Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Sebastian napisał:

Widzę, że Sławomir N. znany złodziej i malwersant został zwolniony z aresztu. Widzę wszędzie wywiady, kwiaty, procesje zwolenników. Kiedy serial na Netfliksie ? 

przecież to płotka , teraz to zrobiłby karierę ;] nie starczyłoby na ręku miejsca na zegarki ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

czyli : jak zawsze

statystyczny Polak nie zna ani jednego przypadku przeprosin ze strony policji, nawet gdy z odległości pół metra pan mundurowy beztrosko gazuje posłankę, gdyż "czuł się zagrożony"

W ten sposób służby mundurowe powodują drastyczny spadek zaufania do własnych działań, zabawy pojedynczych "zagrożonych" idą w Polskę, wystawiają świadectwo całej instytucji i na końcu obywatele zachowują się jak w czasach komuny, gdy milicja była emanacją wrogiego państwa i postawa wolnościowa polegała na unikaniu współpracy z nią, co oczywiście, tak wtedy, jak dzisiaj, prowadziło, prowadzi i będzie prowadzić do obniżenia poziomu bezpieczeństwa w społeczeństwie.

11 listopada tak odwalili że musieli przeprosić więc czasem im sie zdarzy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Deltuś napisał:

Zawłaszczone sądy. :)

Tusk dopomina się o Nowaka w wywiadzie tv, a ten dwa dni później wychodzi na wolność. 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Przejecie-Polska-Press-przez-Orlen-wstrzymane-Sad-uwzglednil-wniosek-RPO-8091369.html Zawłaszczone w c*** i jeszcze ten RPO to pewnie Żyd albo rusek lub wściekła nastolatka z historią na bębnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Deltuś napisał:

No raczej dzieciaków uczysz zdrowego rozsądku. Jak widzisz idącą na ciebie prewencję to uciekasz, a nie zgrywasz chojraka.

Nie mam/miałem powodu, aby uciekać przed policją.

Nie mam już też bąbelków, których mogę uczyć zdrowego rozsądku (nigdy nie musiałem).

To już etap planowania studiów, kariery, certyfikatów językowych itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.