Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Koelner napisał:

dla mnie to też mocny chwyt marketingowy.

to jest clue. I ja nie propsuje ale zupełnie rozumiem restauratorów. Co innego gdybyśmy rozmawiali o osobach dla których to będzie czynnik decydujący o wyborze restauracji. Ale demokracja polega że każdy ma swoje miejsce. jedni głosują na konfe i uważają panasiuka za myślącego o Polsce. Inni obrażają się na nazwę pierogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kcp78 napisał:

Tylko to jest marketing nieuków. Sami ukraińcy te nazwę interpretują właściwie, im się ta nazwa z Rosją nie kojarzy... 

Zamawiamy pierogi domowej roboty u jednej Ukrainki od kilku lat i od czasu agresji nie ma w ofercie ruskich, a z ziemniakami i serem. Jej się ta nazwą widocznie kojarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, agresywnychomik napisał:

Ja nie rozumiem co Cie tak boli przecie jak widać vide koelner to działa, ciekawe ile do jadlodajni przyciągnęłyby kacapskie xD

Sytuacja, gdy ludzie, dla pieniędzy, rozmijają się z rozumem. To mnie 'boli'...

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Zamawiamy pierogi domowej roboty u jednej Ukrainki od kilku lat i od czasu agresji nie ma w ofercie ruskich, a z ziemniakami i serem. Jej się ta nazwą widocznie kojarzy.

Głupia jakaś. Bywa... EDIT: ewentualnie cwana (bo liczy na kasę od głupich polaczków, którym ta nazwa może się 'kojarzyć')... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kcp78 napisał:

Tylko to jest marketing nieuków. Sami ukraińcy te nazwę interpretują właściwie, im się ta nazwa z Rosją nie kojarzy... 

Nie widzisz że wykazujesz totalny brak logiki i jeszcze w to brniesz. Mówisz marketing nieuków tylko jeżeli coś jest głupie a działa w marketingu to nie jest głupie. Wiec co najwyżej odrobine logiki mógłbym znaleźć w określeniu  marketing dla nieuków . Tylko znowu wymyśliłeś sobie że ludzie kojarzą po nazwie pierogi z ruskimi (i na pewno też jest takich osób dużo) , a tutaj nie wiemy czy faktycznie tak było czy zmiany były wykonywane zeby wzbudzi zainteresowanie/sympatie, jakaś forma zamanifestowania poglądów wykreślając ruskie z nazwy (mimo wiedzy o pochodzeniu nazwy.

 

21 minut temu, kcp78 napisał:

Sami ukraińcy te nazwę interpretują właściwie

Wszyscy? jak to zbadałeś żeby takie tezy wygłaszać.

17 minut temu, agresywnychomik napisał:

ciekawe ile do jadlodajni przyciągnęłyby kacapskie

Bachmucie z mielonym mięsem , Kacpaskie z podorbami wieprzowymi i wiele innych. Myslę że pomysł by chwycił. Tak jak kiedyś ze wzgledu na nazwy pizzy znana była pizzeria husajn. http://www.pizzeria-husajn.pl/menu/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gregorius napisał:

Wszyscy? jak to zbadałeś żeby takie tezy wygłaszać.

Ci, którzy chodzili do szkoły. Mam nadzieję, że pomogłem... 

Ja nie patrzę na te sprawę przez pryzmat pieniędzy, jak ty. Mam w dupie, że 'dziala' (to oczywiste, zresztą, że znajdzie się spora rzesza klientów, którzy za tym pójdą). Mnie interesuje, czy to jest intelektualnie uczciwe. A wiemy, że nie jest...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kcp78 napisał:

Ci, którzy chodzili do szkoły. Mam nadzieję, że pomogłem... 

Ja nie patrzę na te sprawę przez pryzmat pieniędzy, jak ty. Mam w dupie, że 'dziala' (to oczywiste, zresztą, że znajdzie się spora rzesza klientów, który za tym pójdzie). Mnie interesuje, czy to jest intelektualnie uczciwe. A wiemy, że nie jest...

"KTO NIE KOMBINUJE TEN NIE MA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kcp78 napisał:

co tylko pokazuje, jak mocno intelektualnie niedojebani sa wlasciciele krakowskich knajp

Po tym jednym wpisie mogę w ciemno założyć, że jesteś wyborcem Konfederacji.

2 godziny temu, kcp78 napisał:

to jest mentalne przedszkole!

I tu się w pełni z Toba zgodzę. Idealnie się opisałeś

 

Co ciekawe Rosjanie już naparzają rakietami w swoje budynki . I choć ogłaszają odbicie terenów to na razie sami zgłaszają ,ze kolejne wioski są przejęte przez partyzantów. Mija już 30 godzin od tej inwazji a Rosja nie moze odbić terenu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

tak

DJ Sławek

Gosh, jakie ty masz prostackie zagrywki. Typowy pisuar...

4 minuty temu, ely3 napisał:

Po tym jednym wpisie mogę w ciemno założyć, że jesteś wyborcem Konfederacji.

I tu się w pełni z Toba zgodzę. Idealnie się opisałeś

 

Co ciekawe Rosjanie już naparzają rakietami w swoje budynki . I choć ogłaszają odbicie terenów to na razie sami zgłaszają ,ze kolejne wioski są przejęte przez partyzantów. Mija już 30 godzin od tej inwazji a Rosja nie moze odbić terenu..

Jak zwykle u ciebie, poziom dyskusji sebixa. Mam się o tego wyborcę konfy niby obrazić? 😁...pisz sobie dalej na bieda tematy bez żadnego znaczenia, typu 'o ile metrów przesunął się front'. W tym jesteś naprawdę dobry!... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kcp78 napisał:

Jak zwykle u ciebie, poziom dyskusji sebixa

Staram się zniżyć do Twojego poziomu choć ne ukrywam jest mega cięzko bo szorujesz po takim dnie intelektualnej mielizny ,że jeszcze nikt tego nie osiagnał na tym forum

Jeśli uważasz napisanie o kimś per niedojebany intelektualnie jako wnoszenie poziom na wysoki level to naprawdę wystawiasz sobie piękne świadectwo

 

9 minut temu, kcp78 napisał:

nteresuje, czy to jest intelektualnie uczciwe.

To jeszcze proponuje byś napisał do Wszystkich restauracji by usunęli danie fasolki po bretońsku  bo to jest dopiero intelektualnie nieuczicwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kcp78 napisał:

Ci, którzy chodzili do szkoły. Mam nadzieję, że pomogłem...

tak na pewno tego ich uczyli w szkole. 

 

7 minut temu, kcp78 napisał:

Mnie interesuje, czy to jest intelektualnie uczciwe

Znowu brniesz. Zacząłeś obrażać inteligencje restauratorów a nie pisałeś że to jest nie uczuciowe. To są dwie zupełnie inne rzeczy. 

 

8 minut temu, ely3 napisał:

Co ciekawe Rosjanie już naparzają rakietami w swoje budynki . I choć ogłaszają odbicie terenów to na razie sami zgłaszają ,ze kolejne wioski są przejęte przez partyzantów. Mija już 30 godzin od tej inwazji a Rosja nie moze odbić terenu..

Wracając do rzeczy ważniejszych. Widziałeś @ely3 jak ruscy w swoje budynki gradami nawalają? Filmiki z tamtego regionu są ciekawe. A dodatkowo sami nie widzą co propagandzisci mają pisać i co chwile sami sobie zaprzeczają.

P.S wczoraj albo przedwczoraj odnalazł się sprzęt ze Szwecji. Ale na razie został zauważony w Niemczach podczas przewożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.