Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, WD_czterdzieści napisał:

image.png.25874a3192fbca501dce82e186a5e013.png

Wczoraj spędziłem w pewnej "poczekalni" 1,5h, miałem laptopa ale siłą rzeczy w jedno ucho wpadał TVN24, daje słowo ze tam było to samo co w TVPIS, cały czas na rózne sposoby jak bardzo podatek jest zły (i nie mówie teraz ze nie jest) i ze obciąży słuchaczy i ze krowy przestana dawac mleko, były też telefony widzów mówiacych jak dobrze ze jest TVN24 i ze tylko od nich można otrzymać rzetelne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jordan20 napisał:

dzis bylo jeszcze lepiej

https://streamable.com/85rjpw

Niezła obwoźna geriatria

27 minut temu, darkonza napisał:

Wczoraj spędziłem w pewnej "poczekalni" 1,5h, miałem laptopa ale siłą rzeczy w jedno ucho wpadał TVN24, daje słowo ze tam było to samo co w TVPIS, cały czas na rózne sposoby jak bardzo podatek jest zły (i nie mówie teraz ze nie jest) i ze obciąży słuchaczy i ze krowy przestana dawac mleko, były też telefony widzów mówiacych jak dobrze ze jest TVN24 i ze tylko od nich można otrzymać rzetelne informacje.

Bo zenana jest obustronną czy to w tv czy w sejmie. Różnica taka że jedna strona robi co chce (pis w sejmie) albo propagandę za publiczne pieniądze (tvpis) a druga może sobie tylko pokrzyczec (ko w sejmie) albo robi niewiele mniejsza propagande ( ale za pieniądze swoje). Niemniej polska scena polityczna niezależnie od tego jakie się ma poglądy jest żenująco smutno (prawica, narodowcy, lewica, centrum do wyboru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem u rodziców 

Siedzimy z tatą jak zawsze na transmisji skoków (tata nie ma niestety Eurosportu) w przerwie leci teleekspress (kiedyś mój ulubiony serwis info za Orłosia) 

No i puszczają telefony poparcia dla TVP 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

Kurtyna

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał:

Poza tym nie oglądam TVP dla zasady

Akurat TVP Sport robi dobrą robotę ogólnie jako kanał (choć Szkolnikowskiemu ostatnio odwaliło), podobnie Historia czy Kultura. Nie wrzucajmy wszystkich stacji od TVP do tego samego worka co Info.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pepis21 napisał:

Akurat TVP Sport robi dobrą robotę ogólnie jako kanał (choć Szkolnikowskiemu ostatnio odwaliło), podobnie Historia czy Kultura. Nie wrzucajmy wszystkich stacji od TVP do tego samego worka co Info.

Niom , TVP Sport wczoraj puściło mecz Lechii i to wygrany ! Szacun .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Koelner napisał:

Niom , TVP Sport wczoraj puściło mecz Lechii i to wygrany ! Szacun .

Weź korki z ironii, bo Ci nie wychodzi 😉

1 godzinę temu, quevas napisał:

Panna Świątkówna przegrała Australian Open, co dowodzi posiadania przez nią elementarnej wrażliwości umysłowej : sparaliżowana wyobrażeniem, jak odrażające reżimowe kukły zawłaszczają jej kolejny ewentualny sukces, z chrzęstem wycierają rękawami gile pozując do okolicznościowych fotografii i ciamkają śliniąc się do niej w mediach społecznościowych, psuła jedną piłkę za drugą.

72777258.jpg

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod dobry adres kieruję, bo rozumiem można nie lubić tych czy tamtych ale pisanie, że Świątek specjalnie przegrała, ponieważ nie chciała się spotkać z politykami to trzeba być albo niezłym trollem albo zaślepiony nienawiścią albo naćpany/pijany albo mieć wyższy poziom niedojebania mózgowego ew. mix powyższych.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://biznes.radiozet.pl/News/Podatek-od-piwa-Rzad-szykuje-powtorke-z-podatku-od-cukru

Czy tym razem o jeden most za daleko? Czy Polacy wyjdą tłumnie na ulice? :) Dla mnie i tak wielkiej różnicy nie będzie, pije kraft ale mocno ograniczyłem częstotliwość, większości to jednak dotknie.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sewer napisał:

https://biznes.radiozet.pl/News/Podatek-od-piwa-Rzad-szykuje-powtorke-z-podatku-od-cukru

Czy tym razem o jeden most za daleko? Czy Polacy wyjdą tłumnie na ulice? :) Dla mnie i tak wielkiej różnicy nie będzie, pije kraft ale mocno ograniczyłem częstotliwość, większości to jednak dotknie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.