Skocz do zawartości

wojna na ukrainie


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no, ale skoro typ nie chciał ochrony, to co się dziwisz, że jakiś oszołom się do niego zbliżył?

No tylko ,ze to jest zadanie polskich służb by go chronić nawet jak nie chce i mu zapewnić szpaler by mógł złożyć te kwiaty w spokoju,.

Ambasador ma immunitet - nie chciałbym teraz czytać ,ze tkoś oblał kwasem naszego ambasadora w Moskwie a jeśli jeszcze jak piszesz to była prowokacja to tym bardziej polskie służby dały ciała bo dały się rozegrać Rosjanom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

No tylko ,ze to jest zadanie polskich służb by go chronić nawet jak nie chce i mu zapewnić szpaler by mógł złożyć te kwiaty w spokoju,.

Ambasador ma immunitet - nie chciałbym teraz czytać ,ze tkoś oblał kwasem naszego ambasadora w Moskwie a jeśli jeszcze jak piszesz to była prowokacja to tym bardziej polskie służby dały ciała bo dały się rozegrać Rosjanom..

patrząc na zacietrzewienie naszych rządzacych, to mogło być świadome nieudzielenie mu ochrony, jak zwykle szczekanie na lewo i prawo, a konsekwencje? to tam może później pomyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

 

To nie ma znaczenia. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca bo to słabo świadczy o naszych służbach. Jeśli chcemy by w obcym kraju nikt nie napadał na naszych dyplomatów to powinniśmy chronić obcych.

Jak jestem średnio prorosyjski tak tu będe rozumiał ich słuszne oburzenie na te wydarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ely3 napisał:

To nie ma znaczenia. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca bo to słabo świadczy o naszych służbach. Jeśli chcemy by w obcym kraju nikt nie napadał na naszych dyplomatów to powinniśmy chronić obcych.

Jak jestem średnio prorosyjski tak tu będe rozumiał ich słuszne oburzenie na te wydarzenia

To ja wiem ale z drugiej strony to c*** mu w dupę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ely3 napisał:

To nie ma znaczenia. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca bo to słabo świadczy o naszych służbach. Jeśli chcemy by w obcym kraju nikt nie napadał na naszych dyplomatów to powinniśmy chronić obcych.

Jak jestem średnio prorosyjski tak tu będe rozumiał ich słuszne oburzenie na te wydarzenia

Daliśmy ciała, z drugiej strony, ci ruscy obok ambasadora na księgowych mi nie wyglądali.

20 minut temu, Koelner napisał:

 

Dziewczę zrobiło brzydki kawał i dla Ukrainy, a przede wszystkim dla kraju, który ją przyjął.

Nie wiem na, ile to jest usprawiedliwienie, ale nie dało by się z nią zjeść śniadania. Klaudia 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, starYfaN napisał:

Daliśmy ciała, z drugiej strony, ci ruscy obok ambasadora na księgowych mi nie wyglądali.

Dziewczę zrobiło brzydki kawał i dla Ukrainy, a przede wszystkim dla kraju, który ją przyjął.

Nie wiem na, ile to jest usprawiedliwienie, ale nie dało by się z nią zjeść śniadania. Klaudia 2.0.

przecież nasze ministerstwo rekomendowało żeby siedzieli na dupie a oni poszło sobie zrobić performerce. rozumiem jakby w stylu wschodnim ruskim oblała dziewczyna kwasem albo wjebała mu kosę jak Adamowiczowi a tu zwykła hipsterska akcja typu malowanie kredkami, stało mu się tyle co wesołemu wujkowi Zdziśkowi jak przyjebał gwoździa w talerz zupy pomidorowej u ciotki Elki na weselu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

przecież nasze ministerstwo rekomendowało żeby siedzieli na dupie a oni poszło sobie zrobić performerce. rozumiem jakby w stylu wschodnim ruskim oblała dziewczyna kwasem albo wjebała mu kosę jak Adamowiczowi a tu zwykła hipsterska akcja typu malowanie kredkami, stało mu się tyle co wesołemu wujkowi Zdziśkowi jak przyjebał gwoździa w talerz zupy pomidorowej u ciotki Elki na weselu 

Ale to nie ma żadnego znaczenia. On tam po to poszedł i nie powinniśmy mu tego ułatwiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty serio oczekujesz, ze te nasze Kasztany przestaną się co chwilę kompromitować? ja bym się zdziwił gdyby się własnie nic nie odjebało

Wiesz, tam patriarcha Cyryl ma dłuższą kartotekę w kgb, niż nasi "weterani". Nie spodziewali się, że weźmie pięciu kwadratogłowych kolegów i polezie w tłum Ukraińców.

Tam była wcześniej ruska prowokacja i mordobicie, może musiał dopilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garśc nowinek dla tych zainteresowanych tym co się dzieje na froncie a nie tym ,że nasze służby nie potrafią zabezpieczyć terenu gdzie było wiadomo ,że będzie ambasador i był od rana protest

1 Charków - jest potwierdzone, że Ukraina wyzwoliła rejon Rubizne, Viercny Saltiv Borschowa i Lipsi . W tej chwili toczą się walki o dwie wioski Starystia i Buhruvatka..  I raczej jutro Ukraina je zdobędzie. Do tego trwa ostrzał rejonu Wołczańska

W tej chwili Rosjanie utrzymuja wokół Charkowa tylko 3 enklawy. Kozacka Łopań od miasta Lpsi aż po Udy. Na północ od Lipsi kilka wiosek. Chyba sa jeszcze wokół wioski Vesele ale tu nie jestem pewien. No i rejon Starytsi który teraz Ukraina atakuje

2  Rosjanie chwilowo zaprzestali aktywnościa wokół Iziumu i Limania o czym pisałem rano. Wygląda jakby sie przegrupowali

3 Rosjanie wczoraj zbudowali most pontonowy który od razu został zniszczony. Dziś nad ranem wybudowali drugi i przerzucili sporo oddziałów zaatakowali wioskę Bilohorovika o czym pisałem rano. Ukraina zniszczyła ten most po 3-4 godzinach a potem po kilku godzinach rozbili całe ugrupowanie rosyjskie. Zdjęcia satelitarne sprzed godziny pokazują mnóstwo zniszczonego sprzętu. Chyba rosyjski ale nie mam pewności.. Ale wygląda ,że Rosjanie dostali sporego łupnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno- dziś zginął dowódca lotnictwa morskiego floty ukraińskiej. Nie wiem czy w wyniku ostrzału któregoś z miast ale śmierć została potwierdzona. Najwyższy stopniem zgon po stronie ukrainskiej

I zapomniałem o jednej rzeczy. Dziś Ukrainie udało się odbić większośc miasteczka Vojewodinka które leży pomiędzy Rubiżne a Siewierodonieckiem..

@Reikai

Część lotniczą parady odwołano bo dziś nad ranem płonęły zakłady lotnicze w Permie skąd miały startować samoloty na paradę. Wg niepotwierdzonych plotek to był akt sabotażu więc na wszelki wypadek uziemiono samoloty z tego lotniska jak i kilku innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.