Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.02.2021 o 18:39, fluber napisał:

Respiratory szumowskiego są niby gorsze od olania tk i olania sędziów? :)

obejrzeć wiadomości TVP z końcówki 2016 i zobacz jak to wygladalo:) kurski nie stał się taki w zeszłym roku:) 

przylebska kiedy została prezesem Trybunału? :)

gdzie są te granicę których nie przekraczano 3 lata temu a teraz się je przekracza? :)

Wtedy mieliśmy ,,tylko'' trzech sędziów dublerów i próbę sparaliżowania TK za pomocą ustawy. Teraz mamy wręcz anarchię prawną, bo rząd ogranicza wolności obywatelskie za pomocą rozporządzeń, sądy masowo uchylają sankcje za nieprzestrzeganie lockdownu (bo w sumie nie mają innego wyjścia), w SN działa sobie izba zakwestionowana przez TSUE, kancelaria Sejmu nie wykonuje wyroku NSA, listy poparcia do KRS są długo ukrywane, prokuratorzy narzekają na naciski i są delegowani do Suwałk i Sosnowca, PiS wykorzystuje TK żeby ich wyręczył w uwaleniu długotrwałego kompromisu aborcyjnego (i to w dodatku w środku pandemii), a uchwała pełnego składu SN po prostu nie obowiązuje, bo rząd tak sobie uznał.

Można jeszcze dodać, że teraz praktycznie nie można wyrzucić niepłacącego lokatora a o tymczasowym opuszczeniu domu przez podejrzanego o przemoc domową nie będzie decydował sąd czy prokurator tylko zwykły policjant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy tę logikę? Otwierają baseny ale nie aquaparki (tu woda tam woda, tu szatnie, tam szatnie), otwierają orliki (przy -10 za oknem i śniegu po jaja to powodzenia) ale hal już otworzyć nie chcą, i wszystko to tylko na dwa tygodnie pod groźbą cofnięcia pozostałych luzów (do czego pewno zmierzają). Nosz k**** mać! Się prędzej doczekam aż wiosna przyjdzie i orliki otworzą (albo i nie) niż pogrania na hali. Dajcie rządowe pasibrzuchy ludziom uprawiać sport, to, że wy tego nie robicie to nie znaczy, że reszta Polaków też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Ktoś mi wytłumaczy tę logikę? Otwierają baseny ale nie aquaparki (tu woda tam woda, tu szatnie, tam szatnie), otwierają orliki (przy -10 za oknem i śniegu po jaja to powodzenia) ale hal już otworzyć nie chcą, i wszystko to tylko na dwa tygodnie pod groźbą cofnięcia pozostałych luzów (do czego pewno zmierzają). Nosz k**** mać! Się prędzej doczekam aż wiosna przyjdzie i orliki otworzą (albo i nie) niż pogrania na hali. Dajcie rządowe pasibrzuchy ludziom uprawiać sport, to, że wy tego nie robicie to nie znaczy, że reszta Polaków też nie.

Bo orliki i baseny są upaństwowione, aquaparki i hale nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pepis21 napisał:

Co jest z tymi halami jeszcze głupsze to to, że rozgrywki młodzieżowe trwają w najlepsze a czy dzieciaki ktoś testuje czy coś? Takiego wała jak Polska cała.

Klubów sportowych. I dobrze, że trwają bo dla sportowca w młodym wieku rok straty to wyrok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Pepis21 napisał:

A dla mnie jako amatora to nie strata? Ja nie mam prawa do grania? 3/4 z tych dzieciaków za 5/10 lat będzie miało ten sam status co ja, Ty i cała reszta co gra w kosza amatorsko.

Dla Ciebie to jest też strata ale Ty raczej nie będziesz reprezentował kraju na arenie międzynarodowej. A te dzieci mają na to szansę. Tak więc Twoja strata to tylko Twoja strata a w ich przypadku to strata nas wszystkich :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego zaszczytu dostąpi jeszcze mniej niż 1/4 tych dzieci, które być może zostaną zawodowcami a moja strata nie jest tylko moja ale wszystkich, którzy chcieliby żyć w dobrym duchu oraz uprawiać swój ulubiony sport a są pozbawieni takiej możliwości. Dlatego też hale powinny zostać otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.