Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ok@julekstep a propos Rydzyka 

Nie obrażaj go pisząc, że jest biznesmenem.

On może być porównywany już nie do Popiełuszki, ale do Jezusa! 

Poziom odklejenia tego człowieka i jego sekty jest przerażający 

Coś czuję, że gdyby stworzył coś na podobieństwo Jonestown, znalazła by się ogromną grupa chętnych 

7 godzin temu, RappaR napisał:

Dokładnie. Równie żałosne co straszenie wpi****lem przez neta i podobny poziom ludzi to robi

Zdarta płyta lekarza bez powołania.

Ja w szkole przynajmniej miałem kolegów.

 

@fluber @RappaR dwaj czołowi konfidenci forum e-nba 

Musieli was kochać w szkole i w pracy zapewne też was kochają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

O te screeny 

Dałbyś spokój, bo to trochę niepoważne 

Prawdę powiedziawszy średnio rozumiem powiązanie pomiędzy tym, że zrobiłem screen w Internecie, kiedy jedna osoba grozi drugich, a tym czy mnie ktoś kocha, czy nie kocha i potrzebą napisania o tym w Internecie. 

Ok, rozumiem tę słabość do grożenia ludziom w Internecie:) Ciągnie swój do swego, ale wracaj już do swojej sikawki i zajmij się czymś pożyteczniejszym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, fluber napisał:

Prawdę powiedziawszy średnio rozumiem powiązanie pomiędzy tym, że zrobiłem screen w Internecie, kiedy jedna osoba grozi drugich, a tym czy mnie ktoś kocha, czy nie kocha i potrzebą napisania o tym w Internecie. 

Ok, rozumiem tę słabość do grożenia ludziom w Internecie:) Ciągnie swój do swego, ale wracaj już do swojej sikawki i zajmij się czymś pożyteczniejszym:)

Wskaż groźbę, albo rzuć przynajmniej prtsc :) Zbłaźniłeś się bez reszty.

Zaczepiasz, płaczesz, prowokujesz, zaczepiasz płaczesz, masz pretensje, bez zmian od początku istnienia.

29 minut temu, julekstep napisał:

a i tak bardziej powazne niz wczorajsze socjopatyczne popisy StaregoFana

No. Zastanawiaj się kolejne 10 lat dlaczego ludzie wciąż Ci piszą  o publicznym itd.

 

Dziecinada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Staremu Fanowi widzę, że też postanowiłeś dojebać. Jeszcze chwila i będziesz moim pretorianinem:)

ależ oczywiście jak niewyedukowany gliwicki lekarz jedzący w czasie pandemii kurczaki z czasów ptasiej grypy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Staremu Fanowi widzę, że też postanowiłeś dojebać. Jeszcze chwila i będziesz moim pretorianinem:)

Opisał karierę Chrisa "p" Bosha, czyli raczej nie moją :) Bądź łaskaw bawić się Swoim nocnikiem. Może weź żonę na spacer, zamiast klepać 24/24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.