Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Tym razem chyba mi wyszło;) 

Żartujesz :) ? Zwróciłem jedynie uwagę na hipokryzję Panie profesorze.

Musisz wziąć pod uwagę, że nie zawsze będziesz mógł lecieć w ..... tak jak lubisz :) Ale bardzo Cię to za każdym razem boli.

Chyba za mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, starYfaN napisał:

Podrapaliście się wzajemnie w swędzących miejscach z Julkiem? To zjedzcie snickersa i jutro od nowa.

ehhh miał być forumowy high-life a wyszło jak zwykle z pierwszym lepszym DaFlou (czy jak tam się nazywał ten kolo od lizania po jajach)

28 minut temu, fluber napisał:

Jezeli się właśnie zacząłeś zastanawiac czy ktoś Cię nie zaczyna oceniać jako zarozumiałego madrale to spóźniłeś się o jakieś dwa tygodnie:) 

Serio, jakieś 3 razy dziennie mam ochotę wrzucać mema z Captain obvious:) 

ja to widzę tak:

 

13 minut temu, starYfaN napisał:

To nie wyjmuj, wtedy semantycznie wszystko się zgadza. Twoja dyskusja toczy się wokół Rydzyka. Moja nie.

czyli skomentowałeś nasze posty o Rydzyku żeby pogadać o czymś innych

spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, starYfaN napisał:

Żartujesz :) ? Zwróciłem jedynie uwagę na hipokryzję Panie profesorze.

Musisz wziąć pod uwagę, że nie zawsze będziesz mógł lecieć w ..... tak jak lubisz :) Ale bardzo Cię to za każdym razem boli.

Chyba za mocno.

Za późno;) 

5 minut temu, julekstep napisał:

 

ja to widzę tak:

 

Ten tekst o tym że biologia ewolucyjna wyjaśniła dylemat co było pierwsze jajko czy kura to taki typowy wujek dobra Rada właśnie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

ehhh miał być forumowy high-life a wyszło jak zwykle z pierwszym lepszym DaFlou (czy jak tam się nazywał ten kolo od lizania po jajach)

Może to świadczy jedynie o tym, że powinniście to robić nieco mniej publicznie 😀

Jestem bardzo tolerancyjny i statystycznie najmniej mi to przeszkadza.

21 minut temu, fluber napisał:

Ten tekst o tym że biologia ewolucyjna wyjaśniła dylemat co było pierwsze jajko czy kura to taki typowy wujek dobra Rada właśnie:) 

Nie, to świadczy jedynie o tym, że nie zrozumiałeś ironii  :) Ale masz jeszcze kilka szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, starYfaN napisał:

Nie oglądałem Joseph klipu z babcią, więc nie wiem o co bijecie tutaj pianę :) Ogólnie to nie jestem ani za jednymi, ani za drugimi.

Ogólnie wolę jednak obecny stan, nawet jak mnie krew zalewa na finansowanie ojca dyrektora, niż finansowanie oligarchii po i mafii vatowskich.

Dali ciała z pandemią (nie sądzę aby niedobitki po psl, były w stanie ogarnąć chociaż tyle), ale z gospodarką radzą sobie znacznie lepiej.

A kradli i wk.....li wszyscy bez wyjątku. Więc co za różnica. 

 niezależnie skrajnosci zawsze sa zje.... i glownie to maly % społeczenstwa, za to aktywny i lubiacy sie "ścierać". Dla większości lepiej by bylo gdyby ta prawa i lewa mniejszosc zostala zdecydowanie wyje.... gdzies gdzie słuch by o niej zaginął, no ale wtedy nudy by były 😛 a z tą dziewuchą to niech kudły pod pachami wygoli i moze bedzie jakas nadzieja na przyszłość 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

Ehe

 

Ładna dziewczyna 

Młoda idealistka, z której zachowaniem jak pisałem wcześniej się nie zgadzam, ale i tak bardziej rozumiem ja niz babcie modlące się za Rydzyka. 

Podobno sekty w Polsce są zakazane a tę chroni prokurator generalny

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, matek napisał:

Ja gadałem z Rydzykiem, spotkany przypadkiem w Toruniu. Byłem zaskoczony, że to taki luzak. Bardzo sympatyczny gość. 

Jego mediów nie znam, ale Rydzyk w porządku. 

,,Kaczyński w prywatnych rozmowach ujawnia spory dystans do siebie''

,,Pawłowicz była lubiana przez swoich studentów''

,,Hitler był szarmancki wobec kobiet i lubił zwierzęta''

,,RappaR prywatnie jest do rany przyłóż''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Ładna dziewczyna 

Młoda idealistka, z której zachowaniem jak pisałem wcześniej się nie zgadzam, ale i tak bardziej rozumiem ja niz babcie modlące się za Rydzyka. 

Podobno sekty w Polsce są zakazane a tę chroni prokurator generalny

Idealistka to nie jest osoba która się w ten sposób zachowuje. Już prędzej idealistka jest ta starsza pani która wierzy w to że wszyscy możemy się kochać. 

Ta dziewczyna została wywalona z twittera i zaklodkowana na instagramie za regularne wrzucanie postów łamiących reguły społeczności ( @Deltuś w sumie to dowód że lewactwo też jest tam banowane a nie tylko konserwatyści) , zdjęcia że spalonym samochodem to nie jest idealizm. To jest właśnie Sekciarstwo. 

Na filmie masz dużą grupę modlących się kobiet i żadna z nich nie zostsla sprowokowana, a chyba bardziej się już nie dalo niż wyzywać podczas modlitwy. Masz w głowie błędny obraz tych osob. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Ładna dziewczyna 

Młoda idealistka, z której zachowaniem jak pisałem wcześniej się nie zgadzam, ale i tak bardziej rozumiem ja niz babcie modlące się za Rydzyka. 

Podobno sekty w Polsce są zakazane a tę chroni prokurator generalny

A tam, następna półcelebrytka która chce zarabiać na kontrowersjach i nicnierobieniu. To co mnie dziwi, to to, że ktoś o tym pisze.

Gdyby społeczeństwo olało takie indywidua, przestaliby na tym zarabiać i zniknęliby bez śladu. Szkoda czasu na klepanie w klawiaturę.

10 minut temu, fluber napisał:

Idealistka to nie jest osoba która się w ten sposób zachowuje. Już prędzej idealistka jest ta starsza pani która wierzy w to że wszyscy możemy się kochać. 

Ta dziewczyna została wywalona z twittera i zaklodkowana na instagramie za regularne wrzucanie postów łamiących reguły społeczności ( @Deltuś w sumie to dowód że lewactwo też jest tam banowane a nie tylko konserwatyści) , zdjęcia że spalonym samochodem to nie jest idealizm. To jest właśnie Sekciarstwo. 

Na filmie masz dużą grupę modlących się kobiet i żadna z nich nie zostsla sprowokowana, a chyba bardziej się już nie dalo niż wyzywać podczas modlitwy. Masz w głowie błędny obraz tych osob. 

Wrzucając/zaczynając ten temat, wlałeś do baku tej pani paliwo na dojechanie do następnego kretynizmu/kontrowersji.

O to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, starYfaN napisał:

A tam, następna półcelebrytka która chce zarabiać na kontrowersjach i nicnierobieniu.

Nom. Ma nawet swojego patronite'a taka to idealistka xD

15 minut temu, fluber napisał:

Masz w głowie błędny obraz tych osob. 

No cos ty!

Mila babcia to grozna sekciara a na sile kontrowersyjna laska z patronitem to idealistka

znow joseph wszystko rozkminil jak trzeba! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Deltuś napisał:

Hola, Hola. Jak to? Polscy studenci na wycieczce w Związku Radzieckim składający kwiaty na grobach zsrr? Dlaczego nie złożyli kwiatów pod pomnikiem Kościuszkowców np. w Moskwie albo w Sielcach nad Oką? Nie ma takiego pomnika? Sowieci nie odwdzięczyli się? Naród radziecki nie ufundował? To może chociaż pomniczek braterstwa broni Armii Radzieckiej i Polskiej? Nie było jeszcze w 1971 roku? A pozwolono polskim studentom złożyć kwiaty w Charkowie albo Katyniu? Nie???? 

No i moze to wszystko prawda, ale wciąż pozostaje pytanie czy to są Polacy czy niepolacy :)

Pytanie czy amerykańska policja to nieamerykanie też pozostaje w mocy

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, darkonza napisał:

No i moze to wszystko prawda, ale wciąż pozostaje pytanie czy to są Polacy czy niepolacy :)

Smutne jest to , że w ogóle jest dyskusja na ten temat i jest duża cześć społeczeństwa która z łatwością tak segreguje Polaków ponieważ nie jest wstanie zaakceptować odmiennej wizji Polski u osób z innymi poglądami . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Smutne jest to , że w ogóle jest dyskusja na ten temat i jest duża cześć społeczeństwa która z łatwością tak segreguje Polaków ponieważ nie jest wstanie zaakceptować odmiennej wizji Polski u osób z innymi poglądami . 

Masz na mysli artlana i vasqueza? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.