Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

 

15 godzin temu, Pepis21 napisał:

Pod dobry adres kieruję, bo rozumiem można nie lubić tych czy tamtych ale pisanie, że Świątek specjalnie przegrała, ponieważ nie chciała się spotkać z politykami to trzeba być albo niezłym trollem albo zaślepiony nienawiścią albo naćpany/pijany albo mieć wyższy poziom niedojebania mózgowego ew. mix powyższych.

Lech Kaczyński nie chciał się spotkać z Merkel ponieważ w gazecie napisali o nim "kartofel" , pomyśl sobie co on musiał brać :P

22 minuty temu, Sewer napisał:

https://biznes.radiozet.pl/News/Podatek-od-piwa-Rzad-szykuje-powtorke-z-podatku-od-cukru

Czy tym razem o jeden most za daleko? Czy Polacy wyjdą tłumnie na ulice? :) Dla mnie i tak wielkiej różnicy nie będzie, pije kraft ale mocno ograniczyłem częstotliwość, większości to jednak dotknie.

Rubikon już dawno przekroczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sewer napisał:

https://biznes.radiozet.pl/News/Podatek-od-piwa-Rzad-szykuje-powtorke-z-podatku-od-cukru

Czy tym razem o jeden most za daleko? Czy Polacy wyjdą tłumnie na ulice? :) Dla mnie i tak wielkiej różnicy nie będzie, pije kraft ale mocno ograniczyłem częstotliwość, większości to jednak dotknie.

 

1 godzinę temu, julekstep napisał:

 

Reaktywować wtedy:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Partia_Przyjaciół_Piwa

PiS: 

433-4338371_surprised-pikachu-meme.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt Sasina:

https://android.com.pl/news/385670-pojechal-odebrac-paczke-z-automatu-poczty-polskiej-w-srodku-bylo-awizo/

 

3 godziny temu, Sewer napisał:

https://biznes.radiozet.pl/News/Podatek-od-piwa-Rzad-szykuje-powtorke-z-podatku-od-cukru

Czy tym razem o jeden most za daleko? Czy Polacy wyjdą tłumnie na ulice? :) Dla mnie i tak wielkiej różnicy nie będzie, pije kraft ale mocno ograniczyłem częstotliwość, większości to jednak dotknie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

Lubię Kopyrę, ale niech on lepiej zostanie przy ocenianie piw, bawienie się w politykiera mocno mu nie wychodzi. 

Założył sobie drugi profil do politykowania więc chyba już nie śmieci profilu piwnego. Tym razem polityka wchodzi mu w piwo 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sewer napisał:

Lubię go posłuchać tak po prostu jako zwykłego obywatela i skonfrontować z moimi poglądami ale w tym wypadku ma 100% racji, totalna głupota wprowadzać coś takiego :)

Jak dla mnie niech wprowadzają. Będę miał motywacje do ważenia samemu :) Chociaż tak po prawdzie to dla 1 piwa na tydzień to nie wiem czy warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągną kasę skąd tylko się da. 

Ten prospołeczny żont, robi się coraz bardziej POwski. 

Jak to leciało? 

Obniżymy VAT, nie będzie nowych podatków, zmniejszymy liczbę urzędników, paliwo będzie tańsze bo obniżymy akcyzę! 

 

A obniżyli wiek emerytalny, co tylko w dłuższej perspektywie pogłębi kryzys... 

 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sebastian napisał:

Jak dla mnie niech wprowadzają. Będę miał motywacje do ważenia samemu :) Chociaż tak po prawdzie to dla 1 piwa na tydzień to nie wiem czy warto :)

Pomyślałem dokładnie o tym samym. I ten sam problem, kto to wszystko wypije. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nawet nie chodzi o kasę, moim zdaniem to jest drugorzędne (dla społeczeństwa, nie dla PiSu) Przez te kilkadziesiąt lat wróciliśmy do korzeni czyli do bycia krajem piwnym tak jak Niemcy, Czechy, Austria itp po tym jak za czasów PRL'u nagminne było picie wódki, picie w pracy, picie po pracy mam nadzieje że to nie przejdzie i to jakaś plota bo powrót do systemu picia wódy to byłaby masakra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sewer napisał:

Tutaj nawet nie chodzi o kasę, moim zdaniem to jest drugorzędne (dla społeczeństwa, nie dla PiSu) Przez te kilkadziesiąt lat wróciliśmy do korzeni czyli do bycia krajem piwnym tak jak Niemcy, Czechy, Austria itp po tym jak za czasów PRL'u nagminne było picie wódki, picie w pracy, picie po pracy mam nadzieje że to nie przejdzie i to jakaś plota bo powrót do systemu picia wódy to byłaby masakra. 

gdyz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, quevas napisał:

 

W TVP za 2 miliardy zł zapewne nic o tym nie powiedzą, gdyż z zapałem realizują dezinformacyjną misję troski o seniorów, wedle zasłużonej strategii : po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy.

Nie mogę się doczekać w Kurski TV badania opinii publicznej transmitowanych przez wiadomości po wprowadzeniu podatku od piwa. „A na co to komu ?” Już babki uczą się regułek na pamięć 

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, julekstep napisał:

gdyz?

Gdyż w wyniku niezwykle skomplikowanych operacji matematycznych, przeciętny żłopacz Tatry obliczy, że bardziej opłaca mu się pół litra wódki za dwie dychy niż pięć butelek Tatry w takiej samej cenie, gdyż w tym pierwszym przypadku przyjmie większą porcję alkoholu do krwiobiegu. Tak strzelam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

A to akurat nihil novi, Poczta Polska odkąd pamiętam była jak to ujęto w artykule 'stanem umysłu'. Listonosze nie raz wykazywali się lenistwem i wrzucali awizo do skrzynki nawet w przypadkach gdy ktoś był w domu, bo tak było im po prostu łatwiej. Dlatego ja jak już mam z ich usług korzystać to wolę odbiór w placówce, przynajmniej wiem, że i tak będę musiał tam pójść i tak.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Efekt leminga:)

Kiedyś nie było Smartboxów i listonosz nie mógł zostawić w nim awizo. Teraz poczta pod nowymi rządami próbuje nadążyć za Inpostem i są powody do beki, bo zostawiono awizo w skrytce:) Nie myli się ten, kto nic nie robi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

gdyz?

Gdyż jest przecież zajebiście. Mamy same sukcesy gospodarcze, rząd pomocny jak nigdy, ponownie liczymy się w Europie. Tylko skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle, że wprowadzane są podatki "od wszystkiego" ?

36 minut temu, fluber napisał:

Gdyż w wyniku niezwykle skomplikowanych operacji matematycznych, przeciętny żłopacz Tatry obliczy, że bardziej opłaca mu się pół litra wódki za dwie dychy niż pięć butelek Tatry w takiej samej cenie, gdyż w tym pierwszym przypadku przyjmie większą porcję alkoholu do krwiobiegu. Tak strzelam:)

Tatry ? Chyba Mocne Beczkowe jest tańsze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

Gdyż jest przecież zajebiście. Mamy same sukcesy gospodarcze, rząd pomocny jak nigdy, ponownie liczymy się w Europie. Tylko skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle, że wprowadzane są podatki "od wszystkiego" ?

Wolę zarabiać mln X i płacić 90% podatku, niż zarabiać 100 x i płacić 1% podatku :)

 

Jak Ci jest tak źle, to powiedź mi o ile jesteś biedniejszy niż 5 lat temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

 

Tatry ? Chyba Mocne Beczkowe jest tańsze :) 

Nie wiem, ale to wszystko jest trochę dziwne. PIS wprowadza podatki na najgorsze słodzone gówno do picia i najtańsze piwsko i jednocześnie daje dofinansowania na ekologiczne źródła ciepła i fotowoltaikę i na zdrowy chłopski rozum powinni krzyczeć Ci, co korzystają z pierwszego, a nie korzystają z drugiego. A tutaj albo wizerunek typowego wyborcy platformy jest inny niż się wydaje ( co może być prawdopodobne, bo ja głosując na PIS nie piję byle gówna i jestem eko), albo coś się tutaj wszystkim kompletnie pomieszało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.