Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Wróbel napisał:

Od 2015 roku kiedy pis doszedł do władzy polska policja nie ma rozkazu ruszać kogokolwiek z ich obozu, elektoratu. Nie powinieneś być w szkole ? Już po 8:00. 

Wiadomo, że w Jeleniej Górze policja dostała rozkaz z Nowogrodzkiej. Osobiście Kaczyński nadzorował akcje. Choć ten koleś jako poszukiwany to typowy antypisowski elektorat. 

Już widzę jak wklejasz te obrazki z policyjnych pacyfikacji z ostatnich lat "martwy Diduszko". 

17 minut temu, airmax napisał:

O jakich fanpageach piszesz? Bo sprawdziłem na YT pod oryginalnym filmem to 100% krytykuje "poszkodowanego", nawet na profilu Stonogi, który to udostępnił, ludzie popierają policjantów. 

@Koelner należy do elitarnych grup: "spieprzaj dziadu", "Polska bez pis", "sok z buraka", "wszyscy przeciw pis". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, airmax napisał:

 

O jakich fanpageach piszesz? Bo sprawdziłem na YT pod oryginalnym filmem to 100% krytykuje "poszkodowanego", nawet na profilu Stonogi, który to udostępnił, ludzie popierają policjantów. 

nie uwierzysz ale akurat udostępniła to osoba „wysoko” ustawiona w grupie hooliganow piłkarskich którzy jeżdżą m.in na marsz 11 listopada :)

10 minut temu, DeltaCenter napisał:

@Koelner należy do elitarnych grup: "spieprzaj dziadu", "Polska bez pis", "sok z buraka", "wszyscy przeciw pis". 

Nie znam :) 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

nie uwierzysz ale akurat udostępniła to osoba „wysoko” ustawiona w grupie hooliganow piłkarskich którzy jeżdżą m.in na marsz 11 listopada :)

 

Możliwe, nie neguje, nawet tu na forum już są co najmniej dwie osoby mocno potępiające interwencję policji, natomiast z tego co rozejrzałem się w internetach to opinia publiczna jest w większości zgodna i popiera policjantów

 

to CHYBA wrzucił sam poszkodowany 

https://www.youtube.com/watch?v=b2dG2OjAY4Q

wystarczy przeczytać kilka pierwszych komentarzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, airmax napisał:
 

Możliwe, nie neguje, nawet tu na forum już są co najmniej dwie osoby mocno potępiające interwencję policji, natomiast z tego co rozejrzałem się w internetach to opinia publiczna jest w większości zgodna i popiera policjantów

Raczej ogólnie pozytywnie ocenia policję 10%, te 10% używa zwrotów "ładnie poskładany" - koledzy?

 

Zdjęcie

Dyzma jak zwykle przyczynił się do kolejnej fobii, hilajgonogicznej nienawiści aparatu państwowego, do cwaniaków jeżdżących na piechotę.

Nawet w Hollywood zrobił większą karierę, niż Curuś pod .......eeeee skrzydłami Colina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, StaryFan napisał:

Raczej ogólnie pozytywnie ocenia policję 10%, te 10% używa zwrotów "ładnie poskładany" - koledzy?

 

Jacy koledzy? Czyi? :)  

10%? Zajrzyj pod link do YT który wrzuciłem wcześniej i poczytaj komentarze. Kurde to nawet na jakichś WP zdecydowana większość komentarzy jest sprzyjająca policji, nie wiem z czym tu chcesz walczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał:

Jacy koledzy? Czyi? :)  

10%? Zajrzyj pod link do YT który wrzuciłem wcześniej i poczytaj komentarze. Kurde to nawet na jakichś WP zdecydowana większość komentarzy jest sprzyjająca policji, nie wiem z czym tu chcesz walczyć 

Walczyć?

Czytałem  tłity, nie mam zamiaru śledzić reszty. Nie czytam też wpisów typu "poskładany".  Na "ćwierku, koledzy nie dobili do 10 %. :) 

 

Z niczym nie walczę, mój najlepszy kumpel z dzieciństwa z którym "kradłem konie" jest policjantem, znam środowisko, nie polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, StaryFan napisał:

https://twitter.com/nowyJW/with_replies

Czyi koledzy? @PolskaPolicja

Czytałeś na co ten cały Janusz się powołuje? 

https://www.prawo.pl/prawo/srodki-przymusu-wobec-ojca-w-obecnosci-dziecka-wyrok-etpc,495940.html

gdzie w artykule napisane jest:
 

Cytat

Dziecko i ojciec wsiadali właśnie do samochodu po uroczystości zakończenia roku szkolnego, kiedy ojciec został powalony na ziemię przez nieznanego mężczyznę i wielokrotnie kopnięty w tułów.*

Dziewczynka uciekła z samochodu i została później znaleziona w stanie szoku na ulicy przez swojego wujka.

No faktycznie, okoliczności i przebieg wydarzeń wypisz wymaluj jak ten z Polski

Zmień kolegów których obserwujesz :) 

*już pomijam, że:
 

Cytat

Trybunał na wstępie uznał, iż wersja wydarzeń przedstawiona przez dziecko i ojca była wiarygodna, a brak obrażeń na ciele ojca można wytłumaczyć faktem, że zatrzymywania dokonywali funkcjonariusze incognito, ubrani w dresy oraz w obuwiu sportowym, a nie w ciężkich butach mundurowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, fluber napisał:

A po zatrzymaniu okazało się, że facet jest poszukiwany przez policję

Ale wiesz w jakiej sprawie? Po prostu sąd/prokuratura ( tego akurat nie pamiętam) chciał ustalić jego miejsce pobytu. On nie był poszukiwany za przestępstwo ale był świadkiem w jakiejś sprawie

 

14 godzin temu, StaryFan napisał:

Nie miał prawa żądać opuszczenia autobusu, ze względu na hulajnogę

To akurat mógł bo w tym mieście regulamin MPK mówi jasno ,że hulajnogi i rowery są zakazane w autobusach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał:

Zmień kolegów których obserwujesz :) 

Nikogo nie obserwuje, bo nie mam tam konta. 

Nie podzielam też bezkarności "ojca z dzieckiem na ręku", tak jak nie podzielam przestudiowanych norm, gdzie po sekundzie od ostrzeżenia następuje interwencja.

Wiesz dlaczego po sekundzie? Ponieważ na szkoleniu, taki jest właśnie podawany czas, aby interwencja wydawała się zgodna z prawem, a "ofiara" interwencji nie miała czasu na zastanowienie i zastosowanie się do poleceń.

14 minut temu, ely3 napisał:

Ale wiesz w jakiej sprawie? Po prostu sąd/prokuratura ( tego akurat nie pamiętam) chciał ustalić jego miejsce pobytu. On nie był poszukiwany za przestępstwo ale był świadkiem w jakiejś sprawie

 

To akurat mógł bo w tym mieście regulamin MPK mówi jasno ,że hulajnogi i rowery są zakazane w autobusach

https://mzk.jgora.pl/pl/regulamin-przewozu

§ 27
1. Rowery można przewozić na wszystkich liniach we wszystkie dni tygodnia.
2. Przewóz roweru podlega opłacie jak za bagaż.
3. Przewożenie rowerów dopuszczalne jest, z zastrzeżeniem ust. 4, tylko i wyłącznie w przypadku zaistnienia  co najmniej jednej z niżej wymienionych okoliczności:
  1. nagłego  pogorszenia się warunków atmosferycznych, 
  2. złego  samopoczucia rowerzysty ,
  3. awarii roweru na trasie rowerowej przejażdżki.
4. Przewóz rowerów w pojeździe może odbywać się jeżeli:
1) nie utrudnia to przejścia i nie blokuje drzwi,
2) nie  naraża na szkodę innych pasażerów i ich mienia,
3) nie zasłania widoczności kierującemu pojazdem,
4) nie zagraża bezpieczeństwu ruchu,
5) jeśli wielkość pojazdu oraz liczba pasażerów w pojeździe pozwala na swobodne wprowadzenie i  ustawienie roweru.
5. Rower w trakcie przewozu musi być przez cały czas nadzorowany przez pasażera  oraz odpowiednio przez niego zabezpieczony (unieruchomiony) przed wyrządzeniem szkody w szczególności przed:
1) przemieszczeniem, przewróceniem, 
2) uszkodzeniem lub zanieczyszczeniem pojazdu,
3) zanieczyszczeniem, uszkodzeniem ciała lub mienia pozostałych pasażerów,
4) narażeniem pozostałych pasażerów na dyskomfort lub ograniczenie im swobody poruszania się po pojeździe.
6. Pasażer podróżujący z rowerem jest zobowiązany do podjęcia wszelkich  innych czynności niezbędnych dla zapobieżenia możliwości powstania szkód.
7. W przypadku umieszczenia  roweru w miejscu wyznaczonym w pojeździe dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich  lub  miejscu przeznaczonym dla   wózków dziecięcych, pasażer przewożący rower ma bezwzględny obowiązek ustąpienia miejsca w razie pojawienia się w nim osoby, dla której  to miejsce  zostało przeznaczone.
8. Pasażer wchodzący oraz wychodzący z pojazdu z rowerem  zobowiązany jest to uczynić jako ostatni.
9. Pasażer przewożący rower ponosi odpowiedzialność za jego przewóz oraz za wszelkie szkody na osobie i w mieniu MZK sp. z o.o. oraz pasażerów spowodowane przewożeniem roweru z naruszeniem zasad określonych w niniejszym Regulaminie.
 
Rower można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, airmax napisał:
wystarczy przeczytać kilka pierwszych komentarzy 

image.png.5dc91e5f15ad832a9bcfd5ec000c6bcd.png

 

xD

100% antypis jak widać xD

 

jakby jeszcze komentującemu zarzucił pisanie 'nic nie wnoszących jednozdaniowców' to bym był pewien że to @Koelner a tak to tylko domniemam

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ely3 napisał:

@StaryFan

Akurat dziś w radio slyszałem rozmowę z kierowcą , który twierdził ,że w tej sytuacji nie można było hulajnogi i dlatego kazał wysiadać ale nie znam w 100% całego zajścia czy spełniał wymogi czy nie spełniał

Normalna rzecz, kwestia interpretacji.

 

Nie wiedziałem o poszukiwaniach w charakterze świadka.

Ale jak szybko się sprawdza, mataczenie i dezinformacja. Nadużycie siły i natychmiastowy fingowany scenariusz o poszukiwanym przestępcy, uprawdopodobniający nadużycie siły w stosunku do poszukiwanego przez policję. W jakim charakterze oczywiście nie wiedzą.

Siłacze przeszli refleksję i dopasowali scenariusz do naruszeń i zamiatają sprawę pod dywan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Ale wiesz w jakiej sprawie? Po prostu sąd/prokuratura ( tego akurat nie pamiętam) chciał ustalić jego miejsce pobytu. On nie był poszukiwany za przestępstwo ale był świadkiem w jakiejś sprawie

Dziwne rzeczy piszesz, bo czytałem że jest poszukiwany bo od dłuższego czasu nie płaci alimentów na dzieci. Pierwsze słyszę od Ciebie że był poszukiwany bo był świadkiem w jakiejś sprawie. Skąd to info? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Dziwne rzeczy piszesz, bo czytałem że jest poszukiwany bo od dłuższego czasu nie płaci alimentów na dzieci. Pierwsze słyszę od Ciebie że był poszukiwany bo był świadkiem w jakiejś sprawie. Skąd to info? 

Dziś w radio chyba TOK FM był cytowany policjant z Jeleniej góry,że był poszukiwany ze względu na ustalenie miejsca pobytu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

jest tutaj jakiś modern toking?

Pomylily wam się działy (wydarzenia na swiecie poza polską) 

k.rwa czy wy nie umiecie do wuja wafla prowadzic dyskusji w odpowiednich tematach? 

nie obraz sie ale to bylo podane jako argumentacja tutaj przez kogos, ten filmik, tutaj bo tutaj rozmawialismy o policji napierdalajacej niewinnych czarnych i niewinnych dresikow

i tu powinna byc kontynuuowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.