Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, fluber napisał:

Różnica jest taka że tylko jeden z nich był bohaterem afery Olina? ;)

To w ogóle zabawne, że w latach 90-tych wystarczyły niczym niepoparte oskarżenia do upadku rządu.

Teraz taki Milczanowski musiałby chyba wyskoczyć z jakimś filmem na którym członkowie rządu dopuszczają się czynów pedofilskich. ;) Chociaż i tak pewnie wielu zwolenników PiS by twierdziło, że to jakieś spreparowane nagranie, prowokacja lewactwa itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, starYfaN napisał:

Zauważyłem jak dobrze :) Na forum tak. Poza nie.

Poza tym, po raz kolejny zwracasz uwagę czego używasz Ty. I niespecjalnie Cię interesuje, że ktoś może mieć to w d...e :) 

Trochę kultury i empatii, ale popracujemy nad tym w wolnej chwili :) 

Nad swoją kulturą i empatią pracuj ile chcesz :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, starYfaN napisał:

Zauważyłem jak dobrze :) Na forum tak. Poza nie.

Poza tym, po raz kolejny zwracasz uwagę czego używasz Ty. I niespecjalnie Cię interesuje, że ktoś może mieć to w d...e :) 

Trochę kultury i empatii, ale popracujemy nad tym w wolnej chwili :) 

Ja pi****le, człowieku, taki jesteś ą ę, a taki wsiok jak z Ciebie to tu jeszcze chyba z nikogo nie wylazł. 

Jeżeli serio udało Ci się zidentyfikować że Sebastian w rl life jest lub będzie w jakiś sposób od ciebie zalezny i zamierzasz mu pokazać kto tu rządzi to powinieneś rozważyć psychiatrę bo to na pewno nie jest normalne. 

@Sebastian porobilem screeny na wszelki wypadek gdyby to się okazał realny scenariusz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ja pi****le, człowieku, taki jesteś ą ę, a taki wsiok jak z Ciebie to tu jeszcze chyba z nikogo nie wylazł. 

Jeżeli serio udało Ci się zidentyfikować że Sebastian w rl life jest lub będzie w jakiś sposób od ciebie zalezny i zamierzasz mu pokazać kto tu rządzi to powinieneś rozważyć psychiatrę bo to na pewno nie jest normalne. 

@Sebastian porobilem screeny na wszelki wypadek gdyby to się okazał realny scenariusz. 

To jest totalnie nierealny scenariusz Fluber :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Ja pi****le, człowieku, taki jesteś ą ę, a taki wsiok jak z Ciebie to tu jeszcze chyba z nikogo nie wylazł. 

Jeżeli serio udało Ci się zidentyfikować że Sebastian w rl life jest lub będzie w jakiś sposób od ciebie zalezny i zamierzasz mu pokazać kto tu rządzi to powinieneś rozważyć psychiatrę bo to na pewno nie jest normalne. 

@Sebastian porobilem screeny na wszelki wypadek gdyby to się okazał realny scenariusz. 

To rób jeszcze jeden. Akurat z identyfikacją ludzi z mojej branży, nie mam żadnych problemów :) i nie ubliżaj tak jak lubisz :) 

Marna prowokacja, nic więcej.

2 minuty temu, fluber napisał:

Gadanie takich żenujących gróźb bez pokrycia wydawało mi się bardziej nierealne ale oby było jak twierdzisz:) 

Wskaż groźbę, lub zajmij się czym innym. Na dzisiaj to słoma wylazła nie w moich bytach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, starYfaN napisał:

To rób jeszcze jeden. Akurat z identyfikacją ludzi z mojej branży, nie mam żadnych problemów :) i nie ubliżaj tak jak lubisz :) 

Marna prowokacja, nic więcej.

Wskaż groźbę, lub zajmij się czym innym. Na dzisiaj to słoma wylazła nie w moich bytach.

Takie pi****lenie w internecie jaki ja jestem ważny i co to ja nie mogę ci zrobić to czysta definicja słomy z butów. Jak chciałeś poblaznowac to się teraz nie dziw że mamy Cię za błazna:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Takie pi****lenie w internecie jaki ja jestem ważny i co to ja nie mogę ci zrobić to czysta definicja słomy z butów. Jak chciałeś poblaznowac to się teraz nie dziw że mamy Cię za błazna:) 

Wychowywanie to mój obowiązek i przyjemność :) 

Kolejny raz jęczysz jak Ci nie pasuje retoryka. O ile w grach piszą Ci to non stop, o tyle tutaj od początku jedynie jak przeginasz. Jest tutaj 6 osób z mojej branży.

Niektórzy składali mi nawet oferty. Niektórzy zawracają mi d....e na co dzień :)  A to właśnie Ty p.......sz o jakichś zakusach i straszeniu. Nie dorosłeś na tej uczelni?

Może czas najwyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Koledzy, dajcie już staremu spokoj:) 

Ej tam spokój, zawsze warto pamiętać kto się zesrał w towarzystwie :) 

A wracając do tematu - co sądzisz o sprzedaniu kraju za 60 mld euro POŻYCZKI ? Oczywiście wiem co o tym sądzi rząd - bierze kasę w chwilę przed wybuchem inflacji w kraju, więc wie, że prze kilka lat to będzie darmo, ale co będzie dalej ? Tego rodzaju pożyczek nie da się spłacić wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Mi chodzi o fakt tego, że choćby i chłopak dotarł do moich danych to nic mu to nie da. Bo mam taką wadę charakteru zwaną uczciwością :)

imię - Sebastian

miasto - Skierniewice (z tego co tu pisałeś)

TEŻ CIĘ NAMIERZYŁEM:

 

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Wychowywanie to mój obowiązek i przyjemność :) 

American Psycho | FILMY, KTÓRE RYJĄ BANIE ZBYT MOCNO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fluber napisał:

Takie pi****lenie w internecie jaki ja jestem ważny i co to ja nie mogę ci zrobić to czysta definicja słomy z butów. Jak chciałeś poblaznowac to się teraz nie dziw że mamy Cię za błazna:) 

Dokładnie. Równie żałosne co straszenie wpi****lem przez neta i podobny poziom ludzi to robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Pisanie tego dorosłym facetom w Internecie to cringe:)

Co Ty wykładasz ZPT? Za każdym razem to samo. Prowokacja, prt sc, donoś, ucieczka, pretensja.

Na myśl przychodzi mi jeden zawodnik Chris "P" Bosh

Dlaczego za każdym razem jak starasz się personalnie obrażać ludzi, używasz trybu "My"?

14 minut temu, RappaR napisał:

Dokładnie. Równie żałosne co straszenie wpi****lem przez neta i podobny poziom ludzi to robi

Ciekawe, że za każdym razem te same osoby mają te same pretensje i problemy.

8 godzin temu, Sebastian napisał:

Ej tam spokój, zawsze warto pamiętać kto się zesrał w towarzystwie :) 

O to jest właśnie ten nieosiągalny poziom wpisu :) "towarzystwo" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Deltuś napisał:

My czyli kto? Ty, sebix i pewnie julek - wierny pretorianin. Fluber daj spokój. To tylko forum, ten temat to zamknięty krąg kilku użytkowników.  Wiem, że docinacie tu sobie jak dzieci, można by zrobić fajną grafikę kto z kim ma kosę, kto z kim ma układ :D Tekst o robieniu screenów to też lekki crigne :D

To jest dużo bardziej skomplikowane niż myślisz. Przecież niejednokrotnie kłóciłem się tu z @Sebastian i to chyba nawet częściej niż się zgadzałem. Z drugiej strony jestem po stronie @starYfaN w temacie szczepionek, w sumie przeciwko Tobie. Z trzeciej strony trzymam w dużej mierze sztamę z Tobą, jeśli chodzi o bycie katolem i pisiorem, a z czwartej strony nie zgadzam się kompletnie z @julekstep w temacie np. miękkich narkotyków. Generalnie są oczywiście osoby, z którymi zgadzam się częściej i osoby, z którymi zgadzam się rzadziej, ale szczerze nie zauwazyłem, żeby była tutaj osoba, z którą nie wszedłem w ostrą polemikę:)

1 godzinę temu, starYfaN napisał:

Co Ty wykładasz ZPT? Za każdym razem to samo. Prowokacja, prt sc, donoś

Morowo, automobil, pawlacz... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

To jest dużo bardziej skomplikowane niż myślisz. Przecież niejednokrotnie kłóciłem się tu z @Sebastian i to chyba nawet częściej niż się zgadzałem. Z drugiej strony jestem po stronie @starYfaN w temacie szczepionek, w sumie przeciwko Tobie. Z trzeciej strony trzymam w dużej mierze sztamę z Tobą, jeśli chodzi o bycie katolem i pisiorem, a z czwartej strony nie zgadzam się kompletnie z @julekstep w temacie np. miękkich narkotyków. Generalnie są oczywiście osoby, z którymi zgadzam się częściej i osoby, z którymi zgadzam się rzadziej, ale szczerze nie zauwazyłem, żeby była tutaj osoba, z którą nie wszedłem w ostrą polemikę:)

Morowo, automobil, pawlacz... :) 

Nie mam czasu na w-dzie, więc fotografuj ekran dalej :) Możesz też jak kolega komentować posty ignorowanych wielokrotnie userów.

Natomiast nie mam czasu na tagowanie i zawracanie gitary :) Więc ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Deltuś napisał:

Sprzedajna lewica :

1. Wsparli Obajtka

2. Wsparli Kościół, w piątek bez mięsa 

 

Na twittera wchodziłem ostatnio jak @fluber coś tam zamieszczał ale nie dziwie się ,że można sobie zryć głowę - tam jest straszny shit w komentarzach

E0xg8GqXEAAUN_E?format=jpg&name=small

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.