze zgarnęli Gallo albo Wooda to byłbym zadowolony. Co do Sarica, Kaminskiego i Baynesa to pierwszych dwóch bym zostawił, a Baynesa się pozbył.

No kumam. Moze to jakies otarcie lez. Zobaczymy co dalej, ale i tak o PO latwo na tak przejebanym zachodzie nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, nba2midnight napisał:

Jakiś dziwny ten trade Suns z OKC. Nie wiem co w sumie tak wielkiego daje obu ekipom. Suns chyba się posiadali rezultatem  z banki I poczuli jakby naprawdę mogli coś ugrać. Tylko co? Do mistrza dalej daleka droga, walka o PO to aż tyle, żeby brać kontrakt Paula? No nie wiem. Zobaczymy.

Suns liczą że CP3 powtórzy z nimi to samo co zrobił z OKC. OKC oddało busta Nadera i oszczędziło jakieś 80 milionów dolarów w kontrakcie Krzysia, zyskując w zamian perspektywicznego, ale pukniętego w główkę Oubre, kolejny pick 1 rundy, Rubio do dalszego handlu ( choć obok SGA może być ciekawie ).

Presti to mistrz. Za przyjęcie kontraktu CP3 dostał picki. Za oddanie CP3...dostał picki.

@Ashigaru znasz to skądś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Presti to mistrz. Za przyjęcie kontraktu CP3 dostał picki. Za oddanie CP3...dostał picki.

@Ashigaru znasz to skądś? 

Wielkie umysły już tak mają. 

Jeśli CP3 pozostanie zdrowy, Suns pozyskają kogoś z rynku i wybiorą jakiegoś dobrego komplementarnego grajka... to względnie to się klei. Jednak mocne PO run to max na co będzie ich stać. Poza tym pick Suns z protekcją - top12 w '22, top10 w '23, top8 '24, bez protekcji '25. Czyli nawet jak opcja z CP3 nie wypali, to Suns mają szansę na swój pick. 

 

Jako fana Sixers bardziej interesuje mnie co z Hardenem... Pytanie czy decyzje Moreya będą na poziomie Branda czy może jeszcze... ciekawsze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Source close to DeMarcus Cousins tells me that Boogie is expected to have “ample” offers when free agency begins. I can’t wait to see Boogie back.
 
Not exactly unexpected news, but Zach Lowe just stated on The Jump that “it seems like a foregone conclusion that KCP will be back” for the Lakers
Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widzę, że mam odmienne nastawienie niż inni co do trade'u. Chciałem by Paul trafił do Suns, tylko miałem nadzieję, że uda się zatrzymać Oubre. Phoenix grali bardzo fajną koszykówkę w zeszłym roku i tu nie mówię tylko o bańce, ale o reszcie sezonu. Rubio odnalazł się w Suns i to dzięki niemu ten ball movement tak fajnie, ale Chris Paul akurat w rozgrywaniu nie jest gorszy, a na dodatek ma fajniejszy rzut, lepiej broni i potrafi zamknąć mecz. Oubre koszykarsko się broni i ten rok miał naprawdę dobry. W ataku ma spory arsenał i zdobywa dużo punktów. Z drugiej strony za rok kończy mu się kontrakt i trzeba by mu zapłacić, a na jego miejsce już jest Mikal Bridges. Wiadomo, Paul może się połamać, ale jeśli Phoenix chcą coś osiągnąć na zachodzie to muszą zaryzykować. Wszystko zależy od formy CP3 i albo zanotują sezon na poziomie ~50 winów, albo coś nie wyjdzie i skończą z ok. 30 i znowu nie wejdą do PO. Polubiłem ich w poprzednim roku i w tym też będę trzymał za nich kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP + DEROZAN LAKERS UPDATE: -Dave McMenamin just said on The Jump that it’s a possibility Derozan to Lakers isn’t dead and they can use KCP as a sign & trade piece to Spurs. -Zach Lowe also said it seems like a foregone conclusion that KCP will be going back to the Lakers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

Cuz mam nadzieję, że zechce skończyć w Lakers to co udało się tylko zacząć. Chociaż moim cichym marzeniem na ten offseason jest Noel od dawna. 

Oby KCP został. 

A moze tam sie jakiejs wielopietrowe kombinacje szykuje? Np Sign and trade KCP i za DeRozana, a potem z jego tlustym kontraktem i jakims jednym, dwoma assetami uderzac po np Beala? Lub innego kogos takiego kalibru? A co nam szkodzi oogdybac;)

 

FWIW... from what I am hearing, the L. Aldridge trade chatter is continuing to rise higher, Spurs fans. #gospursgo #nba
 

If/when Dennis Schröder deal to Lakers gets done, it doesn't close door on Rondo re-signing with the purple&gold. But other suitors include: Clippers, Hawks aaaannnd...a Boston reunion. P.S. This is the NBA's secret sauce: intriguing possibilities.

 

Chris Haynes

Yahoo Sources: Denver Nuggets forward Jerami Grant is declining his $9.3 million player option for the 2020-21 season to become an unrestricted free agent.

-@YoggiMane

It does seem like teams are trying to hurt the Lakers by signing away their free agents knowing they can’t easily replace them. These two teams might not have more than the $5.7M MLE, which is around what Lakers can re-sign Bradley up to. I’m not sure he gains leverage here.
 
Kelly Iko: The Harden-Philadelphia connection had grown stronger in recent weeks, sources say. Houston has maintained intent on having James Harden on the roster for the upcoming season. 
 via TwitterKellyIkoNBA
 
A Mavericks source who spoke to Brad Townsend of The Dallas Morning News (Twitter link) says the team thinks swingman Tim Hardaway Jr. will likely exercise his player option, while big man Willie Cauley-Stein may not.
 
 
 
Chris Haynes
 
@ChrisBHaynes
Yahoo Sources: Potential free agent Avery Bradley to be courted by Golden State, Milwaukee and several contenders in attempt to lure him away from the Los Angeles Lakers.
Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego DeRozana.

Harden chyba nie do końca ogarnia jakie bagno mają Sixers w rosterze, jeśli faktycznie chce trafić do Philadelphii, ale nie będę narzekać. Ciekawe czy owner Rockets pogodzi się z perspektywą, że Morey mu kradnie superstara, czy odstawi Divaca, biorąc jakiegoś LeVerta w zamian.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milwaukee Bucks center Robin Lopez is declining his $5M player option and becoming a free agent, source tells ESPN.

 

The Bulls plan to not issue a qualifying offer to Kris Dunn, per sources. The Clippers are among several teams expected to show interest in the soon-to-be-free-agent guard. Can also confirm Bulls will extend qualifying offer to Denzel Valentine, which @DarnellMayberry had 1st.
 
The Bucks could gain an additional $7M in flexibility if they waive Ilyasova. Doing that could make a sign-and-trade for a top free agent feasible. Not sure if the Bucks plan on using a portion of the MLE to re-sign Wesley Matthews, but they are in the drivers seat for him now.
 
Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns pokazują Bookerowi że jest fajnie, zostań mordo - musieli zrobić "coś" i tak też się stało. Z tym, że czy ten trade cokolwiek zmienia jeśli chodzi o sportową sytuację Suns? Nadal będą się bić o PO, a jeśli Paul wypadnie (na co raczej są większe szanse niż mniejsze) to nie mają w ogóle na co liczyć. Pomimo że odpada OKC i potencjalnie Rockets, to na zachodzie znowu będą gwiezdne wojny.

Ale Suns zrobili "coś", to już jakiś mały powód do optymizmu, jakiś tam płomyk nadziei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.