Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Ok, czyli jedyny argument w tej sprawie to "to mógł być mój 20-letni bombelek" :)

Nie mam 20 letnich bąbelków :) Ale młodszy bąbelek, przyparłby Cię tu argumentami, że nie odważyłbyś się odwrócić inaczej jak "plecami" od ściany.

 

Na poważnie, nie jedyny. Po prostu mam alergię na facetów szarpiących dzieciaki za włosy. Zwłaszcza w ten sposób. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, starYfaN napisał:

Nie mam 20 letnich bąbelków :) Ale młodszy bąbelek, przyparłby Cię tu argumentami, że nie odważyłbyś się odwrócić inaczej jak "plecami" od ściany.

 

Na poważnie, nie jedyny. Po prostu mam alergię na facetów szarpiących dzieciaki za włosy. Zwłaszcza w ten sposób. Tyle.

A ja mam alergię na osoby kopiace policjantów i opluwajace ich w środku najgorszego momentu pandemii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, starYfaN napisał:

Jak zwykle wiesz co chcę i myślę :) lepiej niż ja.

A to pomyślałeś, że chodzi o Ciebie?:) Cytując pewnego mędrca z wątku o Lakers: otarłem się o stół i nożyce się odezwały;)

 

2 minuty temu, RappaR napisał:
Cytat

 

W związku z użyciem środków przymusu bezpośredniego zatrzymani zostali przebadani na okoliczność posiadania obrażeń. Przeprowadzone badanie nie wskazało u nich obrażeń.

Jak się okazało w trakcie dalszych czynności, zarówno zatrzymana podejrzana, jak również jeden z zatrzymanych wspólnie z nią mężczyzn w przeszłości byli już notowani za znieważenie funkcjonariusza publicznego oraz stosowanie gróźb karalnych i uszkodzenie mienia. Zatrzymana ma na swoim koncie także udział w bójce, natomiast zatrzymany mężczyzna kradzież, wymuszenie rozbójnicze oraz spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu.

 

No ale jak to?! Przecież to jeszcze dzieci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

hahahah jestem ciekaw ile w tym prawdy. przypadkowo często osoby zamieszane z policją "coś" tam mają :) przypadek ? nie sądzę :)

Faktycznie, ciekawe. 
Co za zbieg okoliczności, że osoby, które popadają w konflikt z prawem, popadły w konflikt z prawem w przeszłości.

W kolejnej edycji wiadomości:

okazuje się, że osoby, które trafiły na Izbę Wytrzeźwień, miały już problemy z alkoholem wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna nie wykonuje poleceń, pluje, krzyczy, podchodzi blisko, nie wiadomo co ma w ręku, obok stoją jej nabuzowani koledzy w kominiarkach lekko wkurzeni, gotowi żeby wjechać w policję. No sorry chłopaki ale jest miliardy innych przykładów żeby się przypierdalać do Policji niż to. Policjant zachował się zgodnie z przepisami, skąd miał wiedzieć czy laska nie ma w kieszeni strzykawki z hiv albo noża. Policji można dużo zarzucić ale w tej sytuacji zachowali się zgodnie z przepisami, no nie widzę tu przesadnej brutalności. Przestańcie już z tym obrzucaniem się błotem na zmianę, stare pierniki.

To, że była kobietą nie znaczy, że ma taryfę ulgową, w Polsce każdy jest równy wobec prawa, zarówno kobieta jak i mężczyzna.

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.