Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

ban nie był permanentny z tego co pisał mod który tego bana dawał (już abstrahując od zasadności tych trzech banów danych w emocjach)

Eld dal potem permanentnego z tego co pisano, a kim jesteśmy by zmieniać jego decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

Eld dal potem permanentnego z tego co pisano, a kim jesteśmy by zmieniać jego decyzję.

przecież to jego 3cie konto (chyba)

pierwsze (delta center) zostało skasowane jak zrobił histerię do Borysa żeby go skasowali (bo coś tam mu nie pasowało xD)...po czym zaraz wrócił jako deltuś (top1 beta-move w historii forum btw)

drugie zostało chyba omyłkowo skasowane jak ely3 dawał te emocjonalne bany (które miały być chyba 3 miesięczne) i wrócił jako dlt_braddock

 

o którymś koncie zapomniałem? (tych chwilowych zakładanych na czas bana, gdzie domagał się wyjaśnień od modów - kolejny mocny beta-move btw - nie liczę)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

przecież to jego 3cie konto (chyba)

pierwsze (delta center) zostało skasowane jak zrobił histerię do Borysa żeby go skasowali (bo coś tam mu nie pasowało xD)...po czym zaraz wrócił jako deltuś (top1 beta-move w historii forum btw)

drugie zostało chyba omyłkowo skasowane jak ely3 dawał te emocjonalne bany (które miały być chyba 3 miesięczne) i wrócił jako dlt_braddock

 

o którymś koncie zapomniałem? (tych chwilowych zakładanych na czas bana, gdzie domagał się wyjaśnień od modów - kolejny mocny beta-move btw - nie liczę)

Ja czytałem, że Eld zamienił te 3 miesieczne bany na stałe.

A co do beta move to nikt nie jest blisko Rodmana, który do tej pory się nie zalogowal nawet po ostatnim blamazu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

przecież to jego 3cie konto (chyba)

pierwsze (delta center) zostało skasowane jak zrobił histerię do Borysa żeby go skasowali (bo coś tam mu nie pasowało xD)...po czym zaraz wrócił jako deltuś (top1 beta-move w historii forum btw)

drugie zostało chyba omyłkowo skasowane jak ely3 dawał te emocjonalne bany (które miały być chyba 3 miesięczne) i wrócił jako dlt_braddock

 

o którymś koncie zapomniałem? (tych chwilowych zakładanych na czas bana, gdzie domagał się wyjaśnień od modów - kolejny mocny beta-move btw - nie liczę)

jeszcze chyba jakieś miał ale ogólnie jestem przeciw banowaniu ( w przeciwieństwie do darkiego )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

jeszcze chyba jakieś miał ale ogólnie jestem przeciw banowaniu ( w przeciwieństwie do darkiego )

nah darkie też nigdy nie powinien być banowany - dodawał kolorytu (w sensie że głównie barwy czerwonej, but still xD)

jedyną opcją pod takie długie (albo perma) bany to jakieś groźby itp, poza tym powinna być pełna wolność wypowiedzi -> TRZEBA ZAPOSTULOWAĆ PIERWSZĄ POPRAWKĘ DO REGULAMINU FORUM!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nah darkie też nigdy nie powinien być banowany - dodawał kolorytu

jedyną opcją pod takie długie (albo perma) bany to jakieś groźby itp, poza tym powinna być pełna wolność wypowiedzi -> TRZEBA ZAPOSTULOWAĆ PIERWSZĄ POPRAWKĘ DO REGULAMINU FORUM!

darki byłby zbanowany nawet przez ministerstwo cyfryzacji :) jego posty podchodziły pod paragrafy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DLT_Braddock napisał:

Każdy pogląd odbiegający od obrazu **

Nie ale każdy pogląd odibegający od faktów już tak. A takich tu prezentujesz sporo. Że tak 95% twojej twórzczości w tym wątku to Twoje własne wymysły bez żadnego potwierdzenia w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ely3 napisał:

Nie ale każdy pogląd odibegający od faktów już tak. A takich tu prezentujesz sporo. Że tak 95% twojej twórzczości w tym wątku to Twoje własne wymysły bez żadnego potwierdzenia w rzeczywistości

 

10 godzin temu, Koelner napisał:

czyli o tym pisałem -> brak protokołu dyplomatycznego ( Sibora często to wypomina naszym ludkom ) a teraz deltusie chusteczki wymieniają  

A czy Ty przeprosiłeś już ukraińskiego ambasadora??? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, DLT_Braddock napisał:

A czy Ty przeprosiłeś już ukraińskiego ambasadora???

Widzisz - jeśli jakiś rzecznik powiedzmy MSW Niemiec powiedział ,ze prezydent Polski ma przeprosić za wypędzenia Niemców po II wojnie Światowej to raczej bym się spodziewał podobnej reakcji  od polskiego ambasadora

Polityki zagranicznej nie upraiwa się w ten sposób ,ze polityk z jednego kraju mówi co ma zrobic prezydent innego kraju. I reakcja ambasadora nie jest policzkiem w twarz - no chyba ,ze jak wspomniałem ty tak to odbierasz. Ale to wtedy jest to twój pogląd, Twoje ewentualne kompleksy i nie może przenosić swoich odczuć na cały naród.

Tu mamy przykład mało zgrabnej polityki zagranicznej. Mniej więcej tak samo Izrael jak miał kampanie wyborczą to nam nakazywał przepraszać i takie tam. Ty pewnie wtedy czułeś ,ze daliśmyy w twarz wszystkim Żydom bo Polacy odmówili przeprosin. JA osobiście nic nie czułem bo nie odbieram osobiście każdej dyskusji politycznej między narodami o skomplikowanej przeszłości

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.